הדברה
הדברת מזיקים - אבי הדברות
חייגו אלינו

050-7635319

הדברת עכברים בבאר יעקב כולל תעודת אחריות מלאה על כל הדברה.
הדברת עכברים מחיר 89 ש"ח בלבד ולוכד עכברים מוסמך אצלכם בבית תוך 12 דקות מרגע אישור הקריאה.

הדברת עכברים זה עסק למקצוענים, אל תתפשרו על פחות מהחברה המובילה לביצוע כל סוגי ההדברות, חברת אבי הדברות הינה חברה וותיקה בעלת עשרות שנים של ניסיון בביצוע הדברת עכברים במרכז לרבות לכידת עכברים ונחשים באמצעות הכלים המתקדמים ביותר בשילוב שיטות מסורתיות.

הדברת עכברים בבאר יעקב – שיטות לביצוע הדברה

יש לא מעט שיטות מתקדמות לבצע הדברת עכברים בבאר יעקב, אנו בחברת אבי הדברות מבצעים את כל סוגי הדברות לרבות הדברת פשפש המיטה, הרחקת יונים והדברה מורכבת נגד כל סוגי המזיקים.

הדברת עכברים בבאר יעקב

לכידת עכברים בבאר יעקב

השיטה הנפוצה ביותר לביצע הדברת עכברים היא באמצעות לכידה פיזית, ברגע שאתם מזהים את העכבר אתם יוצרים קשר עם חברת אבי הדברות, לבית שלכם יגיע מדביר מוסמך בעל רישיון הדברה וילכוד את העכבר פיזית באמצעות המכשור המתאים.

שימוש במלכודת עכברים

יש המון סוגים של מלכודות עכברים, מלכודת דבק נגד עכברים, מלכודת כלוב, מלכודת נדנדנה, תחנת האכלה והרשימה עוד ארוכה.

המלכודת המומלצת ביותר היא מלכודת הכלוב, מדובר במלכודת הומאנית שאינה פוגעת כלל בעכבר וניתן לשחרר אותו לאחר מכן בשטח פתוח רחוק ממקומות מגורים.

הדברה בבאר יעקב

אבי הדברות מספק שירותי הדברה בבאר יעקב – הדברת ברחשים בבאר יעקב, הדברת ג'וקים וצרות אחרות. אין ספק שחברות הדברה באזור באר יעקב יתנו מענה מצוין לכל הבעיות והצרכים, והדבר היחיד שצריך לעשות הוא לבחור היטב ונכון מדביר בבאר יעקב. כל סוגי המזיקים החל מהדברת מקקים בבאר יעקב, הדברת נמלים בבאר יעקב הדברת זבובים בבאר יעקב הדברת יתושים בבאר יעקב ועד הרחקת יונים בבאר יעקב. שירותי הדברה באזור באר יעקב הדברת מזיקים ירוקה בבאר יעקב הדברה נגד חולדות בבאר יעקב, הדברת טרמיטים בבאר יעקב ועוד. ריסוס לבית או הדברה לעסקים במחירים זולים.

מדביר בבאר יעקב

אבי מדביר בבאר יעקב – שירותי הדברות בבאר יעקב – מדביר ברחשים בבאר יעקב, מדביר ג'וקים וצרות אחרות. מדביר באזור באר יעקב יתנו מענה מצוין לכל הבעיות והצרכים, והדבר היחיד שצריך לעשות הוא לבחור היטב ונכון מדביר בבאר יעקב. כל סוגי המזיקים מדביר מקקים בבאר יעקב, מדביר נמלים בבאר יעקב מדביר זבובים בבאר יעקב מדביר יתושים בבאר יעקב ועד הרחקת יונים בבאר יעקב. מדביר מזיקים ירוקה בבאר יעקב מדביר נגד חולדות בבאר יעקב, מדביר טרמיטים בבאר יעקב ועוד. ריסוס לבית או מדביר לעסקים במחירים זולים.

הדברות בבאר יעקב

אבי הדברות בבאר יעקב – שירותי הדברה בבאר יעקב – הדברות ברחשים בבאר יעקב, הדברות ג'וקים וצרות אחרות. ביצוע הדברות באזור באר יעקב יתנו מענה מצוין לכל הבעיות והצרכים, והדבר היחיד שצריך לעשות הוא לבחור היטב ונכון הדברות בבאר יעקב. כל סוגי המזיקים הדברות מקקים בבאר יעקב, הדברות נמלים בבאר יעקב הדברות זבובים בבאר יעקב הדברות יתושים בבאר יעקב ועד מרחיק יונים בבאר יעקב. הדברות מזיקים ירוקה בבאר יעקב הדברות נגד חולדות בבאר יעקב, הדברות טרמיטים בבאר יעקב ועוד. ריסוס לבית או הדברות לעסקים במחירים זולים.

הדברת עכברים אלקטרונית

יש המון מכשירים אלקטרוניית להתמודד עם עכברים ועם כל סוגי המזיקים, ניתן להשתמש במכשור אלקטרוני מתקדם שיוצר סביבה לא נעימה עבור העכבר ואז הוא מחליט לעזוב למקום אחר.
הדברה אלקטרונית היא הדברה שכרוכה בעלויות גבוהות של כמה מאות שקלים עבור כל מכשיר אותו רוצים להציב, בשטחים גדולים העלויות מגיעות לאלפי שקלים.

רעל נגד עכברים

אחד הרעלים המסוכנים ביותר לבני האדם הוא רעל עכברים, השימוש ברעל עכברים יעשה רק בשטחים פתוחים ורק על ידי מדביר מוסמך בעל רישיון לביצוע הדברה בשטחים פתוחים.
רעל עכברים אינו מומלץ לשימוש בשטח עירוני, הוא יכול לפגוע גם בבני אדם וגם בחיות מחמד שנמצאות באזור ולא רק בעכברים.
בנוסף, השימוש ברעל עכברים בבית הוא לא מומלץ, אם העכבר אוכל מהרעל והוא ימות במקום מסתור יהיה קשה להגיע ולפנות את פגר העכבר, יש לא מעט מקרים בהם נאלצו לשבור קירות גבס בכדי לפנות את הפגר שמביא ריח חזק מאוד.

https://www.youtube.com/watch?v=h3M_wiFFTIo


הדברת עכברים בבאר יעקב מחיר

הדברת עכברים בבאר יעקב מחיר, כמה עולה הדברת עכברים, כל שיטת הדברה נגד עכברים בבאר יעקב יש לה מחיר שונה.

סוג הדברה מחיר הערות
לכידת עכבר פיזית 89 ש"ח לכידה של העכבר באמצעות כלים מתקדמים.
הצבת מלכודות נגד עכברים 129 ש"ח הצבת מלכודות הומאניות לרבות פיתיון חזק מאוד נגד עכברים וחולדות.
הדברת עכברים אלקטרונית 249 ₪ המחיר הוא למכשיר אחד בהתאם לצורך ייתכן שצריך יותר ממכשיר אחד.

למה דווקא אנחנו

אתם בטח שואלים את עצמכם למה לבחור דווקא בנו להיות אלו שיבצעו לכם הדברת עכברים בבאר יעקב.

יש לזה לא מעט סיבות :

רישיון הדברה בתוקף

הדברת עכברים בבאר יעקב

המדיבר שמגיע אליכם הוא מדביר מוסמך בעל רישיון הדברה בתוקף מטעם המשרד להגנת הסביבה וראשי לבצע את כל סוגי ההדברה נגד כל סוגי המזיקים.

ניסיון של שנים

חברת אבי הדברות היא מהחברות המובילות בישראל וקיימת למעלה מ 23 שנים בתחום, דור שלישי של מדבירים, לכל הדברה אנו מביאים איתנו שנים של ניסיון שלימדו אותנו להתמודד עם כל הדברה מורכבת ככל שתהיה.

ייעוץ מקצועי חינם

יש לכם שאלה ? חייגו אלינו כבר עכשיו וקבלו ייעוץ מקצועי בחינם וללא כל התחייבות.

זמינות מיידית 24/7

מתחייבים להגעה עד אליכם בתוך 20 דקות מרגע אישור הקריאה ומעניקים לכם זמינות מלאה בכל שעה ביום.

מחיר הוגן ומשתלם

אנו החברה הזולה ביותר בישראל לביצוע כל סוגי הדברה נגד עכברים וחולדות, אתם יכולים להשוות מחירים ולגלות שאנו תמיד נהיה הזולים ביותר.

תעודת אחריות מלאה

על כל ביצוע הדברה במרכז נגד כל סוג של מזיק, תקבלו מאיתנו תעודת אחריות מלאה בכתב.
המזיקים חזרו ? אנו נגיע שוב ללא כל עלות נוספת.

סריקה יסודית של הבית

בשונה מהרבה חברות הדברה אחרות שרק מגיעות לטפל בבעיית המזיקים ולהוציא את העכבר, אנו מבצעים סריקה יסודית מלאה של כל שטח הבית.
מחפשים את דרכי הגישה של העכבר, חוסמים אותם בהתאם וכמובן נותנים המלצות להתנהלות נכונה למען מניעה וכניסה חוזרת של עכברים.

לקבלת שיחת יעוץ חינם

050-7635319

או מלאו את הטופס
לקוחות מספרים