הדברה
הדברת מזיקים - אבי הדברות
חייגו אלינו

050-7635319

הדברת נמלים

מה נדרש לעשות כדי להפטר מהתנחלות נמלים לתמיד ? התשובה היא – הדברת נמלים ? ואיך אפשר להבטיח שהנמלים לא יחזרו? בין אם מדובר בביתכם הפרטי או בית עסק, מפעם לפעם עלולים להימצא נמלים המשוטטים ברחבי המבנה באזורים שונים כמו למשל כיור המטבח או פח הזבל.

לפעמים זה בגלל מאכלים שנזרקו ולפעמים מסיבות אחרות, ותמיד כדאי להבין האם מדובר בהתפשטות או סתם מקרה חד פעמי. הפתרון הטוב ביותר לסילוקן הוא הדברת נמלים באמצעות חומרים מיוחדים. הנה כל הפרטים שאתם צריכים על ריסוס נגד נמלים – איך זה מתבצע, מה המחיר, והאם יש אחריות על שירות כזה.

הדברת נמלים – איך זה מתבצע?

סרטון וידאו על הדברת נמלים וסילוק נמלים בצורה המהירה ביותר

נמלים יודעות להגיע בכל עונות השנה. הן מסוג החיות שריסוס כנראה יחסל אותן, אך יביא סיבה נוספת למלכה שלהן להטיל זחלים נוספים שישמשו לה בתור הפועלים.

הדרך הטובה ביותר להפטר מהנמלים היא באמצעות ריסוס ישיר על הנמלים ואיזור ההתנחלות שלהן. כמו כן, בהמון מקרים יש צורך לפתות אותן לאיזורי הריסוס באמצעות פיתיונות ג'ל.

כמו שאולי אתם יודעים, נמלים יודעות להשתמש באמצעים העומדים לרשותן כדי לבנות את ביתם. עם זאת, במקרים בהם מדובר במבנים סגורים (ללא חול או אבנים), הן מתחבאות בחריצים, רהיטים ומאחורי כל חפץ שהוא – כאשר מזהות התקרבות של יצור זר.

הדברה וריסוס נגד נמלים

על מנת להפטר ממתקפת נמלים אחת ולתמיד – יש להבין את מקור הבעיה, לדוגמה, אוכל שנזרק ועמד בפח האשפה יותר מדי זמן – עלול למשוך אליו במהירות מתקפת נמלים.

סיבה נוספת לכך היא מקור מים – כיוון שנמלים נמשכות למים, הן כנראה ימצאו את עצמן מהר מאוד סביב כיור המטבח, בו אפשר למצוא גם שאריות מזון וגם מים.

גם כיוון שמדובר באיזורים בעייתיים שיש לנקוט עליהם אמצעי זהירות נוספים (אף אחד לא רוצה לשטוף ידיים בכיור בו בוצע ריסוס עם K300) וגם בגלל שלא נדרש חומרים יותר מדי חזקים כדי להרוג נמלים – רצוי להשתמש בחומרים עדינים וירוקים לסביבה כדי להיפטר מהן, כמו למשל הדברה ירוקה.

הריסוס יתבצע בכל פינה בה יש חשש להתמצאות נמלים, וכמובן גם על הנמלים עצמן. לאחר מכן, מתבצעת בדיקה מקיפה באיזור הבית, עם בחינה על ידי כלים מיוחדים שאין נוכחות נוספת של נמלים, כדי לוודא שהמתקפה נוטרלה.

לסיום – ביצוע ניקוי עם חומרים מיוחדים שיטהרו את השטח, ישאירו סביבה בטוחה לאדם וירחיקו את הנמלים לתמיד.

אזורי שירות להדברת נמלים –

הדברת נמלים בבאר יעקב, הדברת נמלים בהרצליה, הדברת נמלים בכפר סבא, הדברת נמלים בלוד, הדברת נמלים בנתניה, הדברת נמלים בראש העין, הדברת נמלים ברחובות, הדברת נמלים ברמלה, הדברת נמלים ברמת אביב, הדברת נמלים ברעננה, הדברת נמלים בשוהם, הדברת נמלים בתל אביב, הדברת נמלים בתל מונד.

כמה עולה הדברת נמלים?

מחיר הדברה נגד נמלים משתנה בהתאם לסוג האירוע ופרמטרים שונים הנלקחים בחשבון. לדוגמה, מספר החדרים להדברה והאיזור בו מתבצע השירות (האם מדובר בהדברה עבור בית עסק או בית פרטי).

כמו כן, מחיר הדברה נגד נמלים מתייקר במידה ומדובר בשירות SOS, כאשר מזמינים מדביר בשעות הלילה במקרי חירום לעומת הזמנה מראש למועד מאוחר יותר.

למחירון הדברה מלא ליחצו כאן

שירות הדברת נמלים בחברת אבי הדברות מתחיל מ-109 ₪ ויכול להגיע ל- 700 ₪ , זאת בהתאם לפרמטרים המצוינים למעלה.

תוך כמה זמן מדביר נמלים יכול להגיע לביתי?

אנחנו בחברת אבי הדברות נותנים שירותי הדברה בפריסה ארצית – כלומר, בכל עיר ברחבי הארץ תוכלו להזמין מדביר ולקבל שירות בתוך חצי שעה ממועד ההזמנה. שימו לב – אם מדובר בהזמנת הדברה באיזור המרכז, צוות המדבירים יוכל להגיע בתוך 15 עד 20 דקות לביצוע הדברה וריסוס נגד נמלים בביתכם.

הדברת נמלים – שאלות ותשובות

איך מתבצעת הדברת נמלים?

לרוב הדברת נמלים מתחילה בפיתוי הנמלים על ידי פיתיונות ג'ל, ולאחר מכן הדברה על ידי חומרי ריסוס בטיחותיים שיהרגו אותן וירחיקו את הנמלים לצמיתות.

כמה זמן לוקח לבצע ריסוס נגד נמלים?

לרוב, ריסוס ופיזור התנחלויות של קן נמלים יכול לקחת עד שעתיים עבודה ברוטו. כאשר מדובר בחדר אחד או שניים, לעיתים גם אפשר לגמור עם כל הסיפור בשעה.

כמה יעלה לי להזמין מדביר נמלים?

מחיר שירות הדברת נמלים בחברת אבי הדברות נע בין 109 שקלים ל- 700 שקלים, זאת בהתאם לגודל האירוע ומספר החדרים בהם מתבצעת ההדברה.

האם יש אחריות על שירות הדברת נמלים?

כן. אצלנו בחברת אבי הדברת מובטחת אחריות על שירות ריסוס הנמלים בפריסה ארצית ל-5 שנים ממועד ההדברה.

האם אפשר לבצע הדברת נמלים באופן עצמאי?

תמיד אפשר לרסס לבד, אך כאשר מדברים על שימוש בחומרים כימיים ומסוכנים, תמיד מומלץ להשאיר את פעולת ההדברה לאיש מקצוע מוסמך אשר מיומן ויודע לבצע זאת בצורה הכי בטיחותית.

קישור עזר באנגלית: מאמר באתר Terminix על הדברה וריסוס נגד נמלים ברחבי הבית.

המאפיינים החשובים של אבי המדביר

  • ניסיון רב של כ 30 שנה.
  • ידע מקצועי רב והכשרות שמקנות רישיון הדברה מיוחד.
  • רישיון לעבוד בגבהים שהעבודה מחייבת כשרמת הסיכון גבוהה ביותר.
  • אחריות על כל עבודה שתיתן לכם שקט נפשי לטווח ארוך.
  • אדיבות ושירותיות.
  • זמינות והגעה מהירה.
  • מחירים ללא תחרות.
  • מדביר מומלץ ששמו מועבר מפה לאוזן בין מכרים, בני משפחה וחברים.
לקבלת שיחת יעוץ חינם

050-7635319

או מלאו את הטופס
לקוחות מספרים