הדברת זבובים

הדברת זבובים היא דבר חשוב ועל פי  ארגון הבריאות העולמי זבובים יכולים להעביר מחלות כמו כולרה או טרכומה בגלל שהן חיים בסביבת זבל וצואה.

נוכחות של הזבובים בבית, בחצר או בגינה אינה נעימה, מטרידה ומסמנת המצאות זוהמה.

הדברה של זבובים מתבצעת לרוב בעזרת מכשירים חשמליים , מלכודות זבובים או ריסוס.

זבובים נמצאים במקומות בהם יש פסולת או שאריות של חומרים אורגניים שונים שמשמשים להם מזון, הם גם יטילו שם ביצים. מקום כזה מצריך טיפול הדברת זבובים מקצועי במהירות.

שיטות להדברת זבובים

הדברת זבובים בריסוס, מלכודות זבובים בדמות משטחים דביקים, מתקנים המושכים אליהם את הזבובים וכולאים אותם, ישנם גם מלכודות זבובים של דלי או בקבוק, מלכודות זבובים בשקית, מלכודות דבק להדברת זבובים, חרקנים להדברת זבובים, קטלנים להדברת זבובים, תרסיס מוכן לשימוש לריסוס נגד זבובים לשימוש חופשי, ריסוס טרום אירוע להדברת זבובים.

כל אלה על מנת להבטיח את הרחקת הזבובים.

מתי כדאי לבצע הדברת זבובים

הדברת זבובים איכותית משפיעה על הבית לטווח ארוך – בדרך כלל מספיקה הדברה אחת בשנה, עם בוא האביב.

אזורי שירות להדברת זבובים –

הדברת זבובים בבאר יעקב, הדברת זבובים בהרצליה, הדברת זבובים בכפר סבא, הדברת זבובים בלוד, הדברת זבובים בנתניה, הדברת זבובים בראש העין, הדברת זבובים ברחובות, הדברת זבובים ברמלה, הדברת זבובים ברמת אביב, הדברת זבובים ברעננה, הדברת זבובים בשוהם, הדברת זבובים בתל אביב, הדברת זבובים בתל מונד.

מתי נשתמש במלכודות ומתי בריסוס?

את האמצעי המתאים להדברת זבובים נבחר בהתאם למקום הנגוע בזבובים. לשטחים פתוחים מומלץ להשתמש במלכודות דבק או מלכודות דלי ובקבוק להדברת זבובים, בשטחים סגורים כמו מסעדות, אולמות אירועים, מפעלים מומלץ להשתמש בלוחות דבק ונורות קוונטום למשיכת הזבוב, במקומות כמו מקומות למכירת מזון, מומלץ להשתמש בקטלנים ללכידה והדברת זבובים כמו גריל חישמול ונורות קוונטום למשיכת הזבוב.

כאשר עורכים אירוע בחצר ורוצים למנוע מטרד של זבובים,  מומלץ לבצע ריסוס טרום אירוע נגד זבובים ושאר מעופפים.

הדברת זבובים מחוץ לבית

הדברת זבובים בגינה – באמצעות הצבת מלכודות זבובים, השירות ניתן בכל מרכז הארץ בין גדרה לחדרה ובמחיר הוגן לכל כיס.

הדברת זבובים בתוך הבית באמצעות הדברה ירוקה

ריסוס נגד זבובים עם חומרי הדברה ירוקה סינטטיים המבוססים על פירתרואידים בעלי  יכולות של הדברת חרקים והרחקתם באופן טבעי לגמרי. החומר הסינתטי שמיוצר לצרכיי הדברה יעיל יותר מהחומר הטבעי שמפיק פרח החרצית.

במידת הצורך מדביר מקצועי יודע לשלב חומרי הדברה ירוקה אלו יחד עם חומרי הדברה נוספים, כך השימוש של התערובת שנוצרה יוכל לאפשר ריסוס נגד זבובים בבית באופן יעיל וגם בטוח לסביבה.

אם הזבובים מטרידים אתכם – אל תשלימו עם המצב – התקשרו והזמינו צוות הדברה מקצועי, שיגיע אליכם ללא דיחוי. את התוצאות תרגישו מיד, מטרד הזבובים יעלם ולא יחזור במשך תקופה ארוכה.

 

כמה עולה הדברה נגד זבובים בגינה או בתוך הבית?

המחיר משתנה בין הדברה בחצר ובין בתוך הבית, ריסוס של הדברה ירוקה (הסטנדרט היום) שמבצעים בבית, מחסל לא רק את הזבובים עצמם אלא גם את הרימות שלהם, אך בחצר לעיתים יש לבצע ריסוס כימי.

התקשרו אלינו ונשמח להציע לכם פתרון מושלם להדברת זבובים בבית ובחצר וניתן לכם הצעת מחיר הוגנת !