הדברה
הדברת מזיקים - אבי הדברות
חייגו אלינו

050-7635319

הדברה בלוד

חברת אבי הדברות שרותי הדברה בלוד הינה החברה המובילה בביצוע הדברה בלוד והסביבה, אנו מעניקים שירות של הדברת כל סוגי המזיקים בעיר לוד והסביבה. הדברת בתי עסק בלוד, הדברת פשפשי המיטה בלוד, הדברת עכברים בלוד, הדברת מעופפים בלוד, הדברת חולדות בלוד, הדברת מקקים בלוד, הדברת מזיקים בלוד, הדברה ירוקה בלוד, הדברת פרעושים בלוד, הדברת מכרסמים בלוד, הדברת יתושים בלוד, הדברת זבובים בלוד, הדברת פשפשים בלוד, הדברת נמלים בלוד, הדברת צרעות בלוד, הדברת טרמיטים בלוד, הדברת חולד בלוד, ריסוס נגד קורונה בלוד, הדברת חפרפרות בלוד.

הדברה בבת ים

אזורים בלוד בהם אנו מבצעים הדברה מקצועית נגד כל סוגי המזיקים :

הדברה מקצועית באזור גני יער

הדברת מזיקים באזור גני אביב

שכונת נופי בן שמן, שכונת הזית ובכל רחבי העיר.

אנו מומחים בביצוע הדברת דירות, הדברת מחסנים, הדברת מחסני מזון בלוד, הדברת עכברים מקצועית ללא שימוש ברעלים במסעדות ואולמות אירועים.

הדברה בלוד

אבי הדברות מספק שירותי הדברה בלוד – הדברת ברחשים בלוד, הדברת ג'וקים וצרות אחרות. אין ספק שחברות הדברה באזור לוד יתנו מענה מצוין לכל הבעיות והצרכים, והדבר היחיד שצריך לעשות הוא לבחור היטב ונכון מדביר בלוד. כל סוגי המזיקים החל מהדברת מקקים בלוד, הדברת נמלים בלוד הדברת זבובים בלוד הדברת יתושים בלוד ועד הרחקת יונים בלוד. שירותי הדברה באזור לוד הדברת מזיקים ירוקה בלוד הדברה נגד חולדות בלוד, הדברת טרמיטים בלוד ועוד. ריסוס לבית או הדברה לעסקים בלוד במחירים זולים.

הדברת פשפשים בלוד

שלא כמו הדברות אחרות, בהן ניתן לפתור את הבעיה בעזרת פעולת ריסוס פשוטה, פיזור מלכודות או פיתיונות מורעלים, לצורך הדברת פשפשים בלוד צריך לעשות מספר גדול של פעולות כגון עבודת הדברה עם קיטור, שאיבה בעזרת שואב מיוחד וריסוס כל הבית בריסוס מיוחד, הדברת פשפש המיטה בלוד יכולה לארוך זמן רב, לאחר הביצוע, אתם מקבלים אחריות על הדברה נגד פשפשים בלוד כך שאם אתם חוששים משאריות, נחזור על התהליך.

מדביר בלוד

אבי מדביר בלוד – שירותי הדברות בלוד – מדביר ברחשים בלוד, מדביר ג'וקים וצרות אחרות. מדביר באזור לוד יתנו מענה מצוין לכל הבעיות והצרכים, והדבר היחיד שצריך לעשות הוא לבחור היטב ונכון מדביר בלוד. כל סוגי המזיקים מדביר מקקים בלוד, מדביר נמלים בלוד מדביר זבובים בלוד מדביר יתושים בלוד ועד הרחקת יונים בלוד. מדביר מזיקים ירוקה בלוד מדביר נגד חולדות בלוד, מדביר טרמיטים בלוד ועוד. ריסוס לבית או מדביר לעסקים בלוד במחירים זולים.

הדברות בלוד

אבי הדברות בלוד – שירותי הדברה בלוד – הדברות ברחשים בלוד, הדברות ג'וקים וצרות אחרות. ביצוע הדברות באזור לוד יתנו מענה מצוין לכל הבעיות והצרכים, והדבר היחיד שצריך לעשות הוא לבחור היטב ונכון הדברות בלוד. כל סוגי המזיקים הדברות מקקים בלוד, הדברות נמלים בלוד הדברות זבובים בלוד הדברות יתושים בלוד ועד מרחיק יונים בלוד. הדברות מזיקים ירוקה בלוד הדברות נגד חולדות בלוד, הדברות טרמיטים בלוד ועוד. ריסוס לבית או הדברות לעסקים בלוד במחירים זולים.

הדברת עכברים בלוד מחיר – כמה עולה שירות הדברה מקצועי

היום יש המון חברות הדברה מומלצות המבצעות שירות של הדברה נגד כל סוגי המזיקים, אך יחד עם זאת קיימים פערי מחירים גבוהים במיוחד. פערי המחירים יכולים להגיע עד ל 50-80% יותר וזאת מכיוון ואין מחירון הדברה מדויק שלפיו צריכים לעבוד באופן קבוע כל המדבירים.

סוג הדברה מחיר פרטים נוספים
הדברת עכבריםהדברת מכרסמים בלוד 295 ש"ח מחיר הדברה לדירה, בדירת קרקע עם חצר יש תוספת.
הדברת נמלים 250 ש"ח המחיר לביצוע הדברת דירת 2 חדרים.
הדברת פשפש המיטה 290 ש"ח מחיר הדברה לחדר אחד בהתאם למורכבות העבודה.
הרחקת יונים בלוד החל מ 490 ש"ח ביצוע הרחקת יונים ממסתור כביסה כולל ניקיון וחיטוי השטח.
הדברת ג'וקים בלוד 109 ₪ מחיר לביצוע הדברה בלוד לשני חדרים.

המחירים יכולים להשתנות בהתאם למורכבות העבודה ובהתאם לשטח אותו מדבירים, ככל שהדירה גדולה יותר באופן ישיר גם המחיר יעלה בהתאם.

הדברת עכברים בבת ים
הדברה נגד מזיקים ופשפשים והרחקת יונים

שאתם בוחרים בנו לבצע הדברה אצלכם אתם יכולים להיות בטוחים שאתם מקבלים את החברה המובילה ביותר לביצוע הדברה במרכז, אנו עובדים עם חומרי הדברה האיכותיים והטובים ביותר מבית גרין פלייס מותג ההדברה הירוק והידידותי ביותר לסביבה.

הדברה בלוד שאלות ותשובות

יש לא מעט שאלות שעולות ולא תמיד רבים זוכים לקבל עליהם תשובה, הבאנו לכם את התשובות הטובות ביותר של מומחי ההדברה מספר 1 בלוד והסביבה.

כמה עולה הדברה בלוד ?

מחיר הדברה בלוד נע החל מ 250 ש"ח לביצוע הדברת נמלים לדירת 2 חדרים ומשתנה בהתאם לסוג המזיק אותו רוצים להדביר ולפי גודל השטח שבו מבצעים הדברה.

כמה זמן צריך להיות בבית אחרי ההדברה ?

אנו עובדים עם חומרים בטוחים ומבצעים הדברה ירוקה, אין שום מניעה להיכנס לבית גם אחרי שעה של המתנה בלבד ואפשר לחזור לשגרה. בנוסף חשוב מאוד לא לבצע שטיפה של הבית לאחר ההדברה במשך יומיים, רק לעבור עם מטאטא.

מתי אפשר להזמין את שירות ההדברה שלכם ?

אנו זמינים עבורכם 7\24 ונשמח לתת לכם שירות מסביב לשעון, לא משנה מהו סוג ההדברה שאתם זקוקים לו ומתי אנו נשמח לעמוד לרשותכם.

האם אתם נותנים אחריות על ההדברה ?

בהחלט כן, על כל ביצוע הדברה תקבלו תעודת אחריות בכתב למשך שנה שלמה.

מי מבצע את ההדברה ?

את הדברה מבצע מדיבר מוסמך עם רישיון של המשרד להגנת הסביבה. אנו חברת ההדברה המנוסה ביותר עם ניסיון של למעלה מ 23 שנים בתחום הדברה נגד כל סוגי המזיקים (דור שלישי של מדבירים).

למה דווקא אנחנו

אתם בטח שואלים את עצמכם למה לבחור דווקא בנו להיות חברת הדברה בלוד שתבצע עבורכם את העבודה, הנה כל הסיבות שיעזרו לכם לקבל את ההחלטה הנכונה.

  • ניסיון של שנים – לכל הדברה אנו מביאים איתנו שנים של ניסיון ואת היכולת להתמודד עם כל סוג של הדברה ולא משנה עד כמה היא מורכבת.
  • כל שירותי הדברה – אנו מבצעים את כל שירותי הדברה נגד כל סוגי המזיקים, לכידת עכברים, הרחקת יונים, הדברת פשפש המיטה ועוד.
  • מחיר משתלם והוגן – אנו מתחייבים לכם למחיר ההוגן והמשתלם ביותר.
  • ייעוץ מקצועי חינם – יש לכם שאלה ? אנו נספק לכם ייעוץ מקצועי בחינם ללא כל התחייבות, חייגו אלינו כבר עכשיו ומדביר מוסמך ישמח לענות לכם על כל שאלה.
  • מדביר מוסמך – לכל ביצוע הדברה מגיע אליכם מדביר מוסמך עם רישיון של המשרד להגנת הסביבה.
  • חומרי הדברה ירוקה – אנו עובדים רק עם חומרי הדברה ירוקה הטובים והמתקדמים ביותר, ללא שימוש ברעלים כלל.

 

לקבלת שיחת יעוץ חינם

050-7635319

או מלאו את הטופס
לקוחות מספרים