הדברה
הדברת מזיקים - אבי הדברות
חייגו אלינו

050-7635319

הדברה ביבנה

אם אתם מחפשים שרותי הדברה תכירו את אבי הדברה ביבנה – חוששים ממתקפת מזיקים בביתכם? 

מחפשים מדביר מוסמך להגעה מיידית בעיר יבנה? הגעתם למקום הנכון. 

חברת אבי הדברות מבצעת פעולות הדברה יום יום באזור המרכז – וגם בעיר יבנה. 

הדברת עכברים ביבנה, הדברת מעופפים ביבנה, הדברת חולדות ביבנה, הדברת מקקים ביבנה, הדברת מזיקים ביבנה, הדברה ירוקה ביבנה, הדברת פרעושים ביבנה, הדברת מכרסמים ביבנה, הדברת יתושים ביבנה, הדברת זבובים ביבנה, הדברת פשפשים ביבנה, הדברת נמלים ביבנה, הדברת צרעות ביבנה, הדברת טרמיטים ביבנה, הדברת חולד ביבנה, ריסוס נגד קורונה ביבנה, הדברת חפרפרות ביבנה.

כאן תקבלו פרטים ומידע מקיף על שירותי הדברה ביבנה – אילו מזיקים אנו מדבירים, 

כיצד מחושב מחיר הדברה, סוגי הריסוסים שניתן לבצע נגד מזיקים ומכרסמים שונים, ועוד.

הדברת פשפשים ביבנה

שלא כמו הדברות אחרות, בהן ניתן לפתור את הבעיה בעזרת פעולת ריסוס פשוטה, פיזור מלכודות או פיתיונות מורעלים, לצורך הדברת פשפשים ביבנה צריך לעשות מספר גדול של פעולות כגון עבודת הדברה עם קיטור, שאיבה בעזרת שואב מיוחד וריסוס כל הבית בריסוס מיוחד, הדברת פשפש המיטה ביבנה יכולה לארוך זמן רב, לאחר הביצוע, אתם מקבלים אחריות על הדברה נגד פשפשים ביבנה כך שאם אתם חוששים משאריות, נחזור על התהליך.

היום יש המון חברות הדברה מומלצות המבצעות שירות של הדברה נגד כל סוגי המזיקים, אך יחד עם זאת קיימים פערי מחירים גבוהים במיוחד. פערי המחירים יכולים להגיע עד ל 50-80% יותר וזאת מכיוון ואין מחירון הדברה מדויק שלפיו צריכים לעבוד באופן קבוע כל המדבירים.

סוג הדברה מחיר פרטים נוספים
הדברת עכברים ביבנה – הדברת מכרסמים ביבנה 295 ש"ח מחיר הדברה לדירה, בדירת קרקע עם חצר יש תוספת.
הדברת נמלים ביבנה 89 ש"ח המחיר לביצוע הדברת דירת 2 חדרים.
הדברת מזיקים ביבנה 230 ש"ח מחיר התחלתי כתלות בסוג ההדברה.
הדברת פשפש המיטה ביבנה 290 ש"ח מחיר הדברה לחדר אחד בהתאם למורכבות העבודה.
הרחקת יונים ביבנה החל מ 490 ש"ח ביצוע הרחקת יונים ממסתור כביסה כולל ניקיון וחיטוי השטח.
הדברת ג'וקים ביבנה 109 ₪ מחיר לביצוע הדברה ביבנה לשני חדרים.

באילו שכונות ביבנה אנו מבצעים הדברה וריסוס נגד מזיקים?

חברת אבי הדברות מנוסה בביצוע הדברה בבתים פרטיים ובתי עסק שונים ברחבי העיר יבנה. המדבירים שלנו ביקרו בכל שכונה ואיזור כדי לתת שירותי ריסוס ולכידה של בעלי חיים, הרחקת מזיקים, טיהור מאגרי מים וביצוע הדברה ירוקה. הנה מספר דוגמאות לשכונות בהן ביצענו הדברה:

 • הדברה נגד מזיקים ביבנה הירוקה
 • הדברה בנאות שז"ר
 • הדברה ברמות בן-צבי
 • ריסוס בנאות בן-גוריון
 • לכידה של מכרסמים בנאות-אשכול
 • הרחקת מזיקים ברמות-ויצמן
 • טיפול במתקפת ג'וקים ונמלים בנאות-בגין
 • הרחקת יונים בנאות-רבין
 • הרחקת בעלי חיים בנאות-עידן
 • הדברת פשפש המיטה בנאות-שמיר
 • עוד שירותי הדברה בשאר השכונות, ואיזורי המגורים ובתי עסק שונים ברחבי העיר.

הדברה וריסוס ביבנה

כמה זה עולה להזמין מדביר ליבנה?

מחיר הדברה ביבנה משתנה בהתאם לסוג האירוע ומועד הזמנת המדביר – כאשר מזמינים מדביר מראש, בדרך כלל ניתנת הנחה ועלות הריסוס זולה יותר מהדברת חירום (הזמנת מדביר מעכשיו לעכשיו) או הזמנה בשעות הלילה. כמו כן, קיימים פרמטרים נוספים אשר באים לחשבון בתמחור שירות הדברה בעיר יבנה – מספר החדרים בהם יש לבצע את הריסוס, גודל המבנה, האם יש או אין חצר, ואפילו סוג המתקפה (אם מדובר במתקפה של פשפשים או מתקפה של מכרסמים – המחיר משתנה). עם זאת, חברת אבי הדברות מבצעים ריסוס וטיפול במזיקים באופן שוטף בכל מרכז הארץ, ולכן המחיר שתקבלו מאיתנו הוא המחיר ההוגן ביותר בהתאם לשוק. שירות הדברה יכול להתחיל מ-109 שקלים ולהגיע ל-1,500 שקלים, זאת בהתאם לסוג האירוע ומועד ההזמנה כפי שנאמר מעלה.

הדברה ביבנה

אבי הדברות מספק שירותי הדברה ביבנה – הדברת ברחשים ביבנה, הדברת ג'וקים וצרות אחרות. אין ספק שחברות הדברה באזור יבנה יתנו מענה מצוין לכל הבעיות והצרכים, והדבר היחיד שצריך לעשות הוא לבחור היטב ונכון מדביר ביבנה. כל סוגי המזיקים החל מהדברת מקקים ביבנה, הדברת נמלים ביבנה הדברת זבובים ביבנה הדברת יתושים ביבנה ועד הרחקת יונים ביבנה. שירותי הדברה באזור יבנה הדברת מזיקים ירוקה ביבנה הדברה נגד חולדות ביבנה, הדברת טרמיטים ביבנה ועוד. ריסוס לבית או הדברה לעסקים ביבנה במחירים זולים.

מדביר ביבנה

אבי מדביר ביבנה – שירותי הדברות ביבנה – מדביר ברחשים ביבנה, נדביר מכרסמים ביבנה, מדביר ג'וקים וצרות אחרות. מדביר באזור יבנה יתנו מענה מצוין לכל הבעיות והצרכים, והדבר היחיד שצריך לעשות הוא לבחור היטב ונכון מדביר ביבנה. כל סוגי המזיקים מדביר מקקים ביבנה, מדביר נמלים ביבנה מדביר זבובים ביבנה מדביר יתושים ביבנה ועד הרחקת יונים ביבנה. מדביר מזיקים ירוקה ביבנה מדביר נגד חולדות ביבנה, מדביר טרמיטים ביבנה ועוד. ריסוס לבית או מדביר לעסקים ביבנה במחירים זולים.

הדברות ביבנה

אבי הדברות ביבנה – שירותי הדברה ביבנה – הדברות ברחשים ביבנה, הדברות מכרסמים ביבנה, הדברות ג'וקים וצרות אחרות. ביצוע הדברות באזור יבנה יתנו מענה מצוין לכל הבעיות והצרכים, והדבר היחיד שצריך לעשות הוא לבחור היטב ונכון הדברות ביבנה. כל סוגי המזיקים הדברות מקקים ביבנה, הדברות נמלים ביבנה הדברות זבובים ביבנה הדברות יתושים ביבנה ועד מרחיק יונים ביבנה. הדברות מזיקים ירוקה ביבנה הדברות נגד חולדות ביבנה, הדברות טרמיטים ביבנה ועוד. ריסוס לבית או הדברות לעסקים ביבנה במחירים זולים.

מה צריך לדעת לפני שמזמינים הדברה ביבנה?

סרטון וידאו: איך לבצע הדברה ביבנה באופן עצמאי

עוד לפני שאתם מזמינים מדביר, כדאי תמיד להתייעץ עם בעל המקצוע ולספק כמה שיותר פרטים בנוגע לאירוע. הנה דוגמה למספר שאלות שכדאי לשאול את המדביר בטלפון ולוודא, לפני הזמנתו לביתכם ביבנה:

 • כמה יעלה לי להזמין מדביר ביבנה? (חשוב לציין את סוג המתקפה ומספר החדרים – ג'וקים / פשפשים / פרעושים / עכברים וכו').
 • האם יש אחריות על ביצוע הריסוס ביבנה? ואם כן, לכמה שנים? (בדרך כלל זה משתנה – אך אנו מספקים אחריות לאורך שנים רבות לאחר הריסוס).
 • באילו חומרים אתם משתמשים כדי לבצע את ההדברה נגד המזיקים? (שאלה חשובה – במיוחד כאשר מדובר בבתים פרטיים או גני ילדים, בהם כדאי להשתמש בחומרי הדברה ידידותיים יותר לסביבה, כמו הדברה ירוקה או אורגנית).
 • האם אפשר לקבל הסבר על פעולת ההדברה לפני הביצוע? (המדבירים שלנו מעניקים הסבר מקיף על השירות, גם לפני וגם אחרי ההדברה).
 • תוך כמה זמן מדביר יכול להגיע לביתי בעיר יבנה? (כיוון שחברת אבי הדברות עובדת באופן שוטף באיזור מרכז הארץ – המדביר מגיע לביתכם כדי לספק את השירות בתוך 20 דקות בלבד ממועד ההזמנה).

קישור מומלץ להזמנת מדביר לדוברי אנגלית: איזי – הזמנת מדביר לעיר יבנה – כל המדבירים המומלצים

 

 

לקבלת שיחת יעוץ חינם

050-7635319

או מלאו את הטופס
לקוחות מספרים