הדברה
הדברת מזיקים - אבי הדברות
חייגו אלינו

050-7635319

הדברה בבת ים

חברת אבי הדברות שרותי הדברה בבת ים הינה החברה המובילה בביצוע הדברה בבת ים והסביבה, אנו מעניקים שירות של הדברת כל סוגי המזיקים בעיר בת ים והסביבה.
הדברת בתי עסק בבת ים, הדברת פשפשי המיטה בבת ים, הדברת עכברים בבת ים, הדברת מעופפים בבת ים, הדברת חולדות בבת ים, הדברת מקקים בבת ים, הדברת מזיקים בבת ים, הדברה ירוקה בבת ים, הדברת פרעושים בבת ים, הדברת מכרסמים בבת ים, הדברת יתושים בבת ים, הדברת זבובים בבת ים, הדברת פשפשים בבת ים, הדברת נמלים בבת ים, הדברת צרעות בבת ים, הדברת טרמיטים בבת ים, הדברת חולד בבת ים, ריסוס נגד קורונה בבת ים, הדברת חפרפרות בבת ים.

הדברה בבת ים

אזורים בבת ים בהם אנו מבצעים הדברה מקצועית נגד כל סוגי המזיקים :

הדברה מקצועית באזור רמת הנשיא

הדברת מזיקים באוזר רמת יוסף

שכונת שיכון וותיקים, שיכון עמידר, שיכון עולה חדש א' וכל רחבי העיר.

אנו מומחים בביצוע הדברת דירות, הדברת מחסני מזון בבת ים, הדברת עכברים מקצועית ללא שימוש ברעלים במסעדות ואולמות אירועים.

הדברה בבת ים

אבי הדברות מספק שירותי הדברה בבת ים – הדברת ברחשים בבת ים, הדברת ג'וקים וצרות אחרות. אין ספק שחברות הדברה באזור בת ים יתנו מענה מצוין לכל הבעיות והצרכים, והדבר היחיד שצריך לעשות הוא לבחור היטב ונכון מדביר בבת ים. כל סוגי המזיקים החל מהדברת מקקים בבת ים, הדברת נמלים בבת ים הדברת זבובים בבת ים הדברת יתושים בבת ים ועד הרחקת יונים בבת ים. שירותי הדברה באזור בת ים הדברת מזיקים ירוקה בבת ים הדברה נגד חולדות בבת ים, הדברה ירוקה בבת ים, הדברת טרמיטים בבת ים ועוד. ריסוס לבית או הדברה לעסקים בבת ים במחירים זולים.

הדברת פשפשים בבת ים

שלא כמו הדברות אחרות, בהן ניתן לפתור את הבעיה בעזרת פעולת ריסוס פשוטה, פיזור מלכודות או פיתיונות מורעלים, לצורך הדברת פשפשים בבת ים צריך לעשות מספר גדול של פעולות כגון עבודת הדברה עם קיטור, שאיבה בעזרת שואב מיוחד וריסוס כל הבית בריסוס מיוחד, הדברת פשפש המיטה בבת ים יכולה לארוך זמן רב, לאחר הביצוע, אתם מקבלים אחריות על הדברה נגד פשפשים בבת ים כך שאם אתם חוששים משאריות, נחזור על התהליך.

מדביר בבת ים

אבי מדביר בבת ים – שירותי הדברות בבת ים – מדביר ברחשים בבת ים, מדביר ג'וקים וצרות אחרות. מדביר באזור בת ים יתנו מענה מצוין לכל הבעיות והצרכים, והדבר היחיד שצריך לעשות הוא לבחור היטב ונכון מדביר בבת ים. כל סוגי המזיקים מדביר מקקים בבת ים, מדביר נמלים בבת ים מדביר זבובים בבת ים מדביר יתושים בבת ים ועד הרחקת יונים בבת ים. מדביר מזיקים ירוקה בבת ים מדביר נגד חולדות בבת ים, מדביר טרמיטים בבת ים ועוד. ריסוס לבית או מדביר לעסקים בבת ים במחירים זולים.

הדברות בבת ים

אבי הדברות בבת ים – שירותי הדברה בבת ים – הדברות ברחשים בבת ים, הדברות ג'וקים וצרות אחרות. ביצוע הדברות באזור בת ים יתנו מענה מצוין לכל הבעיות והצרכים, והדבר היחיד שצריך לעשות הוא לבחור היטב ונכון הדברות בבת ים. כל סוגי המזיקים הדברות מקקים בבת ים, הדברות נמלים בבת ים הדברות זבובים בבת ים הדברות יתושים בבת ים ועד מרחיק יונים בבת ים. הדברות מזיקים ירוקה בבת ים הדברות נגד חולדות בבת ים, הדברות טרמיטים בבת ים ועוד. ריסוס לבית או הדברות לעסקים בבת ים במחירים זולים.

הדברת עכברים בבת ים מחיר – כמה עולה שירות הדברה מקצועי

היום יש המון חברות הדברה מומלצות המבצעות שירות של הדברה נגד כל סוגי המזיקים, אך יחד עם זאת קיימים פערי מחירים גבוהים במיוחד.
פערי המחירים יכולים להגיע עד ל 50-80% יותר וזאת מכיוון ואין מחירון הדברה מדויק שלפיו צריכים לעבוד באופן קבוע כל המדבירים.

סוג הדברה מחיר פרטים נוספים
הדברת עכבריםהדברת מכרסמים בבת ים 295 ש"ח מחיר הדברה לדירה, בדירת קרקע עם חצר יש תוספת.
הדברת נמלים 250 ש"ח המחיר לביצוע הדברת דירת 2 חדרים.
הדברת פשפש המיטה 290 ש"ח מחיר הדברה לחדר אחד בהתאם למורכבות העבודה.
הרחקת יונים בבת ים החל מ 490 ש"ח ביצוע הרחקת יונים ממסתור כביסה כולל ניקיון וחיטוי השטח.
הדברת ג'וקים בבת ים 109 ₪ מחיר לביצוע הדברה בבת ים לשני חדרים.

המחירים יכולים להשתנות בהתאם למורכבות העבודה ובהתאם לשטח אותו מדבירים, ככל שהדירה גדולה יותר באופן ישיר גם המחיר יעלה בהתאם.

הדברת עכברים בבת ים

הדברה נגד מזיקים ופשפשים והרחקת יונים

שאתם בוחרים בנו לבצע הדברה אצלכם אתם יכולים להיות בטוחים שאתם מקבלים את החברה המובילה ביותר לביצוע הדברה במרכז, אנו עובדים עם חומרי הדברה האיכותיים והטובים ביותר מבית גרין פלייס מותג ההדברה הירוק והידידותי ביותר לסביבה.

הדברה בבת ים שאלות ותשובות

יש לא מעט שאלות שעולות ולא תמיד רבים זוכים לקבל עליהם תשובה, הבאנו לכם את התשובות הטובות ביותר של מומחי ההדברה מספר 1 בבת ים והסביבה.

כמה עולה הדברה בבת ים ?

מחיר הדברה בבת ים נע החל מ 250 ש"ח לביצוע הדברת נמלים לדירת 2 חדרים ומשתנה בהתאם לסוג המזיק אותו רוצים להדביר ולפי גודל השטח שבו מבצעים הדברה.

כמה זמן צריך להיות בבית אחרי ההדברה ?

אנו עובדים עם חומרים בטוחים ומבצעים הדברה ירוקה, אין שום מניעה להיכנס לבית גם אחרי שעה של המתנה בלבד ואפשר לחזור לשגרה.
בנוסף חשוב מאוד לא לבצע שטיפה של הבית לאחר ההדברה במשך יומיים, רק לעבור עם מטאטא.

מתי אפשר להזמין את שירות ההדברה שלכם ?

אנו זמינים עבורכם 7\24 ונשמח לתת לכם שירות מסביב לשעון, לא משנה מהו סוג ההדברה שאתם זקוקים לו ומתי אנו נשמח לעמוד לרשותכם.

האם אתם נותנים אחריות על ההדברה ?

בהחלט כן, על כל ביצוע הדברה תקבלו תעודת אחריות בכתב למשך שנה שלמה.

מי מבצע את ההדברה ?

את הדברה מבצע מדיבר מוסמך עם רישיון של המשרד להגנת הסביבה.
אנו חברת ההדברה המנוסה ביותר עם ניסיון של למעלה מ 23 שנים בתחום הדברה נגד כל סוגי המזיקים (דור שלישי של מדבירים).

למה דווקא אנחנו

אתם בטח שואלים את עצמכם למה לבחור דווקא בנו להיות חברת הדברה בבת ים שתבצע עבורכם את העבודה, הנה כל הסיבות שיעזרו לכם לקבל את ההחלטה הנכונה.

  • ניסיון של שנים – לכל הדברה אנו מביאים איתנו שנים של ניסיון ואת היכולת להתמודד עם כל סוג של הדברה ולא משנה עד כמה היא מורכבת.
  • כל שירותי הדברה – אנו מבצעים את כל שירותי הדברה נגד כל סוגי המזיקים, לכידת עכברים, הרחקת יונים, הדברת פשפש המיטה ועוד.
  • מחיר משתלם והוגן – אנו מתחייבים לכם למחיר ההוגן והמשתלם ביותר.
  • ייעוץ מקצועי חינם – יש לכם שאלה ? אנו נספק לכם ייעוץ מקצועי בחינם ללא כל התחייבות, חייגו אלינו כבר עכשיו ומדביר מוסמך ישמח לענות לכם על כל שאלה.
  • מדביר מוסמך – לכל ביצוע הדברה מגיע אליכם מדביר מוסמך עם רישיון של המשרד להגנת הסביבה.
  • חומרי הדברה ירוקה – אנו עובדים רק עם חומרי הדברה ירוקה הטובים והמתקדמים ביותר, ללא שימוש ברעלים כלל.

https://www.youtube.com/watch?v=hXlSicZE9jI

 

לקבלת שיחת יעוץ חינם

050-7635319

או מלאו את הטופס
לקוחות מספרים