כמה מילים עלינו, שתכירו אותנו קצת יותר

אודות אבי הדברות - מי אנחנו ואיך אנחנו פותרים לכם את הבעיות?

ברוכים הבאים לאתר שלנו
כמה מילים על חברתנו

חשוב לנו להציג את עצמנו, גם ברמה המקצועית והכי חשוב ברמה האישית, לספר לכם את הסיפור המלא של חברת אבי הדברות – שמי אדון פשפשון, 

אני חי ונושם את תחום ההדברה מגיל מאוד צעיר, כבר בתור ילד הייתי נוהג לבלות עם סבי ואבי ששניהם מדבירים, עוד משנת 1949 (ממש קצת אחרי קום המדינה) סבי הייה מדביר ואבי היה מדביר דור שני אחריו, היום אני הדור השלישי במשפחה שעוסק בהדברה.

אחרי תקופה ארוכה שבה אני עסקתי בהדברה ראיתי דבר אחד חשוב, כל המדבירים עוסקים בעיקר בריסוס נגד נמלים, 

ריסוס של ג'וקים ועבודות הדברה פשוטות, מבין כל סוגי ההדברה הקיימים, הדברת פשפש המיטה היא ההדברה המורכב ביותר והרבה מאוד מדבירים נמנעים מבכלל לגשת ולבצע אותה.

אבל מבין כל המזיקים אותם מדבירים, כמו למשל הג'וקים, הם לא עוקצים וגורמים נזקים כמו פשפש המיטה, ופשפש המיטה הוא מזיק שבאמת גורם נזק, עקיצות, עוגמת נפש רבה והכי הרבה גם מצבים קשים בהם אנשים נאלצים להחליף חדר שינה שלם בגלל פשפש המיטה.

החלטתי לעשות משהו אחר !

החלטתי לעסוק אך ורק בהדברה נגד פשפש המיטה, החלטתי להיות המוביל בתחום בישראל ולא פחות מזה.

והיום אחרי יותר מ 22 שנים בתחום ההדברה (בלי לקחת בחשבון את התקופה בתור ילד שרק סוחב ציוד הדברה)

 אני יכול לומר שיותר מפעם אחת חברות הדברה אחרות שביצעו הדברה נגד פשפש המיטה וכשלו פונים אליי בכדי שאגיע לפתור את הבעיה, כלומר אני מגיע לסדר מה שהרבה אחרים לא הצליחו.

אני עוסק בהדברת מזיקים' בהדברת פשפש המיטה בהרחקת יונים, לוכד נחשים , לוכד מכרסמים , הדברת עכברים , הדברת מכרסמיםהדברת פרעושים, נמלים וטרמיטים או הדברת קיני צרעות ..

הכל בא מהמקום של לפתור בעיה קשה לאנשים !

רישיון הדברה של אבירן שגיב – 

רישיון הדברה
מדביר מורשה

אני לא חושב עוד על העסק בתור עסק כלכלי, אני רואה את עצמי מומחה בתחום ואני יודע שרק מי שיבחר בי, יקבל באמת את ההדברה הטובה והיסודית ביותר.

אני יכול להבטיח גם תעודת אחריות על כל הדברה בזכות העבודה עם הציוד המתקדם ביותר, עבודה יסודית ושימוש בחומרי הדברה בעלי תו תקן ISO מחמיר ובעלי יכולת טיפול הגבוה ביותר בפשפש המיטה.

אתם יכולים לראות את זה בתור התחייבות שלי, שאני מבטיח לכם שאני אעשה כל דבר בכדי לתת לכם פתרון ולפתור את הבעיה באופן מלא.

אתם מוזמנים ליצור קשר, לקבל הצעת מחיר וייעוץ ללא כל התחייבות.

ראיתם מזיקים מכל סוג – שלחו לי הודעה בווצאפ עם תמונה של המזיק ואשמח לזהות אותו עבורכם.

לקבלת שיחת יעוץ חינם

050-7635319

או מלאו את הטופס
לקוחות מספרים