הדברה
הדברת מזיקים - אבי הדברות
חייגו אלינו

050-7635319

מדביר בתל אביב

הדברה וריסוס בעיר תל אביב – אבי הדברות – מדביר בתל אביב, חברת הדברה מס' 1, ביצוע הדברת מזיקים בתל אביב, עובדת 24 שעות מסביב לשעון בשירות אקספרס ומגיע לכל בית תוך 20 דק' ממועד ההזמנה.

המחיר הבטוח והטוב ביותר בשוק, עם החומרים הבטוחים ביותר לאדם ולסביבה. לכל מי שמחפש חברת הדברה מקצועית ומנוסה בסילוק מזיקים – הדברת עכברים בתל אביב, הדברת מעופפים בתל אביב, הדברת חולדות בתל אביב, הדברת מקקים בתל אביב, הדברת מזיקים בתל אביב, הדברה ירוקה בתל אביב, הדברת פרעושים בתל אביב, הדברת מכרסמים בתל אביב, הדברת יתושים בתל אביב, הדברת זבובים בתל אביב, הדברת פשפשים בתל אביב, הדברת נמלים בתל אביב, הדברת צרעות בתל אביב, הדברת טרמיטים בתל אביב, הדברת חולד בתל אביב, ריסוס נגד קורונה בתל אביב, הדברת חפרפרות בתל אביב.

הנה כל הפרטים שאתם צריכים במקום אחד, רגע לפני שאתם ניגשים להזמין שירות הדברה בתל אביב.

איפה מתחילים לחפש חברת הדברה בתל אביב?

חשוב לדעת כי קיימות חברות הדברה הפרוסות בכל רחבי הארץ – בצפון, המרכז והדרום. רגע לפני שאתם מתקשרים למדביר, כדאי לבדוק האם יש נגישות מיידית לאיזור מגוריכים בתל אביב – בין אם אתם גרים בדיזינגוף, שינקין, אבן גבירול, רוטשילד או כל רחוב ושכונה אחרת – עיר תל אביב היא לעיתים מסובכת ל"מבקרים חד פעמיים" ולכן כדאי במקרי חירום להיעזר בבעל מקצוע המכיר את תל אביב כמו כף היד.

חברת אבי הדברות עובדת באופן שוטף בכל עיר ויישוב מסביב ובמרכז הארץ – זה אומר שתל אביב היא הבית השני שלנו, ואנו מכירים כל פינה ואיזור בו קיימות מתקפות מזיקים בעיר תל אביב.

להזמנת מדביר בתל אביב חייגו עכשיו: 050-7635319

כמה עולה שירות הדברה בתל אביב?

שירות הדברה בתל אביב - הזמנת מדביר במרכז הארץ

מחיר הדברה נקבע בדרך כלל על ידי משתנים שונים, כמו למשל מספר החדרים בהם יש לבצע הדברה, סוג המתקפה (לדוגמה – מחיר משתנה כאשר מדובר בשירות הדברת עכברים לעומת הדברת פשפשים), איזור המגורים, סוג המבנה ומשמעותו (בית עסק בתל אביב או דירה פרטית בתל אביב), וכו' וכו'.

כדי לקבל הצעת מחיר מדוייקת לגבי ההדברה שאתם צריכים – תמיד מומלץ להתקשר ולדבר עם בעל המקצוע, לתת כמה שיותר פרטים בנוגע לאירוע והמיקום המדוייק, וכך להיות בטוחים שאתם מקבלים את המחיר ההוגן בהתאם לשירות.

האם עיריית תל אביב מחוייבת לספק שירותי הדברה לבתים פרטיים ובתי עסק ברחבי העיר?

עיריית תל אביב עובדת יד ביד עם יחידת ההדברה, אשר פועלת במסגרת אגף התברואה ומבצעת מדי יום הדברה מונעת נגד כל סוגי המזיקים.

איזורי פעילות ההדברה של עיריית תל אביב:

 • הדברה בוואדיות במרכז הארץ
 • הדברה בביובים בעיר תל אביב
 • ניקוי ביצות בתל אביב
 • טיהור תעלות ביוב בתל אביב
 • ניקוי צנרות בתל אביב
 • חיטוי בריכות מים ברחבי תל אביב
 • טיהור אגמי חמצון
 • ריסוס אתרי בנייה ברחבי העיר
 • טיפול בבורות רקב בחצרות ומקלטים מוצפים

כל אלה הם איזורי העבודה אשר בהם מבוצעת עבודה הדברה בריסוס, על ידי יחידת המדבירים של עיריית תל אביב.

מידע נוסף על שירותי הדברה ומניעת מפגעי בעלי חיים בתל אביב

כיוון שאין לעירייה אחריות על בתים פרטיים ודירות מגורים, הדרך היחידה להתמודד עם מתקפות מזיקים או מעופפים היא על ידי ביצוע הדברה באופן עצמאי או על ידי הזמנת מדביר מוסמך.

לכידת מכרסמים בתל אביב

חלק משירותי הדברה במרכז כוללים גם לכידה של המזיקים על ידי מכשור משוכלל, פיתיונות, מלכודות וכלובים מיוחדים.

על מנת ללכוד עכברים או חולדות בביתכם בתל אביב – יש להבין קודם כל היכן המכרסם נמצא, תמיד אפשר להרים טלפון לחברת הדברה ולהישאר עם מדביר על הקו עד שמגיע לביתכם – כדי להסביר לו לאורך כל הדרך היכן המכרסם נמצא, מה שיזרז את תהליך הלכידה וההדברה לאחר מכן.

כמה זה חשוב לקבל המלצות על מדביר מנוסה בתל אביב?

לצערינו, תמיד היו ויהיו אנשי המקצוע אשר יעשו עבודה "חפיפה" יותר מאחרים. לעיתים תחושת בטן לגבי איש המקצוע היא לא מספיקה, ולכן המלצות הן הדרך הטובה ביותר להיות בטוחים שאתם מקבלים את ההחלטה הנכונה בבחירת המדביר לביתכם בתל אביב.

מדביר מוסמך ומיומן העובד באופן שוטף בתל אביב, לרוב ידע לעבוד עם חומרי הדברה בטוחים ומאושרים על ידי משרד ההגנה לאיכות הסביבה ושירותי התברואה. בנוסף לכך, המדביר מחוייב לתת לכם הסבר בנוגע לשירות ההדברה אותו הוא מבצע – גם לפני וגם אחרי ההדברה.

טיפ: לפני שלוחצים עם המדביר – כדאי לשאול מראש ולוודא כי קיימת אחריות לאורך שנים, גם אחרי ביצוע הריסוס בביתכם בתל אביב.

הדברה בתל אביב – הכנה לביצוע – מלכידת נחשים ועד לריסוס תיקנים

כאשר צוות המדבירים יוצא לעבודה, הקריאה שהוא מקבל חשובה ביותר כדי לדעת להתכונן לסוג האירוע.

שירותים אותם תוכלו לקבל בתל אביב אשר לרוב נפוצים במסגרת הדברות בתל אביב – שירותי חברות הדברה בתל אביב :

 • לכידת נחשים
 • לכידת חולדות ומכרסמים
 • ריסוס פרעושים
 • ריסוס נגד קורונה
 • טיהור וניקוי מאגרי מים
 • הדברת פשפש המיטה
 • ועוד ועוד ועוד.

לקבל פרטים נוספים על שירותי סילוק והרחקת מזיקים לצמיתות – התקשרו עכשיו: 050-7635319

לקבלת שיחת יעוץ חינם

050-7635319

או מלאו את הטופס
לקוחות מספרים