הדברת טרמיטים

הדברת טרמיטים זה רק מכסחי הפשפשים
050-763-5319

הדברת טרמיטים היא עסק למקצוענים – אל תתפשרו על פחות מהטובים ביותר לביצוע הדברה נגד טרמיטים וכל סוגי המזיקים.

כשזה מגיע לנושא של הדברת טרמיטים, אין מחלוקת על כך שמדובר על סוג ההדברה המורכב ביותר, הסיבה לכך כי הטרמיטים מסתתרים בקרקע או בתוך העץ, ומכאן כי קשה מאוד להגיע אליהם ולהדביר אותם בצורה יסודית. 
לכן, ביצוע הדברה כזאת מצריך ידע וניסיון רב וכדאי מאוד לפנות לחברה מקצועית בתחום, חברת מכסחי הפשפשים עוסקת בתחום ההדברה כבר למעלה משני עשורים, דור שני של מדבירים מומחים ומקצועיים בביצוע הדברה נגד כל סוגי המזיקים.

מומחים בביצוע הדברה יסודית נגד טרמיטים בשיטות מתקדמות ללא קידוח.

לייעוץ חינם חייגו אלינו כבר עכשיו.

אנו עובדים אך ורק עם חומרי הדברה הטובים ביותר בעלי אישור המשרד להגנת הסביבה, ובעלי תקן ISO מחמיר.
בעלי רישיון הדברה בתוקף מטעם המשרד להגנת הסביבה.

050-763-5319

הדברת טרמיטים - חייבים להכיר אותם

ביצוע הדברה הוא לא רק לקבל את רישיון המשרד להגנת הסביבה ולהתחיל לרסס חומרים רעילים, ביצוע הדברה נכונה הוא קודם כל זיהוי הבעיה בצורה נכונה.
רק אחרי שמזהים את הבעיה יודעים להתאים לה את הטיפול הנכון, יש מקרים בהם הטיפול הנכון הוא גם הטיפול המונע. 
בזכות הניסיון שלנו בביצוע כל סוגי ההדברה והכרת כל סוגי הטרמיטים, אנו חברת מכסחי הפשפשים יכולים לתת לכם את המענה המושלם והמדויק ביותר וכמובן גם פתרון מלא, בנוסף לכך אצלנו על כל סוג של הדברה תקבלו תעודת אחריות מלאה בכתב שבה אנו מתחייבים לטיפול מלא עד לפתרון מושלם של הבעיה.

אז בואו ונכיר לכם את שלושת סוגי הטרמיטים הנפוצים ביותר, ואיך אנחנו מתמודדים איתם בצורה הטובה ביותר.

הסוג הראשון – הטרמיט הננסי, הוא מאופין על ידי זה שהוא בונה את הקן שלו עמוק בתוך האדמה, הסיבה לכך היא בכדי להגיע למזון העיקרי שלו והוא העצים, הוא ניזון מכל סוג של עצים שקיים, השיטה שבה הטרמיט הננסי עובד ומגיע אליכם לבית היא פשוטה, הוא בונה לעצמו תעלה של בוץ ודרך התעלה הזאת הוא מגיע למקומות בהם נמצאים אנשים. ברגע שהוא נכנס לבית הוא מתחיל לאכול את כל סוגי העצים שקיימים, אבל רגע אחד לפני שאת זורקים את הרהיטים שלכם וחושבים שזה מה שייתן פתרון לבעיה, נסו להתייעץ איתנו בחינם ולקבל הדרכה כיצד לפעול.

הסוג השני – הטרמיט המרושת, טרמיט זה ניזון בעיקר מהשורש של העץ, בשונה מהטרמיט הננסי שניזון מכל עץ שהוא רק נתקבל בו, אבל הוא זהה בדרך שלו להגיע לתוך הבית שלכם, גם הוא חופר תעלה בשביל להגיע עד למקום שנמצאים בו אנשים.
השם השני של הטרמיט המרושת הוא : טרמיט העצים הסיבה לשמו השני היא שבגלל שהוא מקנן בתוך העץ עצמו, מה שאומר שבתור התחלה לא נראה את הנזקים מחוץ לעץ, אלא רק אחרי תקופה ארוכה של קינון ואז נראה את העץ מתחיל להיות חולה ולמות.

הסוג השלישי הנפוץ יותר – הטרמיט הסיני, בדומה לטרמיטים אחרים, גם הטרמיט הסיני נראה כמו נמלה רק ההבדל שמדובר על צבע יותר בהיר, והוא ניזון בעיקר מעץ יבש שזהו סוג המזון המועדף עליו.

הדברת טרמיטים - שאלות ותשובות

בטח יש לכם לא מעט שאלות שעולות בנוגע להדברת טרמיטים, איך זה מתבצע, איך נראה הטרמיט ולמה הוא הגיע דווקא אליכם לבית, אז הנה התשובות לכל השאלות שלכם.

הגודל של הטרמיט הוא עד 10מ”מ מה שאומר שקשה מאוד להבחין בו ולראות אותו, בנוסף הוא גם מסתתר בתוך העץ מה שמקשה עוד יותר על הזיהוי שלו, אבל הוא דומה מעט בגופו לנמלה עם הבדל בולט שיש לו ראש יותר גדול משל הנמלה.
הראש הגדול של הטרמיט הוא מה שגורם לו להיראות עם גוף שמחולק לשניים בשונה מהנמלים שגופם מתחלק לשלושה חלקים.

הדברת טרמיטים נעה החל מ 20 ש”ח לכל מטר רבוע, אך יחד עם זאת ייתכן שינוי במחיר בהתאם למורכבות העבודה.
הדברה באמצעות ג’ל נגד טרמיטים היא בעלות החל מ 290 ש”ח.

ראשית אם הבחנתם בחרק ואתם רוצים לקבל ייעוץ חינם ללא עלות שלחו לנו תמונה של החרק ואנו נדע לזהות עבורכם את החרק.
אבל הדרך הטובה ביותר לזהות אם יש לכם טרמיטים בבית היא זיהוי של משקופי דלת חלולים שנראים “אכולים” ותעלות בוץ כנראה שמדובר בטרמיטים, אבל אם אתם רואים חורים עגולים קטנים ברהיטי העץ שלכם, לא מחייב שאלו טרמיטים כי יש מזיקי עץ נוספים.

כן, יותר מפעם אחת נתקלנו בבתים שבהם יש גם טרמיט העץ וגם טרמיט קרקע.
במקרה כזה אנו נבצע שני טיפולים של הדברת טרמיטים באמצעות הציוד והכלים המתאימים.

אמנם אנו מצליחים לזהות את הטרמיטים באופן מיידי, אבל יחד עם זאת זה דומה למקרה אחר, לדוגמה לא כל יד שיש עליה שריטה אומרת שיש גם שבר בעצם, ולפעמים יש מקרים בהם יש שבר עם מכה יבשה בלי סימן, לכן את הזיהוי צריך לעשות רק אחרי הגעה למקום לראות את הבעיה בצורה מדוייקת ואז לקבוע מהו סוג הטיפול הנכון ביותר לבעיה.

אנו עובדים אך ורק עם חומרי הדברה בטוחים שלא פוגעים באדם או בסביבה, יחד עם זאת הטיפול המיועד לטיפול בטרמיטים הינו טיפול עם רעלים בעלי ריכוז רעל נמוך ואינו מצריך שימוש ברעלים מורכבים וחזקים במיוחד.

יש מספר שיטות לטפל בטרמיטים, השיטה שאנו עובדים איתה אינה כוללת צורך בקידוח או חפירות של תעלות מסביב לבית כמו שיש רבים שעושים ברגע שמבצעים הדברה עם שימוש ברעלים.

אם הסביבה שלכם נגועה, תמיד יש חשש שהטרמיטים יחזרו, הסיבה לזה היא כי הטרמיטים מצמחים כנפיים בעונת נמעבר ועפים למרחקים קצרים, מכאן שאם מדבירים נגד טרמיטים במקום אחד, הבעיה יכולה לצוץ שוב במקום אחר, לכן חובה לבחור בחברת הדברה מקצועית שתדע לנטר באופן מלא כל מקום שבו נמצאים טרמיטים.

כל עוד לא נוגעים בטרמיט הוא לא מוסכן לבני אדם, הדבר היחיד שהוא עושה זה נזק לעץ שממנו הוא ניזון, יש טרמיטים שהם החיילים, בדיוק כמו אצל הנמלים, והם תוקפים בדרך כלל מזיקים אחרים שנכנסים אליהם לטרטוריה אותו הדבר גם מול בני אדם אם נוגעין בהם עלולים לעקוץ.

מדביר בהוד השרון

הדברת טרמיטים - למה דווקא אנחנו

אתם בטח שואלים את עצמכם למה לבחור דווקא בנו להיות החברה שתבע עבורכם הדברת טרמיטים מקצועית ויסודית . אז קבלו את הסיבות שיעזרו לכם לקבל את ההחלטה הנכונה ולבחור בחברת מכסחי הפשפשים להיות חברת ההדברה שתבצע עבורכם הדברה.

  • מומחים בביצוע הדברה נגד כל סוגי המזיקים, אנו מבצעים הדברת פשפש המיטה, הדברת עכברים ואת כל סוגי ההדברה הקימיים.
  • תעודת מדביר בתוקף – הדבר הראשון והחשוב ביותר בבחירת מדיבר הוא קודם כל בדיקה של תעודת מדביר בתוקף.
  • ניסיון של שנים – לכל ביצוע הדברה אליה אנו מגיעים אנו מביאים איתנו שנים של ניסון בעבודה ובצציוע כל סוג של הדברה.
  • מחיר משתלם – אנו דוגלים במתן שירות איכותי ללא פשרות ויודעים ששירות איכותי מתחיל במחיר הוגן ומשתלם, בנוסף מקבלים את האפשרות לשלם בכרטיס אשראי במספר תשלומים ללא ריבית.
  • זמינות מיידית – אנו זמינים עבורכם 247 לביצוע כל סוג של הדברה ולתת לכם ייעוץ מלא בחינם, כולל הסברים ודרכים לביצוע פעולות מניעה.

זמין עכשיו

זמין עכשיו
1
זמין עכשיו
היי שמי אבי
מה סוג ההדברה שאת/ה זקוק/ה ?