הדברה
הדברת מזיקים - אבי הדברות
חייגו אלינו

050-7635319

הדברת חנויות ובתי עסק

הדברה לעסקים

חרקים, מכרסמים, זוחלים, מעופפים ומזיקים שונים שאיש מאתנו לא רוצה לראות בעסק שלו מחייבים ביצוע הדברה לעסקים – הדברה לחנויות ובתי עסק.
הדברת מזיקים בבתי עסק היא צורך חיוני במיוחד בבתי עסק בהם יש מזון שעלול להנזק ממזיקים שונים, להאכל או להרקב ולהזדהם כתוצאה מהם ולכן מדביר לחנויות מזון נדרש לטפל בכל מפגע תברואתי.

הדברת חנויות

הדברה לעסקים יכולה לפתור בעיות אלה ולשמור על העסק שלכם נקי ממזיקים שונים.
הדברת חנויות,הדברה לעסקים מותאמת במיוחד לצורכי העסק ומתאימה לאזורים מועדים לפורענות ובמיוחד כאלה שמכילים מיני מזונות.

מה ניתן לעשות לפני ביצוע הדברה בבית העסק

הכנת בית העסק להדברה חשובה – כאשר המדביר מגיע, חשוב להראות לו כל מוקד בעייתי שנתקלנו בו ולהצביע על מקומות מועדים לפורענות כמו פתחי ביוב, חורים בקירות ותקרות אקוסטיות ובכך לשפר את יעילות ההדברה..
מומלץ להקפיד בשוטף על ניקיון יסודי של בית העסק, למנוע המצאות פסולת והצטברות לחות בפינות חשוכות שכן אלה מהווים קרקע פוריה להתרבות מזיקים.

הדברה לבתי עסק

אותם חרקים, מכרסמים, זוחלים, מעופפים ומזיקים שונים מהווים מפגע תברואתי בבית העסק וכאשר נבוא לבצע הדברה לבית העסק נגייס לעזרתנו מדביר איכותי שישאיר לנו תוצאה טובה לטווח רחוק.
בררו עם מדביר בתי עסק את מידת הרעילות של חומרי ההדברה, לבחור בחומרים בעלי הרעילות הנמוכה ביותר ולהישמע בקפידה להוראותיו של המדביר בנוגע לטיפול במקום אחרי ההדברה בבית העסק.
הדברה לבתי עסק דורשת ידע של מדביר מקצוען מנוסה ואיכותי.

מחירי הדברת בתי עסק

סוג ההדברה מחיר הערות
הדברת עסקים – הדברת מזיקים בעסקים החל מ 250 ₪ מחיר התחלתי כתלות בשטח, בסוג העסק, בסוג ההדברה ועוד
הדברת בתי עסק – הדברת מזיקים בבתי עסק החל מ 250 ₪ כתלות בגורמים של סוג ההדברה , היעד להדברה, שיטת ההדברה והמקום בו נדרשת ההדברה. מתחייבים למחירים הוגנים
הדברת בית עסק – הדברת מזיקים בבית עסק החל מ 250 ₪ מחיר התחלתי כתלות בשטח, בסוג העסק, בסוג ההדברה ועוד
הדברת חנויות – הדברת מזיקים בחנויות החל מ 250 ש"ח מחיר התחלתי כתלות בשטח, בסוג העסק, בסוג ההדברה ועוד
הדברת משרדים – הדברת מזיקים במשרדים החל מ 250 ש"ח מחיר התחלתי כתלות בשטח, בסוג העסק, בסוג ההדברה ועוד

מדביר לעסקים

בעלי עסקים? אבי הדברות מבצעים הדברה לעסקים כבר עשרות שנים, מדביר לעסקים הכולל את כל האישורים הנלווים למשרד הבריאות עם אחריות כי העסק יהיה נקי ממזיקים
באותם עסקים מתחום המזון והמשקאות זה מהווה צורך חיוני.
כאשר מתגלים מזיקים שונים בבית העסק, קיים חשש מפני התפשטות של המפגע וזה עלול להוות סכנה ממשית בבית העסק שלנו.
זאת הסיבה שמומלץ לבצע הדברת מזיקים לעסק על בסיס קבוע, על ידי מדביר מוסמך ומנוסה, ורק אז תהיו בטוחים שבעיית המזיקים בבית העסק שלנו תימצא בשליטה.
בררו עם מדביר לעסקים את מידת הרעילות של חומרי ההדברה, לבחור בחומרים בעלי הרעילות הנמוכה ביותר ולהישמע בקפידה להוראותיו של המדביר בנוגע לטיפול במקום אחרי ההדברה.
הדברה לעסקים בעל ידע ניסיון ואיכותיות.

סוגי הדברה לעסקים

המזיקים הנפוצים הם תיקנים מזנים שונים,
הדברת מכרסמים לבתי עסק, הדברת יונים לבתי עסק, הדברת עכברים לבתי עסק, הדברת חולדות לבתי עסק, הדברת טרמיטים לבתי עסק, חשופיות, יתושים, הדברת נמלים ומיני חרקים נוספים חבית העסק.
הדברה לעסקים נעשית באופן שמותאם לסוג המזיקים שברצונכם להדביר באמצעות מדביר מקצועי ומוסמך ומבוצעת במגוון שיטות שונות, המותאמות גם הן לבית העסק וצרכיו.

בין שיטות ההדברה הנפוצות בבתי עסק ניתן למנות הדברה כימית לבתי עסק, הדברה אלקטרונית לבתי עסק, הדברה ירוקה לבתי עסק, הדברה ביולוגית לבתי עסק והדברה אורגנית לבתי עסק..

בדקו את פרק הזמן שצריך לעבור מרגע ביצוע ההדברה ועד לרגע בו ניתן יהיה להיכנס לעסק בצורה שתפגע מעט ככל האפשר בפעילות העסקית שלנו.

מדביר לבתי עסק

שרות לעסקים ניתן ע"י מדביר לבתי עסק אשר עבר הכשרה מיוחדת וקיבל הסמכה של המשרד להגנת הסביבה מדביר מכרסמים לבתי עסק, מדביר תיקנים לבתי עסק, מדביר זבובים ויתושים לבתי עסק ע"י מדביר מקצועי

הדברה לעסקים – בחירת מדביר

הדברה לעסקים איננו עסק לחובבנים, ועל מנת להבטיח שתתבצע בעסק עבודה יסודית, טובה וכזו שתחזיק מעמד לאורך זמן, חשוב לבחור בשירותיו של מדביר מקצועי, מיומן ומוסמך. מומלץ לבדוק מספר מדבירים מומלצים ולבחור במדביר בעל הניסיון הרב ביותר בתחום הדברה לעסקים.

אחריות על הדברת בתי עסק

תקופת האחריות שניתנת לבתי עסק הינה קצרה מזו הניתנת לדירות, ומומלץ לבחור במדביר שייתן תקופת אחריות ארוכה ככל הניתן על עבודתו.

המאפיינים החשובים של אבי המדביר

  • ניסיון רב של כ 30 שנה.
  • ידע מקצועי רב והכשרות שמקנות רישיון הדברה מיוחד.
  • רישיון לעבוד בגבהים שהעבודה מחייבת כשרמת הסיכון גבוהה ביותר.
  • אחריות על כל עבודה שתיתן לכם שקט נפשי לטווח ארוך.
  • אדיבות ושירותיות.
  • זמינות והגעה מהירה.
  • מחירים ללא תחרות.
  • מדביר מומלץ ששמו מועבר מפה לאוזן בין מכרים, בני משפחה וחברים.
לקבלת שיחת יעוץ חינם

050-7635319

או מלאו את הטופס
לקוחות מספרים