הדברת טרום אירוע

מתכננים אירוע גדול והמועד הולך וקרב. חתונה ? בר מצווה ? יום הולדת ? ברית מילה ? אל תזמינו את החרקים או מכרסמים לאירוע, הזמינו הדברה טרום אירוע.

השקעתם ממון רב  כדי שהאירוע יהיה מושלם  אבל אירוע זה עלול להתקלקל אם האורחים שלכם יסבלו מחרקים עוקצניים ומציקים .

הזמינו הדברת מזיקים מונעת לפני האירוע ותיהנו מאירוע מוצלח ללא עקיצות וגירודים. חומרי ההדברה הם נטולי ריח וחומרים מזיקים לבני האדם.

הדברה טרום אירוע

באירוע שמתוכנן להתבצע בגינת הבית עליכם לחשוב על כל אפשרות, להכין את הגינה מראש וכמובן לדאוג לכך שיתושים, דבורים, צרעות וזבובים ,זבוב החול וחרקים שונים יתעופפו לכם בגינה ויפריעו לכם לחגוג ויגרמו לאורחים שלכם לסבל שיזכר לחובתכם.

את ההדברה נבצע בבוקר של האירוע עצמו כדי שהשפעה לא תפוג, ואז יצא זכרנו בהפסדנו כי ההדברה לא תשפיע בזמן הרצוי לנו.

ההדברה מתבצעת בעיקר כנגד יתושים, זבובים, נמלים וברחשים.

ריסוס לפני אירוע

מאידך, ריסוס לפני אירוע שיתבצע זמן קצר לפני האירוע עלול להיות מסוכן, משום שאנשים יכולים לנשום את החומר, והוא עלול להגיע גם למזון.
בביצוע הדברה של טרום אירוע ניתן דגש להדברה ליד מקורות מים, בעיקר מים עומדים, וגם באזורים של צמחייה. בנוסף, מומלץ לרסס גם בסביבת מקום האירוע עצמו, להרחקת מעופפים למיניהם מהאזור.

ההדברה תתבצע על פי דרישת תקני המשרד להגנת הסביבה (מ.ר 2026) ובחומרים שעברו את כל האישורים של המשרד להגנת הסביבה .

לפני ביצוע ההדברה תדאגו מראש שהשולחנות יהיו ללא ציוד לאירועים – כלי הגשה, סכו"ם, צלחות וכוסות וכל המזון שהכנתם לאירוע לא יהיה באזור.

אבי הדברות יש ניסיון רב בתחום הדברה טרום אירוע ולקוחות מרוצים מאד אנחנו מגיעים עם מרסס מוטורי מתקדם שמבצע ערפול בכל הגינה וגורם לכך שבשעת האירוע אין לכם חרקים כל שהם.

שעה אחרי ההדברה כבר ניתן להמשיך בהכנות לקראת האירוע ומכיוון שההדברה מתבצעת בחומרים נטולי ריח הרי שהאורחים שלכם לא יריחו ריחות לא נעימים.

​הדברה שמתבצעת בריסוס נעשית באמצעות מרסס מוטורי לערפול שמפזר חומר בכל שטח האירוע. לכל סוג של חרק יש חמרי הדברה שונים.

הצבת מלכודות זבובים לאירועים בחוץ

אם אחרי ההדברה ישנם עדיין זבובים ששרדו אותה, ניתן גם להציב מלכודות נגד זבובים.

הצבת לפידים נגד יתושים לאירועים בחוץ

במקרה של יתושים ניתן להשתמש בלפידים נגד יתושים.

כמה עולה לבצע הדברה טרום אירוע ?

הזמנת שירותי הדברת טרום אירוע דורשים עבודת צוות שלם ולא מעט חומרי הדברה איכותיים.

בדקו מה דורשים עבור העבודה בחברות אחרות – אנו עומדים בכל תחרות כדי לאפשר לכם לבצע את הנדרש מבלי שתוציאו סכומים גבוהים והמחיר שלנו הוא מחיר שווה לכל נפש ובטח שווה להשגת תוצאה טובה.