הדברה
הדברת מזיקים - אבי הדברות
חייגו אלינו

050-7635319

הדברת טרמיטים – איך להיפטר מטרמיטים

הדברת טרמיטים על ידי מדביר מנוסה ומקצועי

מושבות של טרמיטים נמצאות בדרך כלל באדמה וקשה להבחין בטרמיטים עצמם, שהם שקופים וקטנטנים ביותר.

עם זאת הדברת טרמיטים בבתי עסק, הדברת טרמיטים בדירות, הדברת טרמיטים בביניינים, הדברת טרמיטים בחנויות – על ידי חברת הדברות מקצועית תאפשר לכם להיפטר סופסוף מהמטרד הזה, שהורס רהיטים ופריטים העשויים מעץ וכן עלול להזיק גם לצמחים ולגינה.

זהו מזיק רב עוצמה שגודלו אינו מעיד על היקף הנזק שהוא יכול לעולל והסכנה שהוא מביא איתו: החל מיצירת חורים בכסאות ובמשקופים, דרך לכלוך רב בעקבות הכרסום שלהם והאבק שנוצר בעקבותיו ועד להרס משמעותי לסביבה וליבולים חקלאיים.

מהם טרמיטים ומה הנזק שהם יכולים לייצר?

פעולות של הדברה מטרתן לסלק חיות טורדניות כמו מכרסמים ויונים וכן חרקים כגון נמלים וטרמיטים, זאת כדי להפסיק את הנזקים שהן הספיקו לייצר ולמנוע את הישנות הבעיה.

בניגוד לבעלי חיים אחרים שאותם מדבירים בדרך כלל, הטרמיטים אינם מזיקים ישירות לבני האדם כיוון שהם לא מעבירים מחלות, אך הפעולות שלהם ואורח חייהם – הם אלו שמסכנים את בני האדם וגורמים לנזק לרכושם.

טרמיט ניזון מעץ וכאשר הוא חודר אל הבית, הוא צפוי להימשך לכל אלמנט העשוי מחומר הגלם הזה, למשל משקופי הדלתות, כסאות, מדפים וכדומה. לכן, הזמנת מדביר טרמיטים במהרה, היא חיונית.

בתחילה הנזק לא ייראה לעין אך עם הזמן ניתן יהיה להבחין בחורים קטנים שנוצרים על פני הרהיט ובאבקה המצטברת על הרצפה, במקום שבו יש טרמיטים שמחסלים את הרהיט, זאת בעקבות פעולת הכרסום והפירורים שנוצרים ממנה.

במתחמים שיש בהם פריטים רבים העשויים עץ, למשל מסעדות או מקומות ציבוריים שמכילים ריהוט העשוי מעץ – טרמיטים שחודרים אליהם מהווים סכנה של ממש ועלולים לגרום להפסדים רבים לבעלי המקום, שיצטרכו לשלם הן על ההדברה עצמה והן על רכישת ריהוט חדש לגמרי.

אזורים בהם אנו פעילים בכל תחומי הדברת טרמיטים

הדברת טרמיטים בגוש דן הדברת טרמיטים בשרון הדברת טרמיטים בשפלה
הדברת טרמיטים בתל אביב הדברת טרמיטים בכפר סבא הדברת טרמיטים באשדוד
הדברת טרמיטים בחולון הדברת טרמיטים בנתניה הדברת טרמיטים ביבנה
הדברת טרמיטים בבת ים הדברת טרמיטים בהוד השרון הדברת טרמיטים ברחובות
הדברת טרמיטים ברמת גן הדברת טרמיטים ברמת השרון הדברת טרמיטים בנס ציונה
הדברת טרמיטים בגבעתיים הדברת טרמיטים ברעננה הדברת טרמיטים ברמלה
הדברת טרמיטים בפתח תקווה הדברת טרמיטים בהרצליה הדברת טרמיטים בלוד
הדברת טרמיטים בבני ברק הדברת טרמיטים בפר יונה הדברת טרמיטים בשוהם
הדברת טרמיטים במרכז הדברת טרמיטים בתל מונד הדברת טרמיטים בבאר יעקב
הדברת טרמיטים באזור המרכז הדברת טרמיטים ברמת אביב הדברת טרמיטים במזכרת בתיה
הדברת טרמיטים בראשון לציון הדברת טרמיטים בירושלים הדברת טרמיטים במודיעין
הדברת טרמיטים בראש העין הדברת טרמיטים בבית שמש הדברת טרמיטים בגדרה
הדברת טרמיטים בגבעת שמואל הדברת טרמיטים במבשרת ציון הדברת טרמיטים בקרית עקרון
הדברת טרמיטים בקרית אונו הדברת טרמיטים במעלה אדומים הדברת טרמיטים באזור
הדברת טרמיטים ביפו הדברת טרמיטים בגבעת זאב הדברת טרמיטים באור יהודה
הדברת טרמיטים בבית דגן הדברת טרמיטים במכבים ברעות הדברת טרמיטים באלעד

אזורי שירות להדברת טרמיטים –

הדברת טרמיטים בבאר יעקב, הדברת טרמיטים בהרצליה, הדברת טרמיטים בכפר סבא, הדברת טרמיטים בלוד, הדברת טרמיטים בנתניה, הדברת טרמיטים בראש העין, הדברת טרמיטים ברחובות, הדברת טרמיטים ברמלה, הדברת טרמיטים ברמת אביב, הדברת טרמיטים ברעננה, הדברת טרמיטים בשוהם, הדברת טרמיטים בתל אביב, הדברת טרמיטים בתל מונד.

האם ניתן להיפטר מטרמיטים לתמיד?

לעתים בעיית הטרמיטים מתגלה במקרה, כאשר אתם מזמינים שירותי הדברה ירוקה כנגד נמלים או חרקים אחרים והמדביר המקצועי מבחין בהימצאותם של הטרמיטים.

הדברת טרמיטים

מצד אחד, כמעט תמיד הדברת טרמיטים על ידי מדביר טרמיטים מקצועי, תתבצע "לאחר מעשה", כלומר אחרי שכבר נעשתה פגיעה בפריטי עץ בבית כמו משקופים, ארונות או אפילו פרקט עשוי עץ, מצד שני, מדבירים מורשים שהם בעלי ניסיון בסוג הדברה זה, יוכלו להעניק לכם פתרונות ארוכי טווח שיסלקו את הטרמיטים הקיימים וגם ימנעו את חזרתם לתקופה ארוכה.

היקפה של פעולת ההדברה תלוי בגודל בעיית הטרמיטים שעמה מתמודדים וכמובן גם במתחם עצמו ובכמות פריטי העץ שהוא מכיל. בדרך כלל, הטרמיטים לא צפויים לחזור לכל הפחות למשך שנה ואפילו שלוש שנים לאחר ההדברה, אך חשוב להיות במודעות גבוהה להימצאותם של טרמיטים – בכדי להבחין בהם במהרה במידה שישובו אל הבית.

רכישת ריהוט חדש העשוי עץ, צריכה להיעשות רק לאחר וידוא כי חומר הגלם עבר חיטוי וניקיון מיוחד המונע חדירת מזיקים לתוכו – וככה תוכלו להיות בטוחים כי הטרמיטים לא יחדרו אליו.

הדברת טרמיטים מקצועית – שלב אחר שלב

  1. מציאת הקן – בשלב ראשון יש למצוא את הקן שלהם. על מנת להרחיק את הקן כולו מאזורכם צריך לדעת שטרמיטים חיים במושבות.
  2. הדברת טרמיטים בתוך ריהוט מסוים בביתכם או על פני השטח לא יעצור הבעיה. צריך לחסל את המלכה או לבנות סביבה מורעלת באזור הקן. קן טרמיטים יכול להיות בתוך עצים יבשים, בין קירות הבית או אפילו כמה מטרים מתחת לאדמה וזה הופך את המשימה להרבה יותר מסובכת.
  3. הדברה – ההדברה על ידי מדביר מורשה ומנוסה באמצעות קדיחת חורים בין קירות הבית, באדמה ובמקומות בהם יש חשד לפעילות של הטרמיטים. לאחר קדיחת החורים המדביר יזריק חומר רעיל שיחלחל באותם מעברים מה שיחסוך את המעברים לטרמיטים.
  4. ישנן שיטות הדברה נוספות על ידי מדביר טרמיטים כמו ריסוס, פיזור אבקה רעילה ואפילו הנחת פיתיונות רעילים באזורים מסוימים וזאת כדי לפגוע בקן עצמו. במידת הצורך יש לחזור על הפעולה.

לקבלת שיחת יעוץ חינם

050-7635319

או מלאו את הטופס.

לקוחות מספרים

תודה רבה לחברת אבי הדברות על הדברה נגד פשפשים
לא יכלנו לישון בלילה אבי הגיע בדק ועשה עבודה מעולה ממליץ בחום
קובי מבאר יעקב

איציק מחברת אבי הדברות הגיע אליי היה לי בעיה של גוקים ונמלים הגיע ועשה ריסוס ללא ריח ומאז אין כלום ממליץ אליו
איציק מחולון

היה לנו חולדה בבית אבי הגיע בשעה 12 בלילה לכד אותה במקום ומאז הוא המדביר שלי תודה רבה איש נחמד ואכפתי שירות מעולה
שרון מתל

היה לנו בעיה של יונים בבית הגיעו 2 בחורים מחברת אבי הדברות התקנו לנו רשת מקצועית ומאז אין יונים בכלל מקצועיים ביותר מומלץ
יוסי מרג

היה לנו בעיה של פרעושים בבניין
אבי הגיע עשה הדברה מעולה ומאז כבר 9 שנים הוא המדביר שלנו בבניין ממליץ בחום שירות מעולה
אשר יהוד

אבי מדביר שלי בעסק כבר מעל עשור מדביר מומלץ היה תנו מכה של חולדות בעסק אבי הגיע אחרי 5 מדבירים שלא פתרו תבעיה ןעשה עבןדה מעולה בגלל זה הןא שנים איתנו ממליצה לכל בעל עסק לקחת אותו
ענת הרצליה

חברת אבי הדברות כבר עושים לנו מעל 5 שנים הדברה בבניין נגד כל המזיקים שירות מעולה וגם אם יש בעיה ישר באים שוב ללא כל בעיה שירות ואיכות ממליצה בחום
סמדר מתל

היה לי בעיה של עקיצות בלילה אבי הגיע עשה בדיקה ואמר לי שלא צריך הדברה בכלל שאני אלרגית לאבק לעשות ניקיון יסודי עשיתי והכן כך ואני מדברת שאחרי 2 מדבירים היו אצלי ועשו לי ריסוס ללא צורך אבי אמין וישר מומלץ בחום
שירלי מתניה