הדברה
הדברת מזיקים - אבי הדברות
חייגו אלינו

050-7635319

הדברה ברמת גן

הדברה ברמת גן זה עסק למקצוענים, אל תתפשרו על הטובים ביותר, רוצים לקבל שירות מקצועי ואמין, הדברה יסודית באמצעות חומרי ההדברה הטובים והמתקדמים ביותר.

אנו חברת הדברה במרכז בעלת רישיון הדברה מטעם המשרד להגנת הסביבה, מבצעים את כל סוגי ההדברה, הדברת עכברים, הדברת פשפש המיטה כל זאת תוך עבודה עם חומרים ירוקים הבטוחים לשימוש ועבודה בבתים סגורים וגם בגינות ושטחים פתוחים.
זמינות מיידית ומלאה 24/7 ללא הפסקה, אנו מספקים שירותי הדברה בחגים ומועדים, לחברתנו מאות המלצות של לקוחות מרוצים. בכל ביצוע הדברה ברמת גן תקבלו מאיתנו תעודת אחריות מלאה למשך שנה שלמה ! המזיקים חזרו ?
אנו נגיע שוב ללא חיוב נוסף לטיפול בבעיה.
הדברת עכברים ברמת גן, הדברת מעופפים ברמת גן, הדברת חולדות ברמת גן, הדברת מקקים ברמת גן, הדברת מזיקים ברמת גן, הדברה ירוקה ברמת גן, הדברת פרעושים ברמת גן, הדברת מכרסמים ברמת גן, הדברת יתושים ברמת גן, הדברת זבובים ברמת גן, הדברת פשפשים ברמת גן, הדברת נמלים ברמת גן, הדברת צרעות ברמת גן, הדברת טרמיטים ברמת גן, הדברת חולד ברמת גן, ריסוס נגד קורונה ברמת גן, הדברת חפרפרות ברמת גן.
אנחנו כל כך בטוחים בחומרים ובשיטות ההדברה שלנו שאנו מעניקים לכם תעודת אחריות בכתב למשך שנה שלמה !

הדברה ברמת גן

הדברה ברמת גן – דברים שחשוב לדעת

רגע אחד לפני שאתם מזמינים שירות הדברה ברמת גן יש כמה דברים שחובה לדעת, בשום אופן אסור לבצע הדברה ללא שמירה על דגשים אלו.

הדברת פשפשים ברמת גן

שלא כמו הדברות אחרות, בהן ניתן לפתור את הבעיה בעזרת פעולת ריסוס פשוטה, פיזור מלכודות או פיתיונות מורעלים, לצורך הדברת פשפשים ברמת גן צריך לעשות מספר גדול של פעולות כגון עבודת הדברה עם קיטור, שאיבה בעזרת שואב מיוחד וריסוס כל הבית בריסוס מיוחד, הדברת פשפש המיטה ברמת גן אורכת זמן רב, לאחר הביצוע, אתם מקבלים אחריות על הדברה נגד פשפשים ברמת גן כך שאם אתם חוששים משאריות, נחזור על התהליך.

רישיון הדברה

ישנם לא מעט מקרים בהם הדברה שנעשתה בצורה רשלנית ולא בטוחה גרמה לנזקים, מעבר להיותה כזאת שלא נתנה פתרון לבעית המזיקים היא גרמה אסונות כבדים הרבה יותר, כמו פגיעה בחיי אדם.

חשוב מאוד לוודא שאתם עובדים רק מול מדביר ברמת גן בעל רישיון הדברה בתוקף מטעם המשרד להגנת הסביבה.

בשום אופן אל תכניסו לבית מדביר שלא מציג לכם את רישיון ההדברה שלו.

מדביר ברמת גן

חומרי הדברה

ישנם המון סוגים של חומרי הדברה, לא כל חומר הדברה מתאים לכל מזיק, חשוב מאוד לוודא שהמדביר עובד עם חומרי הדברה בעלי תו תקן ISO וכאלו שעברו את האישור של משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה.
בקשו מהמדביר להציג לכם את החומרים איתם הוא יעבוד, לרבות אישור העבודה עם חומרים אלו בהתאם לסוג ההדברה.

הדברה ברמת גן מחיר – כמה עולה הדברה בר"ג

ישנם מספר גורמים שקובעים את המחיר של הדברה ברמת גן, הניסיון של המדביר, החומרים איתם עובדים, המרחק שלו ממקום הדברה (בגלל שהוא יקח בחשבון את עלויות וזמני הנסיעה) שעת ההדברה ביום, הדברה בשעות הלילה תעלה יותר.

בכדי שתוכלו לקבל הערכת סדר גודל, הבאנו לכם את המחירים שלנו לביצוע סוגים שונים של הדברה.

סוג ההדברה מחיר הערות
הדברת ג'וקים ברמת גן (תיקנים) 250 ש"ח המחיר של הדברת ג'וקים מחירים לדירת 2 חדרים ברמת גן, המחירים ישתנו בהתאם לגודל הדירה ומורכבות העבודה.
הדברת מזיקים ברמת גן החל מ 230 ₪ מחיר התחלתי כתלות בסוג ההדברה.
הדברה ירוקה ברמת גן החל מ 199 ₪ ביצוע הדברה ירוקה נגד נמלים, תיקנים או הדברת פשפש המיטה בצורה ירוקה וטבעית.
הדברת עכברים ברמת גן – הדברת חולדות ברמת גן החל מ 99 ₪ לכידת חולה או עכבר באופן פיזי תעלה בהתאם לכמות העכברים, לא נעשה בשום אופן שימוש ברעלים.
הדברת פשפשים ברמת גן החל מ 299 ₪ הדברה יסודית ומקצועית נגד פשפשים, שימוש בשיטות הדברה משולבת לרבות כל האמצעים הדרושים לצורך מתן פתרון מלא.
הדברת פשפש המיטה ברמת גן החל מ 290 ₪ הדברה יסודית ומקצועית נגד פשפשי המיטה, שימוש בשיטות הדברה משולבת לרבות כל האמצעים הדרושים לצורך מתן פתרון מלא.

תעודת אחריות

שימו לב שאתם מקבלים בסיום כל הדברה תעודת אחריות, רק חברה מקצועית ומנוסה תעניק לכם תעודת אחריות על ההדברה.

מחיר הוגן

בתחום ההדברה אין מחירון קבוע שמעוגן וכל חברות ההדברה עובדות לפיו, כל מדביר יכול לקבוע את המחיר שלו אך עדיין ישנו טווח מחירים שההבדלים נעים כ – 10-15% למעלה או למטה ולכן זה נראה שהמחירים דומים.

לקבלת שיחת יעוץ חינם

050-7635319

או מלאו את הטופס
לקוחות מספרים