הדברה
הדברת מזיקים - אבי הדברות
חייגו אלינו

050-7635319

הדברה במרכז

אבי הדברות מספק שרותי הדברה במרכז ולכן אם אתם מחפשים שירות של הדברת עכברים במרכז ורוצים לקבל את המומחים מספר 1 בתחום הדברת עכברים, הגעתם למקום הנכון.

אנו מבצעים שירות לכידת והדברת עכברים בשיטות היעילות ומהירות ביותר.

הדברת עכברים במרכז

זמינות 24/7 חייגו אלינו כבר עכשיו ולוכד עכברים מקצועי בדרך אליכם.

050-763-5319

חברת אבי הדברות הינה חברה מובילה בעלת וותק וניסיון של למעלה מ 22 שנים בתחום ההדברה לרבות לכידת עכברים, החברה מבצעת את כל סוגי ההדברה בשימוש בכלים המתקדמים ביותר ובשילוב של שיטות מסורתיות שאלו יחד מביאים ליידי הצלחה מהירה ופתרון מיידי לבעיה.

הדברת עכברים במרכז – שאלות ותשובות

איך העכבר נכנס אליי הביתה ?

דרכי הגישה של העכבר לתוך הבית שלכם הן רבות, יש מקרים בבתים פרטיים לרוב שהעכבר מוצא את הגישה לבית שלכם גם דרך דלת הבית, אם הדלת נשארת פתוחה והעכבר מגיע לחפש מזון, הוא לא יהסס להיכנס אליכם לבית ולנסות להתגנב החוצה.

בנוסף העכבר יכול להיכנס לבית דרך הביוב, זה קורה בעיקר בימים אלו שמבוצעות בניות של הרכבת הקלה באזור המרכז, בגבול רמת גן ותל אביב, שאלו ערי המרכז וגוש דן שמרגשים את עבודות הרכבת הקלה.

למה העכבר נכנס אליי לבית ?

הסיבה העיקרית בגללה העכבר נכנס אליכם לבית היא בכדי לחפש מזון ומקום מסתור. מכיוון והעכבר הוא חיה מאוד פחדנית, הוא תמיד מחפש מקום מסותר, ישנם לעכבר המון טורפים כמו טורפים מהשמיים ואפילו חתולי הרחוב מהווים סכנה עבורו.

בתוך הבית שלכם העכבר יכול למוצא לא מעט מקומות מסתור וגם גישה להמון מקורות מזון.

איך אני יודע בוודאות שיש עכבר בבית ?

הדרך הטובה ביותר לדעת אם יש עכבר בבית היא פשוט לראות אותו פיזית, אם ראיתם את העכבר ונתקלתם בו אז כמובן שהוא נמצא בבית, יש דרכים נוספות לזהות את הימצאות העכבר בבית.

רעשים בשעות הלילה – עיקר הפיעלות של העכבר היא בשעות הלילה, אם אתם שומעים רעשים של כרסום בשעות הלילה כנראה שאלו עכברים שיצאו לחפש מזון, במקרה ויש מספר רעשים במקביל יכול להיות שהבעיה היא יותר גדולה ויש יותר מעכבר בבית.

גללים של עכברים – העכבר עושה ברוב המקרים את הצרכים שלו במקום שבו הוא אוכל, כלומר אם הוא מכרסם באזור המזווה של המטבח הוא גם יעשה את הצרכים שלו באותו אזור.
יש המון מקרים שלא ניתן לדעת האם מדובר בעכבר אחד או בכמות של עכברים לפי הגללים, יש לבחון את כמות הגללים, אם מדובר על כמות מאוד גדולה של גללים ייתכן ומדובר על יותר מעכבר אחד.

הדברה באזור המרכז

אבי הדברות מספר שירותי הדברה באזור המרכז -הדברת ברחשים, ג'וקים וצרות אחרות. אין ספק שחברות הדברה באזור תל אביב או באזור המרכז יתנו מענה מצוין לכל הבעיות והצרכים, והדבר היחיד שצריך לעשות, הוא לבחור היטב ונכון. כל סוגי המזיקים החל מהדברת מקקים, הדברת נמלים הדברת זבובים הדברת יתושים ועד הרחקת יונים. שירותי הדברה באזור תל אביב באזור ראשון לציון באזור חולון באזור בת ים באזור רמת גן, באזור פתח תקוה והמרכז. הדברת מזיקים ירוקה נגד חולדות, הדברת עכברים, הדברת טרמיטים, הדברת ג'וקים ועוד. ריסוס לבית או הדברה לעסקים במחירים זולים.

כמה עולה הדברת עכברים במרכז ?

מחיר הדברת עכברים במרכז משתנה לפי מספר גורמים, אנו מציעים לכם שירותי הדברה במרכז במחיר ההוגן ביותר החל מ 99 ש"ח בלבד לביצוע הדברה מקצועית נגד עכברים וחולדות.

המחיר יכול להשתנות בהתאם לסוג הבעיה והטיפול המבוצע.

https://www.youtube.com/watch?v=xPpSIhyETYw

תוך כמה זמן אתם מגיעים להוציא את העכבר ?

מרגע אישור ההגעה אנו מגיעים לקריאות באזור המרכז, תל אביב, חולון, בת ים, רמת גן והסביבה תוך 20 דקות, מעבר לכך באזור מרוחקים יותר זמן ההגעה הוא בהתאם למרחק.

הדברת עכברים בחצר

הדברת עכברים בחצר או בבית היא פעולה שונה, מכיוון ובחצר ייתכן מאוד ויש עוד בעלי חיים שיוכלים להיפגע מפיזור רעלים או הצבת מלכודות, לכן יש להשתמש בשיטות יותר מתקדמות כמו הצבת מלכודת מסוג תחנת האכלה, או מלכודת המיועדת לעכברים ואינה יכולה לפגוע בבעלי חיים אחרים, לכן בכל מקרה שמדובר על ביצוע הדברה נגד עכברים בחצר אסור להשתמש ברעלים כלל.

כאן עולה השאלה האם העכברים חוזרים, גם לבית וגם לחצר, בשביל למנוע את כניסת העכברים שוב לשטח הבית או הגינה יש לנקוט במספר פעולות שימנעו את כניסת העכברים, אחת הדרים היא להציב מכשירים אלקטרונים שמרחיקים את העכברים מהשטח, לאחר מכן במקרה של עכברים בבית צריכים לבדוק האם קיימים דרכי כניסה שדרכם העכבר נכנס ולחסום אותם למנוע כניסה חוזרת של עכברים.

הדברת עכברים אלקטרונית הפכה להיות שיטה מאוד נפוצה, אבל לא תמיד היא זאת שתרחיק את העכברים, בשטחים פתוחים במיוחד המכשירים האלקטרונים יוצרים סביבה נעימה גם לכלבים וחתולים או חיות מחמד אחרות ולא רק לעכברים, לכן לפני שאתם בוחרים להשתמש בשיטות חדשניות כמו הרחקת עכברים אלקטרונית חשוב למצוא מכשיר מתאים שלא יפגע בבעלי חיים אחרים שיש לכם בבית.

שיטות לביצוע הדברת עכברים בבית

יש מספר שיטות לביצוע הדברת עכברים בבית, לכל שיטה יש את היתרונות ואת המחיר, אבל יש גם לא מעט חסרונות לכל שיטה, אלו השיטות והמחירים המקובלים. בבואכם לחפש שירותי הדברה במרכז צרו איתנו קשר ולא תתאכזבו

שיטת ההדברה יתרונות וחסרונות מחיר
הדברה אלקטרונית נגד עכברים וחולדות הדברה יעילה במיוחד, במקרים של שטחים גדולים מחייבת מספר מכשירים וחיבור לחשמל או סוללות. החיסרון הגדול ביותר הוא בשטחים פתוחים בהם יש צורך במכשור חזק עם עלות גבוה. החל מ 350 ₪ למכשיר בודד
רעל עכברים מסוכן מאוד לשימוש ואינו מומלץ כלל, ניתן למצוא דרכי הדברה יעילות כמו ריסוס בחומרים מתאימים מאשר פיזור רעלים. החל מ 69 ₪ ויש מקומות בהם ניתן לרכוש רעל עכברים באופן עצמאי. (דבר שמהווה עבירה חמורה)
לכידת עכברים השיטה ההומאנית והמהירה ביותר, רק לוכד מקצועי בעל ניסיון יכול לבצע אותה, מדובר על הצבת פיתיון לעכבר ולכידה פיזית מהירה. אצלנו המחיר החל מ 99 ₪ ומשתנה בהתאם לשעת הקריאה ומורכבות העבודה.

 

לקבלת שיחת יעוץ חינם

050-7635319

או מלאו את הטופס
לקוחות מספרים