הדברה
הדברת מזיקים - אבי הדברות
חייגו אלינו

050-7635319

הדברת עכברים בחולון

תושבי העיר חולון והסביבה, מחפשים שירות של לכידת עכברים או הדברת עכברים בחולון, חייגו עכשיו וקבלו שירות הדברת עכברים בחולון במחירים הוגנים, זמינים 24/7

050-763-5319

הדברת עכברים בחולון דורשת מקצועיות וידע רב בכדי להתמודד עם העכברים בצורה הטובה ביותר, אצלנו בחברת מכסחי הפשפשים החברה המובילה בישראל לבציוע הדברת עכברים במרכז נגד כל סוגי המזיקים, תוכלו לקבל את שירות מהיר בתוך 20 דקות בלבד מרגע הפנייה.

הדברת עכברים צריכה להיעשות בצורה נכונה

אחד הדברים החשובים ביותר בביצוע הדברת עכברים הוא ביצוע מדויק בהתאם לצורך, קיימות לא מעט שיטות להדביר עכברים ועוד המון מזיקים, שיטות אלו כוללות גם שימוש ברעלים, שימוש במלכודות ועוד, לכן לפני שאתם מזמינים הדברת עכברים בחולון חשוב גם לוודא מי מבצע את העבודה, באיזה שיטה הוא עובד וכמה שיטת ההדברה הזאת יעילה ותיתן לכם פתרון. אנו מציעים לכם את הפתרון הטוב והמהיר ביותר, שיינתן לכם על ידי המדבירים הטובים ביותר בישראל, עם 22 שנות ניסיון בביצוע הדברה נגד כל סוגי המזיקים.

הדברת עכברים בחולון – שאלות ותשובות

אתם בטח מהססים ולא בטוחים אם יש לכם עכבר בבית (או במשרד) רגע אחד לפני שאתם מחפשים שירות של הדברת עכברים ועולות לא מעט שאלות, החלטנו לאסוף את השאלות המרכזיות שעולות ולתת לכם תשובות לכל שאלה.


איך אני יודע בוודאות שיש עכבר בבית ?

קשה מאוד לזהות את העכבר ולראות אותו, מדובר על חיה מאוד פחדנית והססנית, רוב הזמן הוא נע בין מסתורים ממקום למקום, ולכן קשה לאתר אותו.

הדרך הטובה לדעת אם יש לכם עכבר בבית היא אם ראיתם אותו במקרה או שנתקלתם בו, בנוסף העכבר משאיר עכשיו לא מעט סימנים, הם אוגרים מזון, אם פתאום מצאתם מאגרים של מזון במקום מסוים (שלא אתם הנחתם אותם שם) ועוד דרך היא לראות גללים של העכבר, אם זיהתם כדורים שחורים קטנים ייתכן מאוד ויש לכם עכבר בבית.לוכד עכברים

זיהתי את גללי העכבר, כיצד עליי לפעול עכשיו ?

אחרי שמצאתם גללים זה אומר שהגיע הזמן להתחיל לנסות וללכוד את העכבר, ייתכן מאוד וקיימת הימצאות של עכבר אצלכם בבית.

בשלב הזה הרבה מאוד אנשים ינסו ללכוד את העכבר באופן עצמאי באמצעות כל מיני שיטות שקיימות לביצוע הדברת עכברים, שזה אומר הצבת מלכודות דבק, שימוש במלכודות כלוב ועוד כל מיני סוגים, או שאפשר פשוט להזמין שירות של הדברת עכברים בחולון בכדי לקבל פתרון ומענה מיידי לבעיה.

אין בעיה שתנסו ללכוד לבד את העכבר במקום להזמין לוכד עכברים, אבל קחו בחשבון שהעכבר במקום להתחמק מהמקום ינסה להישאר בבית והוא יברח למצוא מקורות מזון אחרים, אז לכן חשוב בכל זאת להזמין בעל מקוצע שידע איך להתמודד עם העכבר בצורה הטובה ביותר.

איך עובדת שיטת הדברת עכברים בחולון ?

הדברת עכברים עובדת בכמה שלבים.

שלב ראשון :

בשלב הראשון אנו נגיע לביתכם בכדי לנטר את מקום המסתור של העכבר, שזה אומר למצוא בדיוק היכן הוא מסתתר ולפעול בהתאם, מציאת מקום המסתור של העכבר היא תהיה בשיטה של ניטור, כלומר מציאת מקום הגללים שלו או מקורות המזון שאותם הוא אגר.

שלב שני :

בשלב זה נחליט על דרך פעולה, או לכידה שזה במקרה וראינו את העכבר בעיניים אנו לא נצא מהדירה שלכם בלי העכבר אצלנו ביידים, או בדרך נוספת של הצבת מלכודות הומאניות לליכדת העכבר.

שלב שלישי :

לאחר שהעכבר נלכד, אנו נפנה אותו מהשטח ואז נמצא את הדרכים שמהן הוא נכנס לתוך הבית שלכם, את אותם דרכי גישה אנו נאטום בצורה הרמטית שתמנע כניסה חוזרת של עכברים לשטח הבית שלכם.

כמה זמן לוקחת הדברת עכברים ?

כל שיטה והזמן שלה, אם מדובר רק על הדברת עכברים והצבת מלכודות, מדובר על פעולה שלוקחת זמן קצר מאוד, לא יותר מ 20 דקות, אבל אם מדובר על לכידת עכברים בחולון, זאת פעולה שעושים אם ראינו את העכבר בוודאות, מכיוון והעכבר מאוד חמקמק לוקח בממוצע עד 30 דקות ללכוד אותו פיזית, יש מקרים בהם הפעולה תהיה קצת יותר ארוכה ותימשך גם כשעה.

אמצע הלילה וראיתי עכבר, אפשר להתקשר ?

בהחלט כן, אל תהססו לחייג לאינו בכל שעה אנו נשמח לתת לכם שירות, רוב הסיכויים שלא תיתקלו בכלל בעכבר באמצע הלילה, אם אתם ישנים יהיה לכם קשה מאוד לשמוע את העכבר, העכבר יוצא לוקח את המזון שהוא צריך עושה צרכים וחוזר למקום המסתור שלו, אבל אם בכל ראיתם את העכבר זה מעולה, זאת ההזדמנות שלנו ללכוד אותו באופן פיזי במקום להציב מלכודות ולחכות עד שהוא יגיע אליהן, חייגו אלינו בלי היסוס ואנו נגיע לטפל בבעיה.


הדברת עכברים בחולון מחיר

הדברת עכברים בחולון מחיר – או יותר נכון כמה עולה הדברת עכברים ?

המחיר של הדברת עכברים משתנה בהתאם לכמה גורמים ומתחיל החל מ 190 ש"ח שזה אומר שירות של הצבת מלכודות כולל פינוי לאחר מכן, ויכול להגיע למחיר של עד 400 ש"ח אם מדובר על לכידה פיזית של העכבר בשעות הלילה.

שירות של לכידת עכבר ביום יעלה לכם החל מ 190 ש"ח עד 290 ש"ח תלוי במורכבות העבודה אותה אנו מבצעים, אותו השירות בשעות הלילה יגיע למחיר של 400 ש"ח, לכן המחיר משתנה בהתאם לשעה בה אתם מזינים את השירות וכמובן לפי מורכבות וסוג העבודה.

לקבלת שיחת יעוץ חינם

050-7635319

או מלאו את הטופס
לקוחות מספרים