הדברת נמלת האש

מה נדרש לעשות כדי להפטר מנמלת אש ? התשובה היא – הדברת נמלת האש ! ואיך אפשר להבטיח שנמלת האש לא תחזור? בין אם מדובר בביתכם הפרטי או בית עסק.

מפעם לפעם עלולים להימצא נמלים המשוטטים ברחבי המבנה באזורים שונים כמו למשל כיור המטבח או פח הזבל. הדברה של נמלת האש הקטנה מבוצע ע"י פיזור פיתיונות רעילים

כיצד לזהות נמלות אש?

הדרך לדעת אם מדובר בנמלי אש היא לבדוק אם ישנם סימנים בצבע אדום בכניסה של הבית. לפעמים הצבע האדום נראה כמו שבבי עץ או פירורים בצבע אדום. גודלן של נמלי האש נע בין מילימטר למילימטר וחצי. צבען אדום – צהבהב והצבע הזה בולט במיוחד באזור הראש והחזה. נמלת האש מעדיפה לבנות את הקן על הקרקע אך ניתן למצוא קינים שלה בקירות המבנה, בעציצים, בתוך עצים חיים ורקובים ועוד.

הדברת נמלים – איך זה מתבצע?

https://www.youtube.com/watch?v=dRi1zdgm5C8
סרטון וידאו על הדברת נמלים וסילוק נמלים בצורה המהירה ביותר

נמלים יודעות להגיע בכל עונות השנה. הן מסוג החיות שריסוס כנראה יחסל אותן, אך יביא סיבה נוספת למלכה שלהן להטיל זחלים נוספים שישמשו לה בתור הפועלים. להדברת נמלי אש באזור שיש בו מזון, חייבים לעשות הדברה משולבת מכיוון שמטבחים לא מדבירים עם חומרי הדברה – זה אסור לפי החוק. עובדים עם פיתיונות ג'ל בבית. את הריסוס בבית עושים באזור הפנלים. בחצר עובדים עם פיתיון גרגירי כדי להגיע לקנים.

הדרך הטובה ביותר להפטר מהנמלים היא באמצעות ריסוס ישיר על הנמלים ואזור ההתנחלות שלהן. כמו כן, בהמון מקרים יש צורך לפתות אותן לאזורי הריסוס באמצעות פיתיונות ג'ל.

כמו שאולי אתם יודעים, נמלים יודעות להשתמש באמצעים העומדים לרשותן כדי לבנות את ביתם. עם זאת, במקרים בהם מדובר במבנים סגורים (ללא חול או אבנים), הן מתחבאות בחריצים, רהיטים ומאחורי כל חפץ שהוא – כאשר מזהות התקרבות של יצור זר.

הדברה וריסוס נגד נמלים

על מנת להפטר ממתקפת נמלים אחת ולתמיד – יש להבין את מקור הבעיה, לדוגמה, אוכל שנזרק ועמד בפח האשפה יותר מדי זמן – עלול למשוך אליו במהירות מתקפת נמלים. סיבה נוספת לכך היא מקור מים – כיוון שנמלים נמשכות למים, הן כנראה ימצאו את עצמן מהר מאוד סביב כיור המטבח, בו אפשר למצוא גם שאריות מזון וגם מים. מדובר במין פולש אגרסיבי שמתפשט בסביבה מהר מאוד. אם הגיעה לביתכם נמלת אש, אין לכם ברירה אלא להזמין מדביר, ובעזרת חברת הדברה בטוחה תוכלו להיות בטוחים שתיפטרו ממנה מבלי שתחזור. הדברת נמלי אש מצריכה ידע מקצועי רב והיכרות עם החרק המסוכן הזה, ואנחנו מתחייבים לספק לכם פתרון זול, איכותי ומעשי נגד המזיקים הנוראיים האלה, כולל אחריות על ההדברה.

גם כיוון שמדובר באזורים בעייתיים שיש לנקוט עליהם אמצעי זהירות נוספים (אף אחד לא רוצה לשטוף ידיים בכיור בו בוצע ריסוס עם K300) וגם בגלל שלא נדרש חומרים יותר מדי חזקים כדי להרוג נמלים – רצוי להשתמש בחומרים עדינים וירוקים לסביבה כדי להיפטר מהן, כמו למשל הדברה ירוקה.

הריסוס יתבצע בכל פינה בה יש חשש להתמצאות נמלים, וכמובן גם על הנמלים עצמן. לאחר מכן, מתבצעת בדיקה מקיפה באיזור הבית, עם בחינה על ידי כלים מיוחדים שאין נוכחות נוספת של נמלים, כדי לוודא שהמתקפה נוטרלה.

לסיום – ביצוע ניקוי עם חומרים מיוחדים שיטהרו את השטח, ישאירו סביבה בטוחה לאדם וירחיקו את הנמלים לתמיד.

אזורי שירות להדברת נמלי אש –

הדברת נמלי אש בבאר יעקב, הדברת נמלי אש בהרצליה, הדברת נמלי אש בכפר סבא, הדברת נמלי אש בלוד, הדברת נמלי אש בנתניה, הדברת נמלי אש בראש העין, הדברת נמלי אש ברחובות, הדברת נמלי אש ברמלה, הדברת נמלי אש ברמת אביב, הדברת נמלי אש ברעננה, הדברת נמלי אש בשוהם, הדברת נמלי אש בתל אביב, הדברת נמלי אש בתל מונד.

כמה עולה הדברת נמלת אש?

מחיר הדברה נגד נמלת האש משתנה בהתאם לסוג האירוע ופרמטרים שונים הנלקחים בחשבון. לדוגמה, מספר החדרים להדברה והאזור בו מתבצע השירות (האם מדובר בהדברה עבור בית עסק או בית פרטי).

כמו כן, מחיר הדברה נגד נמלים מתייקר במידה ומדובר בשירות SOS, כאשר מזמינים מדביר בשעות הלילה במקרי חירום לעומת הזמנה מראש למועד מאוחר יותר.

למחירון הדברה מלא ליחצו כאן

שירות הדברת נמלים בחברת אבי הדברות מתחיל מ-109 ₪ ויכול להגיע ל- 700 ₪ , זאת בהתאם לפרמטרים המצוינים למעלה.

תוך כמה זמן מדביר נמלת אש יכול להגיע לביתי?

אנחנו בחברת אבי הדברות נותנים שירותי הדברה בפריסה ארצית – כלומר, בכל עיר ברחבי הארץ תוכלו להזמין מדביר ולקבל שירות בתוך חצי שעה ממועד ההזמנה. שימו לב – אם מדובר בהזמנת הדברה באיזור המרכז, צוות המדבירים יוכל להגיע בתוך 15 עד 20 דקות לביצוע הדברה וריסוס נגד נמלים בביתכם.

הדברת נמלים – שאלות ותשובות

איך מתבצעת הדברת נמלים?

לרוב הדברת נמלים מתחילה בפיתוי הנמלים על ידי פיתיונות ג'ל, ולאחר מכן הדברה על ידי חומרי ריסוס בטיחותיים שיהרגו אותן וירחיקו את הנמלים לצמיתות.

אזורי שירות להדברת נמלת האש –

הדברת נמלת האש בבאר יעקב, הדברת נמלת האש בהרצליה, הדברת נמלת האש בכפר סבא, הדברת נמלת האש בלוד, הדברת נמלת האש בנתניה, הדברת נמלת האש בראש העין, הדברת נמלת האש ברחובות, הדברת נמלת האש ברמלה, הדברת נמלת האש ברמת אביב, הדברת נמלת האש ברעננה, הדברת נמלת האש בשוהם, הדברת נמלת האש בתל אביב, הדברת נמלת האש בתל מונד.
כמה זמן לוקח לבצע ריסוס נגד נמלת אש?

לרוב, ריסוס ופיזור התנחלויות של קן נמלים יכול לקחת עד שעתיים עבודה ברוטו. כאשר מדובר בחדר אחד או שניים, לעיתים גם אפשר לגמור עם כל הסיפור בשעה.

כמה יעלה לי להזמין מדביר נמלי אש?

מחיר שירות הדברת נמלים בחברת אבי הדברות נע בין 109 שקלים ל- 700 שקלים, זאת בהתאם לגודל האירוע ומספר החדרים בהם מתבצעת ההדברה.

האם יש אחריות על שירות הדברת נמלי אש?

כן. אצלנו בחברת אבי הדברת מובטחת אחריות על שירות ריסוס הנמלים בפריסה ארצית ל-5 שנים ממועד ההדברה.

האם אפשר לבצע הדברת נמלת אש באופן עצמאי?

תמיד אפשר לרסס לבד, אך כאשר מדברים על שימוש בחומרים כימיים ומסוכנים, תמיד מומלץ להשאיר את פעולת ההדברה לאיש מקצוע מוסמך אשר מיומן ויודע לבצע זאת בצורה הכי בטיחותית.

קישור עזר באנגלית: מאמר באתר Terminix על הדברה וריסוס נגד נמלים ברחבי הבית.