הדברה
הדברת מזיקים - אבי הדברות
חייגו אלינו

050-7635319

הדברת צרעות

הדברת צרעות עולה כצורך במקרה של התקפה של נחיל צרעות וריבוי עקיצות, זוהי סכנת חיים של ממש שמחייבת טיפול רפואי. לאדם אלרגי עקיצה תגרום להלם אנפילקטי.
עקיצה ראשונה שעובר ילד תוצאותיה בלתי צפויה ולכן הדברת צרעות באזור ילדים חשובה מאוד.

לנקבות הצרעה ישנו עוקץ והן עשויות להשתמש בו כאשר הן חשות סכנה, או במידה והמלכה שלהן נמצאת בסכנה, לכן יש להימנע מניסיונות לגרש את הנחיל באופן לא מקצועי או לטפל בקן באופן עצמאי. הדברה באופן עצמאי, ללא הכשרה, ידע, כלים או חומרים מתאימים עשוי להיות מסוכן ולגרום לפגיעות קשות.

הצרעה עוקצת במהלך מעופה ומסוגלת לעקוץ עקיצות רבות. הצרעות חיות בחברה היררכית כאשר השולטת בקן הינה המלכה שבונה את הקן, מטילה את הביצים ומטפלת בהן עד שהצרעות הפועלות מגיעות לבגרות.

סכנה שבעקיצת צרעה

קשה להדביר קיני צרעות ללא מציאת הקן. איתור קן הצרעות אינו פשוט ולא תמיד אפשרי מאחר והוא יכול להימצא במרחק מה מהמקום בו אנו רואים אותן. הדברה של צרעות נעשית באמצעות תרסיס מיוחד כשמוקדי ההמצאות של הצרעות הם מקורות המים, מצבורי אשפה וצמחיה ההדברה נעשית תוך נקיטת אמצעי זהירות מקסימאליים למניעת פגיעה באנשים אשר נמצאים בסביבת הצרעות.

הדברת קיני צרעות

קיני הצרעות נראים כגוש אפור בעל חורים שיכולים להימצא במקומות שונים אך הדברת צרעות מחייבת גישה נוחה למדביר קיני צרעות.

ההדברה של קיני צרעות נעשית בריסוס חומר הדברה נוזלי ישירות על הנחיל והקן או אל תוך החלל בו הן נמצאים או איבוק בהתאם למיקום של הקן, למספר הפרטים שחיים בו ולסביבה. איבוק ישירות לתוך הקן או הכוורת, תוך נקיטת אמצעי זהירות שלא להיפגע.

אם לא ניתן להגיע לקן בשל חוסר נגישות ההדברה יכולה להתבצע על ידי פיזור גז מיוחד – מחדירים את הגז הרעיל לאזור בו נמצא הקן.
בחודשי החורף, לאחר גשם ראשון אמורים הקינים להינטש ולהתרוקן וניתן לפנות אותם באופן ידני.

מדביר צרעות

מדביר קיני צרעות מבצע ריסוס נגד צרעות בשעות הבוקר המוקדמות או שעות הערב המאוחרות מאחר ובשעות האלו מרבית הצרעות מרוכזות בתוך הקן וההדברה תהיה אפקטיבית מאוד. בנוסף, בשעות האלה הצרעות תוקפניות פחות, הכוורת נגישה יותר וההדברה תהיה בטוחה יותר עבור מדביר צרעות ועבור האנשים שנמצאים בסביבת הקן.

אזורי שירות להדברת צרעות –

הדברת צרעות בבאר יעקב, הדברת צרעות בהרצליה, הדברת צרעות בכפר סבא, הדברת צרעות בלוד, הדברת צרעות בנתניה, הדברת צרעות בראש העין, הדברת צרעות ברחובות, הדברת צרעות ברמלה, הדברת צרעות ברמת אביב, הדברת צרעות ברעננה, הדברת צרעות בשוהם, הדברת צרעות בתל אביב, הדברת צרעות בתל מונד.

גיליתם צרעות באזור המחייה שלכם, אל תהססו והזמינו הדברה מקצועית למיגור הבעיה באופן יעיל.

הדברת צרעות באמצעות פיתיונות

ניתן למשוך את הצרעות על ידי הנחת פיתיון של בשר מורעל קרוב לקן. הצרעות הנמשכות אל ריח הבשר, נושאות אותו אל הקן  ומאכילות בו את המלכה. זמן קצר לאחר שטעמה המלכה מהפיתיון המורעל היא מתה וכל הצרעות בקן מתפזרות. לאחר התפזרות הצרעות, מרחיק המדביר את הקן הריק מהאזור.

לקבלת שיחת יעוץ חינם

050-7635319

או מלאו את הטופס
לקוחות מספרים