הדברה בהוד השרון

חברת אבי הדברות הינה החברה המובילה לביצוע כל סוגי הדברה בהוד השרון נגד כל סוגי המזיקים.
אנו מבצעים שירות הדברת עכברים, הדברת פשפש המיטה, הרחקת יונים, הדברה ירוקה וכל סוגי הדברה באמצעות שימוש בחומרי הדברה ירוקים הטובים והמתקדמים ביותר בעולם.

הדברה בהוד השרון

הדברה בהוד השרון – למה דווקא אנחנו

עשרות שנים של ניסיון

חברת אבי הדברות הינה חברה וותיקה עם למעלה מ 23 שנים ניסיון בהדברת כל סוגי המזיקים.
בזכות הניסיון אנו יכולים להתמודד עם כל סוג של הדברה מורכבת ככל שתהי, אנו מדבירים בניינים בהוד השרון, בתם פרטיים בהוד השרון, מציעים לכם שירות של הדברת מחסנים בהוד השרון לרבות מחסני מזון באמצעות חומרי הדברה ירוקה מתקדמים ביותר בעולם.

חומרי הדברה בטוחים

אנו עובדים עם חומרי הדברה ירוקה הטובים והמתקדמים ביותר בעולם בעלי תקן ISO בינלאומי מחמיר במיוחד, מה שאומר שכל הדברה מבוצעת בצורה הבטוחה ביותר, היסודית ביותר וכמובן המקצועית ביותר.
כל ביצוע הדברה במרכז שאנו מבצעים הוא רק עם חומרים יעודיים לכל סוג של מזיק, התאמת חומרי ההדברה לסוג המזיק מונעת את השימוש ברעלים בכמות גבוה וכמובן מביאה למצב של פתרון יעיל ביותר לכל סוג מזיק.

אחריות מלאה

אנחנו כל כך בטחים בשיטות ההדברה שלנו וגם באיכות החומרים איתם אנו עובדים שעל כל ביצוע הדברה אנו נעניק לכם תעודת אחריות מלאה בכתב, המזיקים חזרו ? אנו נגיע שוב לטפל בבעיה עד לפתרון מלא ללא כל חיוב נוסף.

רישיון הדברה

מדביר בהוד השרון

לכל הדברה מגיע מדביר מוסמך בעל רישיון הדברה בשטח ובמבנים פתוחים מטעם המשרד להגנת הסביבה, כל הדברה מבוצעת תוך הקפדה על כל דגשי הבטיחות ועל ידי ביצוע מלא של כל ההנחיות מטעם משרד להגנת הסביבה.

דברים שחשוב לדעת לפני שמזמינים מדביר

לפני שמזמינים חברת הדברה בהוד השרון יש כמה דברים שחשוב לדעת, רגע אחד לפני שאתם עושים את הצעד ומישהו מתחיל לרסס לכם רעלים בתוך הבית יש כמה דברים שחשוב לדעת.

מי מבצע את ההדברה

היום יש לא מעט מדבירים בישראל, גם כאלו שיש להם רישיון לבצע הדברה, לא כולם מקפידים על דגשי הבטיחות, אסור בשום אופן להקל ראש בבחירת מדביר.
בקשו לדעת הכל על סוג החומר איתו משתמשים אצלכם בבית, בקשו אפילו לראות את החומר ומה כתוב עליו, אל תתביישו לשאול כל מה שאתם צריכים את המדביר.
אנו בחברת אבי הדברות נשמח לענות לכם על כל שאלה ומעמידים לרשותכם זמינות מלאה וייעוץ מלא 100% בחינם ללא כל התחייבות ומתן מענה מקצועי.

מחיר הדברה

תחום הדברה בהוד השרון הוא תחום שאין לו מחירון קבוע שלפיו עובדים כל המדבירים, כל מדביר יכול לדרוש איזה מחיר שהוא רוצה, אבל יש סדר גודל של מחירים שלפיו רוב המדיבירם עובדים והמחירים נעים 10-15% למעלה או למטה, אם מדובר על הדברות מורכבות יותר כמו הדברת פשפש המיטה האחוזים הבודדים האלו יכולים להתפרש כמאות שקלים.
לא תמיד כדאי לבחור את חברת ההדברה הזולה ביותר, צריך לבחור לפי הניסיון של החברה, ההמלצות שלה וכמובן האם מדובר על חברה רשומה בעלת רישיון הדברה.

זמין עכשיו

זמין עכשיו
1
זמין עכשיו
היי שמי אבי
מה סוג ההדברה שאת/ה זקוק/ה ?