הדברה במרכז

מחפשים שירות הדברה במרכז ולא מוכנים להתפשר על איכות ההדברה, ומעל הכל לשמור על בטיחות ברמה הגבוה ביותר ?

הגעתם למקום הנכון, אנו בחברת אבי הדברות מספקים את כל שירותי ההדברה באזור המרכז וגוש דן, לרבות הדברת עכברים במרכז, הדברת פשפש המיטה וכל סוגי המזיקים, הכל תוך הקפדה על מחיר הוגן, שירות אדיב וכמובן אחריות מלאה על כל הדברה.

הדברה במרכז

שאתם מזמינים שירות הדברה דרכנו אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו את השירות הטוב ביותר, עבודה מקצועית ויסודית וכמובן מחיר הוגן.

הדברה במרכז – למה דווקא אנחנו

אתם בטח שואלים את עצמכם למה לבחור דווא בנו לבצע הדברה אצלכם בבית, הבאנו לכם את כל הסיבות לקבל את ההחלטה הנכונה ולבחור בנו.

מחיר הוגן ומשתלם

אצלנו תקבלו מחיר הוגן ומשתלם עבוד ביצוע הדברה במרכז רק 89 ש”ח בלבד. (המחיר יכול להשתנות בהתאם לסוג המזיקים הקיימים ולמורכבות העבודה).

ניסיון של שנים

לכל ביצוע הדברה אליה אנו מגיעים אנו מביאים איתנו שנים של ניסיון, (למעלה מ 22 שנות ניסיון, דור שלישי של מדבירים) בזכות הניסיון שלנו אנו החברה היחידה באזור המרכז שיכולה להתמודד עם כל סוג של הדברה מורכבת ככל שתהיה.

רישיון הדברה בתוקף נגד כל סוגי המזיקים

לביצוע ההדברה יגיע מדביר מוסמך בעל רישיון הדברה מטעם המשרד להגנת הסביבה, לרבות רישיון לביצוע הדברת פשפש המיטה המחייב רישיון בעל סמכות גבוה הרבה יותר.
שאתם בוחרים בנו אתם מקבלים רק מקצוענים ובלי דיבורים מיותרים.

תעודת אחריות מלאה על כל הדברה

בסיום כל הדברה תקבלו מאיתנו תעודת אחריות מלאה בכתב למשך שנה שלמה ! המזיקים חזרו ? אנו נגיע שוב ללא כל עלות נוספת !

הגעה מהירה

אנו מגיעים לכל הדברה בפתח תקווה ובאזור תל אביב, ראשון לציון, חולון, בת ים עד 4 שעות מרגע אישור ההזמנה.

ייעוץ חינם וללא כל התחייבות

אנו מתחייבים לתת לכם את הייעוץ הטוב והמקצועי ביותר שתוכלו למצוא ללא כל התחייבות ! חייגו אלינו כבר עכשיו וקבלו ייעוץ בחינם מהמומחים שלנו.

זמינות מלאה 24/7

אנו עומדים לרשותכם מסביב לשעון בכל יום בשעה ונשמח לענות לכם על שאלה או בקשה, בנוסף אנו מגיעים בכל שעה לבצע עבורכם כל הדברה שתבקשו.

הדברת גינות במרכז

אנו מבצעים הדברה בשטחים פתוחים לרבות ביצוע הדברת גינות במרכז.

ביצוע הדברה בגינה היא פעולה מורכבת ודורשת המון ידע ושימוש בכלים וציוד מתאימים לרבות חומרי הדברה המיועדים להתמודדות עם מזיקים שונים הנמצאים בגינות.

מקרים בהם ישנם בגינה עצי פרי, חובה להזמין מדביר המכיר את העבודה ולא יבצע ריסוס על עצי הפרי או כל עץ אחר ועלול לפגוע בעץ ולהרעיל אותו.
לכל הדברה יש להשתמש בציוד המתאים.

אנו החברה היחדיה המבצעת הדברת גינות במרכז תוך כדי שימוש בחומרי הדברה ירוקה בטוחים המתאימים לסוג המזיקים הנמצאים וכמובן אינם פוגעים בצמחייה בגינה.

מעבר למזיקים בדרך כלל ישנם בעלי חיים אחרים וחיות מחמד בגינות, אנו מקפידים ולוקחים בחשבון שאנו לא רוצים לפגוע בחיות מחמד, לכן הבטיחות אצלנו היא מעל הכל.

בגינות ישנם לא מעט מזיקים, דרכי הגישה לאזורים אלו הם פתוחים ולכן המזיקים יכולים להיכנס ללא הפרעה, הם מוצאים בגינה מזון ומענה לכל צריכהם.
במיוחד האקלים הישראלי החם, מספק למזיקים את החום לו הם דרושים בכדי להתפתח יחד עם המזון שנמצא בשפע בכל גינה, אלו מאפשרים למזיקים להתפתח במהירות.

הדברת תיקנים במרכז

התקינים הם אחד המזיקים הנפוצים ביותר, אנו מכנים אותם ג’וקים, אך ישנם שני סוגים עיקריים של תיקנים, בינהם התיקן האמריקאי והתיקן הגרמני, אנו מספקים לכם שירות הדברת תיקנים במרכז באמצעות חומרי ההדברה המתקדמים ביותר.

כל חומרי ההדברה שלנו הם חומרי הדברה העומדים בתקנים המחמירים ביותר, לרבות תקני ISO בינלאומי, ככה שאתם יכולים להיות רגועים שתקבלו הדברה מקצועית ובטוחה.

הדברת דירות במרכז נגד תיקנים

כל הדברה אותה אנו מבצעים במרכז בדירות היא הדברה הכוללת בתוכה הגנה טיפול ומניעה נגד רוב סוגי המזיקים, בראשם ג’וקים, נמלים, דג הכסף, פשפשים ועוד.

במקרים בהם מדובר על מזיקים דוגמת עכברים, חולדות או פשפש המיטה נדרשת שיטת הדברה אחרת הכוללת שימוש בטכנולוגיות ואמצעים מורכבים אחרים.

הדברת דירות במרכז שאנו מבצעים מבוצעת באמצעות ריסוס של חומרי הדברה מתקדמים ללא ריח וללא רעלים שיכולים להזיק לבני אדם וחיות מחמד.

בזכות השימוש בחומרי הדברה מתקדמים, אנו מאפשרים לכם לחזור לבית בתוך מספר שעות בודדות מרגע סיום ההדברה.

הדברת מחסני מזון במרכז

מחסני מזון הם אחד המקומות הרישים ביותר, הם מושכים אליהם לא מעט מזיקים, כמו נמלים, עכברים, חולודות ואפילו כאלו שאנו רואים בהם גם חיות מחמד כמו חתולים וכלבי רחוב.

לכן במחסני מזון יש לפעול בשיטה של מניעה, כמו פיזור שמן נים, או שמנים אחרים שאלו דוחים את המזיקים, להשתמש במוצרים אלקטרוניים בכדי להרחיק מזיקים כמו חולדות ועכברים.

אנו מבצעים ייעוץ להתמודד עם מזיקים במחסני מזון, משרדים, שטחים חקלאיים ובתים פרטים במושבים הנמצאים במרכז כחלק משירות הדברה במרכז.

הדברה במרכז – שאלות ותשובות

כמה עולה הדברה במרכז ?

עלות הדברת דירות במרכז היא 89 ש”ח לדירה, באם מדובר על הדברה מורכבת הכוללת שימוש באמצעים אחרים המחיר ישתנה בהתאם אבל לא יעלה על 299 ש”ח בכל מקרה.

באיזה ערים במרכז אתם עובדים ?

אנו עבדים בכל הערים במרכז ומספקים הדברה ברמת גן, תל אביב, פתח תקווה, חולון, ראשון לציון וכמובן מספקים הדברה בפריסה מלאה מגדרה עד חדרה, לרבות הדברה מקצועית בצפון ובאזור ירושלים.

האם אתם מדבירים את כל סוגי המזיקים ?

כן, אנו מבצעים הדברה נגד כל סוגי המזיקים, עכברים, חולדות, לכידת נחשים, טיפול בפשפש המיטה ומזיקים נוספים.

זמין עכשיו

זמין עכשיו
1
זמין עכשיו
היי שמי אבי
מה סוג ההדברה שאת/ה זקוק/ה ?