איך למנוע חדירה של פשפש המיטה לחדר השינה

איך למנוע חדירה של פשפשים לחדר המיטות בצורה הנכונה

חדירת פשפשים לחדרי הבית יכולה להיות לא נעימה ובמקרים מסוימים אף מסוכנת. עוד לפני שאתם מזמינים מדביר, תמיד מומלץ לדעת איך להתמודד עם מצב בו אתם חוששים כי יש התנחלות פשפשים בחדרים, וגם כיצד אפשר למנוע חדירה והתרבות של פשפשים ומזיקים בעתיד. כאן נסביר לכם על מספר שיטות מניעה מומלצות שיעזרו לכם להרחיק את פשפש המיטה מחדר השינה וחלל הבית.

שמירה על ניקיון וסטריליות

67% מהמקרים בהם מתרבים ג’וקים ופשפשים במרחבים סגורים היא עקב חוסר שמירה על ניקיון בסיסי, סטריליות ותחלופה קבועה של מצעים וסדינים. פשפשים בדרך כלל נמשכים לאיזורים בהם נמצאים פירורי אוכל, חיידקים ואפילו צואה.

כאשר נוצרת הזנחה בחדר השינה, סיכוי גבוה יותר כי בחלל החדר והמיטה יהיה ניתן למצוא יותר לכלוך שמושך את פשפש המיטה.

על מנת למנוע חדירה של פשפשים, כדאי לשמור על ניקיון ואוויר טהור בחדר (חלון פתוח אמנם יכול למשוך זבובים – אך האוויר הצח מטהר את חלל החדר החנוק). כמו כן, חומרי כביסה בסיסיים מנקים ומחטאים את החיידקים והלכלוך שמצטבר על מצעי המיטה, וכך גם עוזרים להפחית את הסיכוי שיתקרבו אליה חרקים ופשפשים בעתיד.

כמו כן – כדאי לשמור על ניקיון הגוף והכלים בהם אנחנו משתמשים – אשר בהם מצטברים המון חיידקים במהלך היום. תמיד כדאי לשטוף את הידיים בתדירות גבוהה, כלי המטבח והסכו”ם, ואפילו הרהיטים.

מניעת חדירה של פשפש המיטה על ידי שמירה על ניקיון

שאיבה ואוורור של השטיחים

השטיחים גם הם מהווים מקור פוטנציאלי המושך מזיקים.

חשוב לדעת כי פרוות השטיח אמנם נראית נקייה מבחוץ, אך כאשר לא מנקים שטיחים המון זמן, האבק, הלכלוך ופירורי האוכל המצטברים בה לרוב הופכת להיות בית מעולה לפשפשים המחפשים מקום להתגורר בו.

כדי למנוע זאת, השתדלו מפעם לפעם להוציא את השטיחים, לשאוב אותם ואפילו במידת הצורך לשלוח לניקוי יבש, מה שיעשה פלאים וירחיק את הפשפשים הקיימים בחדר שמחפשים מקום לחיות בו בעתיד.

מניעת התנחלות פשפשים בחדר השינה באמצעות ריסוס

ביצוע ריסוס יסודי עם חומרי ריסוס עדינים נגד פשפש המיטה הם פתרון מצוין להרחקה ומניעה של התמצאות פשפשים בחדר השינה.

על ידי ריסוס איזורים מסוימים בחדר בהם יש חשש להתנחלות הפשפש, “נסגרות דלתות הכניסה” עבורם, כיוון שפשפשים לא מסוגלים לשרוד בחלל המרוסס במשך תקופה ארוכה.

לפני שאתם מבצעים ריסוס, כדאי להתייעץ עם מדביר מוסמך נגד פשפשים כדי להבין היכן לבצע את הריסוס בצורה היעילה ביותר, וכמו כן כדי לדעת כמה זמן יש להשאר מחוץ לחדר השינה עד שהחלל טהור מספיק כדי לחזור לישון בחדר בצורה בטוחה.

הקדמת תרופה למכה על ידי הזמנת מדביר מוסמך

לרוב אנשים נוטים לחשוב כי הזמנת מדביר נגד מזיקים היא פתרון שיש להשתמש בו רק לאחר שנמצאו עקבות לפשפשים, מזיקים או מכרסמים.

אך הדברה היא גם דרך להקדים תרופה למכה ולמנוע התנחלות של יצורים קטנים ומזיקים בעתיד בתוך חדר המיטות וחדרים אחרים בבית, כאשר חומרי ההדברה נועדו גם להרחיק את כל סוגי החרקים והפשפשים גם אם יש וגם אם אין חשש לנוכחותם.

קישורים בנושא מניעה של חדירת פשפש המיטה:

להתייעצות בנושא מניעה של פשפש המיטה ומזיקים אחרים חייגו: 050-7635319

זמין עכשיו

זמין עכשיו
1
זמין עכשיו
היי שמי אבי
מה סוג ההדברה שאת/ה זקוק/ה ?