הדברה
הדברת מזיקים - אבי הדברות
חייגו אלינו

050-7635319

הדברת דבורים

מחפש לקבל הצעת מחיר להדברת דבורים? חייגו אלינו עוד היום ותוכלו לקבל פרטים מלאים כולל ייעוץ ומחירים לגבי הדברת דבורים – נספק לכם מענה מהיר ומקצועי בכל מה שקשור להדברת דבורים. הדברת דבורים הוא עניין רציני שכדאי להשאיר למומחים. בניגוד לדעות השונות שדבורים הן חברותיות  הרבה אנשים אלרגיים לחומר שהן משחררות לגוף הנעקץ. הדבורה היא יצור מוגן שנזק לא מבוקר שייעשה לו עלול לפגוע באקולוגיה כולה, ולכן רק מדביר שהוסמך על ידי המשרד להגנת הסביבה יכול לעסוק בסוג הדברה שכזה.

הדברת דבורים היא אחת ההדברות הקשות והמסובכת שיש. הדברת דבורים דורשת עבודה של מדביר מקצועי ולבוש מתאים. אחרת הדבר יכול להוות סכנה של ממש.

מעט על דבורים

דבורים אחראיות על הפריית רוב צמחי המאכל המשמשים את האדם, ביניהם מטעים של עצי פרי, כמעט כל סוגי הירקות והפירות, כמו עגבניה, מלפפון, פלפלים ועוד ועוד. משמע, הן חיוניות לקיום האנושי היות וחשיבותן גבוהה על מנת שהצמח יוכל לייצר פירות. אך אם אתם סובלים ממפגע בדמות נחיל דבורים בחצר, או בתוך הבית, בגן ילדים, או בכל מקום אחר, קרוב מדי לבני אדם, צרו איתנו קשר מיידי ונגיע לסייע. רובנו חוששים מדבורים ובצדק, שכן עקיצתה יכולה להיות קטלנית, אך עלינו לדעת שדבורים לא תוקפות בני אדם סתם אלא אם הן מרגישות מאוימות. הדבורים חיות במושבה (כוורת), תחת הנהגת המלכה ועוסקות במלאכת יצור דבש.

אז היכן הסכנה לבני אדם?

הדבורים מאוד מגוננות על הכוורת שלהן, כך שאם הן חשות מאוימות הן עלולות לעקוץ. יצור דבש והחיים בכוורת נעשה לצד בני אדם. עקיצתם שיכולה להיות מסוכנת והרעש הנוראי שהם משמיעים מטריד.

כיצד מדבירים דבורים

בעת הדברת דבורים, המדביר צריך להיות לבוש במסכה וחליפה מתאימה שתפריד בינו לבין הדבורים ותמנע מהם לעקוץ אותו. את ההדברה יש לבצע בחודשי הקיץ. הדברת דבורים עלולה להרוס את הגינה ולגרום נזק גדול לסביבה. בשלב ראשון מאתרים את הקינים שנמצאים בדרך כלל על עצים, בפתחי תריסים, חורים בקיר, פתחי גזעים ועוד, לאחר מכן לבצע ריסוס חומר מתאים על הקן בחומרים שמותרים להדברה.

אפשרות  נוספת של הדברת דבורים היא הצבת מלכודות אשר בתוכן יש מזון שמושך אליו את הדבורים ואחרי כניסתם למלכודת, הם אינם יכולים לצאת משם. ריסוס לא מכוון במדוייק עלול להרגיז את הדבורים שעלולות לתקוף את המרסס חסר הניסיון.

אזורי שירות להדברת דבורים –

הדברת דבורים בבאר יעקב, הדברת דבורים בהרצליה, הדברת דבורים בכפר סבא, הדברת דבורים בלוד, הדברת דבורים בנתניה, הדברת דבורים בראש העין, הדברת דבורים ברחובות, הדברת דבורים ברמלה, הדברת דבורים ברמת אביב, הדברת דבורים ברעננה, הדברת דבורים בשוהם, הדברת דבורים בתל אביב, הדברת דבורים בתל מונד.

פינוי נחיל דבורים, העתקת נחיל דבורים

אם הגיע נחיל דבורים לסביבת המגורים או מחיה שלכם, קראו למדביר שיש לו מומחיות מספקת גם להעתקה של נחילי דבורים.

לקבלת שיחת יעוץ חינם

050-7635319

או מלאו את הטופס
לקוחות מספרים