הדברת יתושים – אבי מדביר יתושים מקצועי

לא אחת נשווע למדביר שיגיע ויבצע בדחיפות הדברת יתושים כי יתוש נחשב למטרד רציני, עקיצותיו מגרדות וכואבות, הוא מעביר מחלות, מתרבה בכמויות אדירות ויכול להרוס חיים של אנשים רבים רק על ידי התיישבות באזור מחייתם.

מדביר יתושים יכול לעזור לכם להתגבר על הבעיה. בהסטוריה של מדינתנו זכורה תקופת מחלת המלריה שהתפרצה באזור החולה כשיתוש האנופלס גרם להתפשטות המחלה ונאלצו לייבש את אגם החולה על מנת למגר את המגפה. יתכן ואילו בוצעה הדברת יתושים ברמה מקצועית, אזי לא היה צורך ביבוש האגם.

היתושים במדינות עולם שלישי, מעבירים מחלות רבות, כמו: מלריה, איידס, צהבת, קדחת הנילוס והן עלולות להיות קטלניות מאוד.

הדברת יתושים

הדברת יתושים ניתנת לביצוע במספר אופנים – הדברת יתושים

הדברה רגילה –הדברה בריסוס של חומרים כימיים שמכיל כימיקלים שונים המהולים במים, ולא פעם היא עלולה להזיק לסביבה. בהדברה זו משתמשים בחצר הגדולה.

הדברה ירוקה – שימוש בחומרים שאינם פוגעים בסביבה. הדברה זו נחשבת לידידותית ובלתי רעילה, ולכן היא עדיפה . בהדברה הירוקה משתמשים בתוך הבית על מנת שלא לפגוע בבריאותם של הדיירים.

משלבים בין שתי ההדברות – לעתים מחליטים בעלי המקצוע לשלב בין ההדברה הכימית הרגילה להדברה הירוקה. הדברת יתושים משולבת מסייעת להתגבר על היתושים במהירות. כך למשל,

מקומות בהם יש יתושים

יתושים מתרבים וחיים במקומות רטובים. לכן, בדקו מקומות בהם נקווים מים – נזילות מצנרת, שלוליות לאחר גשם – מקומות בהם יכולים להיות הצטברויות של נוזלים רבים – רצוי לייבש היטב אזורים אלה ולרסס אותם בחומר הדברה. מכת יתושים בבית או בגינה נובעת גם מעודפי מים של השקיית הגינה או בחפצים שנאגרו בהם מים והם מהווים מוקד קינון ליתושים בקרבת הבית.

סובלים מבעיית יתושים? אם גם אתם מעוניינים להזמין מדביר יתושים לגינה –  צרו איתנו קשר כעת וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית ומשתלמת במיוחד.

כשאתם מזמינים מדביר יתושים מוסמך לבצע הדברת יתושים בגינה או הדברת יתושים בבית, אבי הדברות יזהה בשלב ראשון את מקור הבעיה ואם יש צורך, נפנה למוקד העירוני כדי שיטפלו במקווים של מים באזור הבעייתי, מקווי מים מהווים מוקד קינון פורה ליתושים.

אזורי שירות להדברת יתושים –

הדברת יתושים בבאר יעקב, הדברת יתושים בהרצליה, הדברת יתושים בכפר סבא, הדברת יתושים בלוד, הדברת יתושים בנתניה, הדברת יתושים בראש העין, הדברת יתושים ברחובות, הדברת יתושים ברמלה, הדברת יתושים ברמת אביב, הדברת יתושים ברעננה, הדברת יתושים בשוהם, הדברת יתושים בתל אביב, הדברת יתושים בתל מונד.

קוטל יתושים לגינה

קטלן יתושים הוא מכשיר קוטל יתושים לגינה שימושי להתמודדות ולמיגור יתושים. מכשיר זה מושך אליו את היתושים והורג אותם על ידי חשמול.

במידה ואתם גרים באזור שקרוב למקור של מים עומדים, השימוש בקוטל יתושים לגינה יכול בהחלט לעזור לכם להתמודד עם היתושים ולספק לכם נוחות מסוימת.

ריסוס נגד יתושים

תכשיר מעולה שנותן מענה מצוין של הדברה יעילה נגד יתושים בגינה ובאזור של הבית אותו מרססים על הצמחים בגינה, על הדשא ועל העצים בסביבת הבית הקרובה, והוא מביא לחיסול של היתושים לתקופה של כ 3 חודשים.

צריכים שירותי הדברת יתושים? הגעתם למקום המתאים

הדברת יתושים בשיטות המתקדמות ביותר

הרחקת יתושים יעילה עם פתרונות וציוד מהמתקדמים בתחום

מחירים הוגנים ביחס למתחרים

ניסיון רב בתחום

שירות בכל מרכז הארץ בין חדרה לגדרה