חייגו אלינו

050-7635319

הדברת טרמיטים – להיפטר מהם לתמיד

הדברת טרמיטים על ידי מדביר מנוסה ומקצועי

מושבות של טרמיטים נמצאות בדרך כלל באדמה וקשה להבחין בטרמיטים עצמם, שהם שקופים וקטנטנים ביותר. עם זאת הדברת טרמיטים על ידי חברת הדברות מקצועית תאפשר לכם להיפטר סופסוף מהמטרד הזה, שהורס רהיטים ופריטים העשויים מעץ וכן עלול להזיק גם לצמחים ולגינה. זהו מזיק רב עוצמה שגודלו אינו מעיד על היקף הנזק שהוא יכול לעולל והסכנה שהוא מביא איתו: החל מיצירת חורים בכסאות ובמשקופים, דרך לכלוך רב בעקבות הכרסום שלהם והאבק שנוצר בעקבותיו ועד להרס משמעותי לסביבה וליבולים חקלאיים.

מהם טרמיטים ומה הנזק שהם יכולים לייצר?

פעולות של הדברה מטרתן לסלק חיות טורדניות כמו מכרסמים ויונים וכן חרקים כגון נמלים וטרמיטים, זאת כדי להפסיק את הנזקים שהן הספיקו לייצר ולמנוע את הישנות הבעיה. בניגוד לבעלי חיים אחרים שאותם מדבירים בדרך כלל, הטרמיטים אינם מזיקים ישירות לבני האדם כיוון שהם לא מעבירים מחלות, אך הפעולות שלהם ואורח חייהם – הם אלו שמסכנים את בני האדם וגורמים לנזק לרכושם.

טרמיט ניזון מעץ וכאשר הוא חודר אל הבית, הוא צפוי להימשך לכל אלמנט העשוי מחומר הגלם הזה, למשל משקופי הדלתות, כסאות, מדפים וכדומה. בתחילה הנזק לא ייראה לעין אך עם הזמן ניתן יהיה להבחין בחורים קטנים שנוצרים על פני הרהיט ובאבקה המצטברת על הרצפה, במקום שבו יש טרמיטים שמחסלים את הרהיט, זאת בעקבות פעולת הכרסום והפירורים שנוצרים ממנה. במתחמים שיש בהם פריטים רבים העשויים עץ, למשל מסעדות או מקומות ציבוריים שמכילים ריהוט העשוי מעץ – טרמיטים שחודרים אליהם מהווים סכנה של ממש ועלולים לגרום להפסדים רבים לבעלי המקום, שיצטרכו לשלם הן על ההדברה עצמה והן על רכישת ריהוט חדש לגמרי.

האם ניתן להיפטר מטרמיטים לתמיד?

לעתים בעיית הטרמיטים מגלה במקרה, כאשר אתם מזמינים שירותי הדברה ירוקה כנגד נמלים או חרקים אחרים והמדביר המקצועי מבחין בהימצאותם של הטרמיטים. מצד אחד, כמעט תמיד הדברה של טרמיטים תתבצע "לאחר מעשה", כלומר אחרי שכבר נעשתה פגיעה בפריטי עץ בבית כמו משקופים, ארונות או אפילו פרקט עשוי עץ. מצד שני, מדבירים מורשים שהם בעלי ניסיון בסוג ההדברה הזה, יוכלו להעניק לכם פתרונות ארוכי טווח שיסלקו את הטרמיטים הקיימים וגם ימנעו את חזרתם לתקופה ארוכה.

היקפה של פעולת ההדברה תלוי בגודל בעיית הטרמיטים שעמה מתמודדים וכמובן גם במתחם עצמו ובכמות פריטי העץ שהוא מכיל. בדרך כלל, הטרמיטים לא צפויים לחזור לכל הפחות למשך שנה ואפילו שלוש שנים לאחר ההדברה, אך חשוב להיות במודעות גבוהה להימצאותם של טרמיטים – בכדי להבחין בהם במהרה במידה שישובו אל הבית. רכישת ריהוט חדש העשוי עץ, צריכה להיעשות רק לאחר וידוא כי חומר הגלם עבר חיטוי וניקיון מיוחד המונע חדירת מזיקים לתוכו – וככה תוכלו להיות בטוחים כי הטרמיטים לא יחדרו אליו.

הדברת טרמיטים מקצועית – שלב אחר שלב

לקבלת שיחת יעוץ חינם

050-7635319

או מלאו את הטופס
לקוחות מספרים