הדברה בחדרה

חברת אבי הדברות הינה חברת הדברה בחדרה מקצועית בעלת ניסיון של למעלה מ 23 שנים בתחום הדברה במרכז, מבצעים הדברה נגד כל סוגי המזיקים.
הדברה מצקועית בחדרה נגד ג’וקים ונמלים רק 89 ש”ח מחיר הזול והמשתלם במדינה.
בנוסף קבלו תעודת אחריות מלאה למשך שנה על כל ביצוע ריסוס נגד נמלים וג’וקים.

הדברה בחדרה

הדברה בחדרה – כל המידע החשוב

רגע אחד לפני שאתם מזמינים חברת הדברה בחדרה יש כמה דברים חשובים שצריכים לשים עליהם דגש רב.

רישיון הדברה

רק מדביר מוסמך בעל רישיון של המשרד להגנת הסביבה ראשי לבצע הדברת מזיקים אצלם בבית, בקשו לראות את רישיון ההדברה לפני שהמדביר נכנס אליכם לבית.
מדביר ללא רישיון המצבע הדברה גם עובר על החוק וגם יכול לגרום נזק בלתי הפיך, מכיוון והוא לא עבר את ההכשרות המתאימות לביצוע הדברה באמצעות רעלים.

הדברה ירוקה

היום תוכלו לבצע הדברה ירוקה ללא שימוש ברעלים כלל, מדובר על שימוש בחומרי הדברה ירוקים שלא פוגעים בסביבה, במהלך כל יום בכל מקרה אנו חשופים ללא מעט חומרים שאינם בריאים והם רעילים ומסוכנים מאוד, נסו להכניס כמה שפחות רעלים לבית ובחרו בחברה מקצועית שמבצעת הדברה ירוקה נגד כל סוגי המזיקים.

מחיר הוגן

בתחום הדברה אין מחירן מדויק שלפיו כולם עובדים, כל מדביר יכול לקבוע לעצמו את המחיר, אבל ברוב המקרים טווח המחירים ינוע בין 10-15% למעלה או למטה.
בשביל שתדעו כמה נהוג לשלם עבור כל הדברה ושתהיה לכם הערכת סדר גודל אתם מוזמנים להיכנס למחירון הדברה שלנו ובו כל המחירים לכל סוג של הדברה.

המלצות

שזה מגיע לנושא של בחירת בעל מקצוע, לא משנה באיזה תחום תמיד כדאי לבדוק המלצות, אם יש לכם המלצה על מדביר מוסמך שאתם רוצים לעשות הדברה, תמיד עדיף לבחור בו, אנו בחברת אבי הדברות החברה הוותיקה ביותר מביאים לכם מאות המלצות ושנים של ניסיון, בזכות הניסיון אנו יכולים להתמודד עם כל סוג של הדברה מורכבת ככל שתהיה.

זמינות המדביר

במקרה ומדובר על הדברת עכברים מומלץ לא לחכות כלל ולהזמין מדביר במיידי, חשוב מאוד לוודא שהמדביר זמין עבורכם כמה שיותר.
אנו בחברת אבי הדברות זמיני 24/7 בכל יום ושעה הצוות המקצועי שלנו עומד לרשותכם וישמח לבצע כל סוג של הדברה בכדי שאתם תוכלו להיות רגועים ובבית נקי ממזיקים.

הדברה בחדרה – שאלות ותשובות

כמה עולה הדברה בחדרה ?

מחיר הדברה משתנה בהתאם לסוג ההדברה, אם מדובר על הדברת פשפש המיטה המחיר יהיה יותר גבוה מכיוון ומדובר על הדברה משולבת, אם מדובר על הדברת ג’וקים ונמלים בחדרה המחיר יהיה נמוך יותר.
דבר נוסף שקובע את המחיר של הדברה בחדרה הוא גודל השטח אותו מדבירים, אם מדובר על דירת 5 חדרים המחיר יהיה יותר גבוה מאשר הדברת דירת 2 חדרים.
אצלנו המחיר עבור הדברת דירה בחדרה בסיסית הוא 89 ש”ח לדירת 2 חדרים ומגיע עד 590 ש”ח עבור ביצוע הדברה נגד פשפש המיטה.

האם אני מקבל אחריות על ההדרה ?

בהחלט כן, אנו מעניקים לכם תעודת אחריות מלאה על כל ביצוע הדברה למשך שנה שלמה.

מי מבצע את ההדברה ?

כל הדברה מבצועת על ידי מדביר מוסמך בעל רישיון של המשרד להגנת הסביבה, המורשה לבצע את כל סוכי ההדברה המורכבים ביותר.

זמין עכשיו

זמין עכשיו
1
זמין עכשיו
היי שמי אבי
מה סוג ההדברה שאת/ה זקוק/ה ?