חייגו אלינו

050-7635319

מהי הדברה ירוקה וכיצד היא מתבצעת

הדברה ירוקה היא אפקטיבית נגד מגוון סוגי מזיקים

 

הטכנולוגיה המתקדמת בתחום ההדברה מביאה איתה שינויים רבים: אם בעבר בכדי לבצע הדברה נגד מגוון סוגי מזיקים היה צורך בשימוש ברעלים המסוכנים לבני האדם ולחיות המחמד, היום קיימת אפשרות להתמודד עם המזיקים באמצעות חומרים אורגניים וכאלו שלא פוגעים בסביבה. סוג הדברה זה מכונה גם הדברה אורגנית, אקולוגית וגם הדברה ירוקה. ניתן לבצע הדברה אקולוגית נגד כל סוגי המזיקים, יתושים, נמלים, תיקנים (אמריקאי + גרמני) וכמובן ביצוע של הדברת עכברים ירוקה ומתקדמת, זאת מבלי לפגוע בסביבה ומבלי להשתמש ברעלים.

מדוע הדברה ירוקה הפכה לפופולרית כל כך?

 

מדביר מקצועי יוכל להציע לכם מגוון פתרונות לסילוק מזיקים מהבית, לרבות הרחקת יונים בדרכים הומאניות וסילוק מזיקים אחרים בעזרת הדברה אורגנית, המבוססת על חומרים אקולוגיים וטבעיים ואינה כוללת שימוש ברעלים. בשונה מביצוע הדברה "סטנדרטית" עם רעלים, שבמהלכה אתם נאלצים לצאת מהבית למשך 8 שעות ולנקוט במשנה זהירות אחרי שהפעולה מסתיימת, הדברה אקולוגית מאפשרת לכם גם להיות בבית בזמן ההדברה עצמה ואין צורך להמתין בחוץ.

יעילותה של שיטת ההדברה הזו והנוחות שהיא מאפשרת למזמיני השירות, הפכה אותה למבוקשת מאוד אצל אנשים המתמודדים עם מזיקים שונים בביתם ומעוניינים להיפטר מהם, במינימום טרחה או מאמץ מצידם וללא הצורך לפגוע בחיי היום יום שלהם.

נגד אילו מזיקים היא יעילה?

הדברה ירוקה היא פתרון אפקטיבי וארוך טווח להתמודדות עם כל סוגי המזיקים ומלבד מדבירי נמלים וגו'קים היא יכולה להיות שימושית גם עבור לוכד עכברים ומדבירים מסוגים אחרים, למשל אלו העוסקים בסילוק פשפש המיטה ועש המזון. הפתרון שההדברה הירוקה מציעה הינו יעיל באופן מיידי והמזיקים מתרחקים מהמקום. הדברה ירוקה למעשה יוצרת מרחב שלא נעים למזיקים להיות בו, ולכן הם עוזבים את האיזור. בשונה מהדברה כימית שבה המזיקים מתים.

הדברה ירוקה – איך תבחרו את המדביר הנכון

 

ישנן כמה בדיקות שכדאי שתכירו, שיסייעו לכם לוודא כי בחרתם בחברת הדברות מקצועית, המבצעת את ההדברה הירוקה בצורה היסודית והנכונה, שתבטיח תוצאות שיחזיקו מעמד, ביניהן:

  1. בדיקת רישיון הדברה בתוקף – בקשו לראות רישיון הדברה בתוקף, מדביר מוסמך כבר יציג לכם אותו ברגע הכניסה לבית לביצוע העבודה, בנוסף לביצוע הדברה ירוקה ישנה הסמכה נוספת אותה כל מדביר צריך לעבור.
  2. בקשו מהמדביר שמגיע לראות מהם החומרים איתם הוא עובד וגם לקבל הסבר קצר על כל חומר שמוכנס אליכם לבית. חומרי הדברה אורגניים הם חומרי ההדברה היקרים ביותר, ישנם מדברים שמתוך היבט כלכלי ינסו לשלב בהם גם שימוש ברעלים וזאת בכדי לחסוך בעלויות חומר הגלם.

בקשו הסברים והוראות באשר להתנהגות הרצויה בזמן ההדברה עצמה. הדברה ירוקה אמיתית לא תצריך מכם שום התנהלות שהיא שונה מהרגיל ולכן זהו מדד לוידוא כי המדביר אכן משתמש בחומרים אורגניים, שאינם מזיקים לבריאותכם או לבריאותם של יתר בני הבית וחיות המחמד.

לקבלת שיחת יעוץ חינם

050-7635319

או מלאו את הטופס
לקוחות מספרים