הדברה
הדברת מזיקים - אבי הדברות
חייגו אלינו

050-7635319

הדברה בחדרה

חברת אבי הדברות הינה חברת הדברה בחדרה מקצועית בעלת ניסיון של למעלה מ 23 שנים בתחום הדברה במרכז, מבצעים הדברה נגד כל סוגי המזיקים.
הדברה מקצועית בחדרה נגד ג'וקים ונמלים רק 250 ש"ח מחיר הזול והמשתלם במדינה.
הדברת עכברים בחדרה, הדברת מעופפים בחדרה, הדברת חולדות בחדרה, הדברת מקקים בחדרה, הדברת מזיקים בחדרה, הדברה ירוקה בחדרה, הדברת פרעושים בחדרה, הדברת מכרסמים בחדרה, הדברת יתושים בחדרה, הדברת זבובים בחדרה, הדברת פשפשים בחדרה, הדברת נמלים בחדרה, הדברת צרעות בחדרה, הדברת טרמיטים בחדרה, הדברת חולד בחדרה, ריסוס נגד קורונה בחדרה, הדברת חפרפרות בחדרה.
בנוסף קבלו תעודת אחריות מלאה למשך שנה על כל ביצוע ריסוס נגד נמלים וג'וקים.

הדברה בחדרה

הדברה בחדרה – כל המידע החשוב

רגע אחד לפני שאתם מזמינים חברת הדברה בחדרה יש כמה דברים חשובים שצריכים לשים עליהם דגש רב.

רישיון הדברה

רק מדביר מוסמך בעל רישיון של המשרד להגנת הסביבה ראשי לבצע הדברת מזיקים אצלם בבית, בקשו לראות את רישיון ההדברה לפני שהמדביר נכנס אליכם לבית.
מדביר ללא רישיון המצבע הדברה גם עובר על החוק וגם יכול לגרום נזק בלתי הפיך, מכיוון והוא לא עבר את ההכשרות המתאימות לביצוע הדברה באמצעות רעלים.

היום יש המון חברות הדברה מומלצות המבצעות שירות של הדברה נגד כל סוגי המזיקים, אך יחד עם זאת קיימים פערי מחירים גבוהים במיוחד. פערי המחירים יכולים להגיע עד ל 50-80% יותר וזאת מכיוון ואין מחירון הדברה מדויק שלפיו צריכים לעבוד באופן קבוע כל המדבירים.

סוג הדברה מחיר פרטים נוספים
הדברת עכבריםהדברת מכרסמים בחדרה 295 ש"ח מחיר הדברה לדירה, בדירת קרקע עם חצר יש תוספת.
הדברת נמלים 89 ש"ח המחיר לביצוע הדברת דירת 2 חדרים.
הדברת פשפש המיטה 290 ש"ח מחיר הדברה לחדר אחד בהתאם למורכבות העבודה.
הרחקת יונים בחדרה החל מ 490 ש"ח ביצוע הרחקת יונים ממסתור כביסה כולל ניקיון וחיטוי השטח.
הדברת ג'וקים בחדרה 109 ₪ מחיר לביצוע הדברה בחדרה לשני חדרים.

הדברת פשפשים בחדרה

שלא כמו הדברות אחרות, בהן ניתן לפתור את הבעיה בעזרת פעולת ריסוס פשוטה, פיזור מלכודות או פיתיונות מורעלים, לצורך הדברת פשפשים בחדרה צריך לעשות מספר גדול של פעולות כגון עבודת הדברה עם קיטור, שאיבה בעזרת שואב מיוחד וריסוס כל הבית בריסוס מיוחד, הדברת פשפש המיטה בחדרה יכולה לארוך זמן רב, לאחר הביצוע, אתם מקבלים אחריות על הדברה נגד פשפשים בחדרה כך שאם אתם חוששים משאריות, נחזור על התהליך.

הדברה ירוקה בחדרה

היום תוכלו לבצע הדברה ירוקה בחדרה ללא שימוש ברעלים כלל, מדובר על שימוש בחומרי הדברה ירוקים שלא פוגעים בסביבה, במהלך כל יום בכל מקרה אנו חשופים ללא מעט חומרים שאינם בריאים והם רעילים ומסוכנים מאוד, נסו להכניס כמה שפחות רעלים לבית ובחרו בחברה מקצועית שמבצעת הדברה ירוקה נגד כל סוגי המזיקים.

הדברה בחדרה

אבי הדברות מספק שירותי הדברה בחדרה – הדברת ברחשים בחדרה, הדברת ג'וקים וצרות אחרות. אין ספק שחברות הדברה באזור חדרה יתנו מענה מצוין לכל הבעיות והצרכים, והדבר היחיד שצריך לעשות הוא לבחור היטב ונכון מדביר בחדרה. כל סוגי המזיקים החל מהדברת מקקים בחדרה, הדברת נמלים בחדרה הדברת זבובים בחדרה הדברת יתושים בחדרה ועד הרחקת יונים בחדרה. שירותי הדברה באזור חדרה הדברת מזיקים ירוקה בחדרה הדברה נגד חולדות בחדרה, הדברת טרמיטים בחדרה ועוד. ריסוס לבית או הדברה לעסקים בחדרה במחירים זולים.

מדביר בחדרה

אבי מדביר בחדרה – שירותי הדברות בחדרה – מדביר ברחשים בחדרה, נדביר מכרסמים בחדרה, מדביר ג'וקים וצרות אחרות. מדביר באזור חדרה יתנו מענה מצוין לכל הבעיות והצרכים, והדבר היחיד שצריך לעשות הוא לבחור היטב ונכון מדביר בחדרה. כל סוגי המזיקים מדביר מקקים בחדרה, מדביר נמלים בחדרה מדביר זבובים בחדרה מדביר יתושים בחדרה ועד הרחקת יונים בחדרה. מדביר מזיקים ירוקה בחדרה מדביר נגד חולדות בחדרה, מדביר טרמיטים בחדרה ועוד. ריסוס לבית או מדביר לעסקים בחדרה במחירים זולים.

הדברות בחדרה

אבי הדברות בחדרה – שירותי הדברה בחדרה – הדברות ברחשים בחדרה, הדברות מכרסמים בחדרה, הדברות ג'וקים וצרות אחרות. ביצוע הדברות באזור חדרה יתנו מענה מצוין לכל הבעיות והצרכים, והדבר היחיד שצריך לעשות הוא לבחור היטב ונכון הדברות בחדרה. כל סוגי המזיקים הדברות מקקים בחדרה, הדברות נמלים בחדרה הדברות זבובים בחדרה הדברות יתושים בחדרה ועד מרחיק יונים בחדרה. הדברות מזיקים ירוקה בחדרה הדברות נגד חולדות בחדרה, הדברות טרמיטים בחדרה ועוד. ריסוס לבית או הדברות לעסקים בחדרה במחירים זולים.

מחיר הוגן

בתחום הדברה אין מחירן מדויק שלפיו כולם עובדים, כל מדביר יכול לקבוע לעצמו את המחיר, אבל ברוב המקרים טווח המחירים ינוע בין 10-15% למעלה או למטה.
בשביל שתדעו כמה נהוג לשלם עבור כל הדברה ושתהיה לכם הערכת סדר גודל אתם מוזמנים להיכנס למחירון הדברה שלנו ובו כל המחירים לכל סוג של הדברה.

המלצות

שזה מגיע לנושא של בחירת בעל מקצוע, לא משנה באיזה תחום תמיד כדאי לבדוק המלצות, אם יש לכם המלצה על מדביר מוסמך שאתם רוצים לעשות הדברה, תמיד עדיף לבחור בו, אנו בחברת אבי הדברות החברה הוותיקה ביותר מביאים לכם מאות המלצות ושנים של ניסיון, בזכות הניסיון אנו יכולים להתמודד עם כל סוג של הדברה מורכבת ככל שתהיה.

זמינות המדביר

במקרה ומדובר על הדברת עכברים מומלץ לא לחכות כלל ולהזמין מדביר במיידי, חשוב מאוד לוודא שהמדביר זמין עבורכם כמה שיותר.
אנו בחברת אבי הדברות זמיני 24/7 בכל יום ושעה הצוות המקצועי שלנו עומד לרשותכם וישמח לבצע כל סוג של הדברה בכדי שאתם תוכלו להיות רגועים ובבית נקי ממזיקים.

הדברה בחדרה – שאלות ותשובות

כמה עולה הדברה בחדרה ?

מחיר הדברה משתנה בהתאם לסוג ההדברה, אם מדובר על הדברת פשפש המיטה המחיר יהיה יותר גבוה מכיוון ומדובר על הדברה משולבת, אם מדובר על הדברת ג'וקים ונמלים בחדרה המחיר יהיה נמוך יותר.
דבר נוסף שקובע את המחיר של הדברה בחדרה הוא גודל השטח אותו מדבירים, אם מדובר על דירת 5 חדרים המחיר יהיה יותר גבוה מאשר הדברת דירת 2 חדרים.
אצלנו המחיר עבור הדברת דירה בחדרה בסיסית הוא 250 ש"ח לדירת 2 חדרים ומגיע עד 590 ש"ח עבור ביצוע הדברה נגד פשפש המיטה.

האם אני מקבל אחריות על ההדרה ?

בהחלט כן, אנו מעניקים לכם תעודת אחריות מלאה על כל ביצוע הדברה למשך שנה שלמה.

מי מבצע את ההדברה ?

כל הדברה מבצועת על ידי מדביר מוסמך בעל רישיון של המשרד להגנת הסביבה, המורשה לבצע את כל סוכי ההדברה המורכבים ביותר.

לקבלת שיחת יעוץ חינם

050-7635319

או מלאו את הטופס
לקוחות מספרים