הדברה ירוקה

הדברה ירוקה – מה זה איך זה עובד ומה היתרונות שיש בביצוע הדברה עם חומרים ירוקים.

הטכנולוגיה המתקדמת בתחום ההדברה מביאה איתה שינויים רבים, אם בעבר בכדי לבצע הדברה נגד המון סוגי מזיקים היה צורך בשימוש ברעלים, היום קיימת אפשרות להתמודד עם המזיקים באמצעות חומרים אורגניים וכאלו שלא פוגעים בסביבה.

סוג הדברה זה מכונה גם הדברה אורגנית, אקולוגית וגם ירוקה. ניתן לבצע הדברה אקולוגית נגד כל סוגי המזיקים, יתושים, נמלים, תיקנים (אמריקאי + גרמני) וכמובן ביצוע של הדברת עכברים ירוקה ומתקדמת מבלי לפגוע בסביבה ומבלי להשתמש ברעלים.

יתרונות הדברה ירוקה

ללא שימוש ברעלים

היתרון הבולט ביותר של ביצוע הדברה ירוקה הוא שאין בה כלל שימוש ברעלים, מדובר על ריסוס באמצעות חומרים אקולוגיים וטבעיים ב 100%.

חומרי הדברה אלו הם שמן נים או שמן תפוזים, שאלו מיעודים בעיקר להתמודדת עם עש המזון ועש הבגדים. בנוסף אנו נגיע לביקורת לאחר 7-9 ימים בכדי לוודא שאכן ביצוע הריסוס עבד ופעיל נגד המזיקים.

אין צורך לצאת מהבית

בשונה מביצוע הדברה עם רעלים שבה אתם נאלצים לצאת מהבית למשך 8 שעות, הדברה אקולוגית מאפשרת לכם גם להיות בבית בזמן ההדברה עצמה ואין צורך להמתין מחוץ לבית.

הדברה ירוקה

פתרון יעיל

הדברה ירוקה היא פתרון יעיל להתמודדות עם כל סוגי המזיקים, לרבות ביצוע הדברת עכברים, הדברה נגד עש המזון והדברת פשפש המיטה.

הפתרון יעיל באופן מיידי והמזיקים מתרחקים מהמקום, הדברה ירוקה יוצרת מרחב שלא נעים למזיקים להיות בו, ולכן הם עוזבים למקום אחר, בשונה מהדברה כימית שבה המזיקים מתים ואתם נאלצים לאסוף ג’וקים ונמלים מתים מהבית, בביצוע הדברה ירוקה הם פשוט בוחרים לעבור למקום אחר.

בנוסף ניתן להשתמש בשיטות יעיליות במיוחד להדברה ירוקה נגד יונים, הדרך הטובה ביותר לבצע הדברה ירוקה נגד יונים ומכרסמים היא שימוש באמצעים אלקטרוניים מתקדמים.

הדברה ירוקה – איך תבחרו את המדביר הנכון

הדברה ירוקה

יש להבין שהמונח הדברה ירוקה הוא שימוש במגוון שיטות וטכניקות שאין כוללות שימוש כלל ברעלים, אך יחד עם זאת תמיד כדאי להזמין שיש לו רישיון הדברה.

למרות שבשיראל ישנם לא מעט חברות הדברה העוסקת בתחום ללא רישיון, מה שהמווה עבירה על החוק, הסכנה הגדולה ביותר היא הפגיעה באוכלוסייה ובבית בו הם מבצעים את העבודה, מעבר לחוסר מתן מענה מקצועי לפתרון הבעיה, ייתכן מאוד שהבעיה עלולה להחמיר ואפילו לגרום לנזקים ברכוש.

רישיון הדברה

בדיקת רישיון הדברה בתוקף היא חובה ואין להתפשר בשום אופן.
בקשו לראות רישיון הדברה בתוקף, מדביר מוסמך כבר יציג לכם אותו ברגע הכניסה לבית לביצוע העבודה, בנוסף לביצוע הדברה ירוקה ישנה הסמכה נוספת אותה כל מדביר צריך לעבור.

חומרים אורגניים

חומרי הדברה אורגניים הם חומרי ההדברה היקרים ביותר, ישנם מדברים שמתוך היבט כלכלי ינסו לשלב בהם גם שימוש ברעלים וזאת בכדי לחסוך בעלויות חומר הגלם.
בקשו מהמדביר שמגיע לראות מהם החומרים איתם הוא עובד וגם לקבל הסבר קצר על כל חומר שמוכנס אליכם לבית.

המלצות, אמינות, ניסיון

אלו שלושה דברים שמתיד כדאי לבדוק מול כל בעל מקצוע, אצלנו תוכלו לראות המלצות של מאות לקוחות מרוצים.

האמינות שלנו מלווה אותנו והופכה אותנו להיות דור שלישי של מדבירים עם ניסיון של למעלה מ 23 שנים בתחום היודעים להתמודד עם כל סוג של מזיק בכל שיטת הדברה.

בלי מסיכה

הדרך הטובה ביותר לדעת אם המדביר מבצע לכם שימוש בחומרים ירוקים היא שהוא מבצע את העבודה ללא מסיכה, ברגע שיש למדביר מסיכה על פניו ייתכן מאוד והוא משתמש ברעלים מסוכנים.
שימוש בחומרים ירוקים לא מצריך שימוש במסכה נגד נשימת רעלים.

זמין עכשיו

זמין עכשיו
1
זמין עכשיו
היי שמי אבי
מה סוג ההדברה שאת/ה זקוק/ה ?