הדברת עכברים ברמת גן

הדברת עכברים ברמת גן היא עסק למקצוענים בלבד, אל תתפשרו על פחות מהחברה המובילה בישראל ללכידת והדברת עכברים.

חברת אבי הדברות מומחים בביצוע הדברת עכברים באמצעות השיטות המתקדמות ביותר, הדברת עכברים ירוקה ללא שימוש ברעלים, לכידת עכברים והכל במחיר המשתלם ביותר.

זמינים עבורכם 24/7 חייגו אלינו כבר עכשיו ובתוך מספר דקות מדביר עכברים מוסמך נמצא אצלכם בבית לטפל בבעיית העכברים.

הדברת עכברים ברמת גן

הדברת עכברים ברמת גן – איך זה קורה

הדברת עכברים במרכז היא פעולה שנעשית על ידי הצוות המקצועי שלנו, יגיע אליכם לבית מדביר מוסמך בעל רישיון הדברה מטעם המשרד להגנת הסביבה, ינטר את מיקום העכבר ואז יפעל בכדי ללכוד אותו.
רוב הלכידות נעשית באופן פיזי (כלומר תופסים את העכבר באמצעות כלים מתאימים) ומיד לאחר מכן אנו מפנים את פגר העכבר או במידת הצורך אם העכבר נלכד חי אנו נשחרר אותו במקום פתוח רחוק מאוד מאזורי מגורים.

שלבי הדברת עכברים ברמת גן

ישנם מספר שלבים לביצוע הדברה מקצועית נגד עכברים ברמת גן, מדובר על עיר צפופה שיש בה אזורים מאוד סואנים, אותם אזורים כוללים בתוכם גם מסעדות שאלו הם מקומות המרבץ שעכברים אוהבים מאוד, במיוחד בעיקר בגלל בניית הרכבת הקלה שתרמה לא מעט לעליית עכברים אל פני השטח לחפש מקומות מסתור חדשים, אותם מקומות מסתור ומקומות מזון הופכים להיות בתים של הרבה מאוד אנשים, שנאלים להתמודד עם תסכול רב בגלל כניסת העכבר וכמובן שיש כאלו שאפילו פוחדים מעכברים.
בנוסף עכברים מביאים איתם המון מחלות, בשום אופן לא מומלץ לגעת בגללי העכברים ובמיוחד לא השתן של העכברים שיש בו המון חיידקים מזהמים.

זיהוי וניטור

בכדי לבצע הדברת עכברים ברמת גן הדבר הראשון שצריכים לעשות הוא זיהוי וניטור של העכבר, יש מספר דרכים לזהות אם באמת יש עכבר בבית, ראשית הדרך הטובה ביותר היא אם באמת ראיתם את העכבר אז כמובן שיש לכם עכבר בבית, יש מיד לחייג ולהזמין מדביר מוסמך, אנו עבדים בכל העיר רמת גן לרבות אזור הבורסה ברמת גן שבו יש המון מסעדות ועסקי מזון, שכונת מרום נווה, רמת עמידר, שיכון ותיקים, נווה יהושע והישובים הצמודים לעיר רמת גן כפר אז”ר והסביבה.

זיהוי וניטור נעשה באמצתעות כמה דרכים, חיפוש עקבות של העכבר והיכן הוא מסתתר, בנוסף נבדוק אם יש מזונות מכורסמים, או גללי עכבר הנמצאים באזורים שונים של הבית.
אם לא ראיתם את הסימנים האלו ואתם עדיין חוששים שיש לכם עכבר בבית בגלל ששמעתם רעשים בלילה, ששעות הלילה אלו הם השעות שבהם העכברים פועלים, מומלץ להציב מלכודת כלוב נגד עכברים עם פיתיון חזק שבמידה ואכן יש עכבר הוא ייכנס למלכודת ואז יהיה אפשר לפנות אותו.

למרות זאת בשום אופן אסור לוותר על חיפוש יסודי של העכבר שנמצא אצלכם בבית, מדביר מוסמך שיגיע אליכם לבית יבצע בדיקה יסודית ומעמיקה ויעלה על מיקום העכבר וידאג להוציא אותו מהבית שלכם בתוך מספר דקות.

הדברת עכברים ברמת גן

לכידת העכבר

לכידת העכבר נעשית במספר דרכים, או באמצעות שימוש במלכודת, או באמצעות לכידה פיזית, כלומר תופסים את העכבר ביידים.
לאחר שזיהינו את העכבר ואנו רואים אותו, לוכד עכברים ברמת גן מקצועי שמגיע אליכם לבית יתחיל לנסות ולתפוס את העכבר, פעולה זאת לא מומלצת לביצוע למי שאינו מכיר את העכברים ולא יודע כיצד להתמודד איתם, בשום אופן אין לנסות וללכוד עכבר לבד באופן עצמאי.
לכידת עכבר באופן פיזי דורשת המון מיומנות, מדובר בחיה מאוד זריזה בנוסף אם מדובר על חולדה ברמת גן היא גם מכירה את הבית שלכם, לחולדה יש יכולת לזכור את השטח של הבית וברגע שהיא נכנסה אליכם לבית היא כבר מכינה לעצמה מסלולי בריחה מכל מקום שבו היא נמצאת, היא תמיד תברח באותו המסלול ולא תשנה אותו גם במקרה של לחץ מפני לכידה, למרות שינם מקרים לא בודדים שהחולדה מצליחה למצוא נתיבי מילוט חדשים.

הדברת עכברים ברמת גן – זה לא נגמר בלכידה

גם לאחר לכידת העכבר העבודה של חברת הדברת עכברים ברמת גן עדיין לא נגמרת, לאחר לכידת העכבר אנו צריכים למצוא את דרכי הכניסה של העכברים, את מה שמושך את העכברים לתוך הבית שלכם ברמת גן ולהתאים את הטיפול המלא למניעת כניסה חוזרת של עכבר לבית.

לוכד עכברים ברמת גן שיגיע אליכם לבית יבצע סריקה מלאה, ינסה למצוא את פתחי הכניסה של העכבר שאלו נמצאים בדרך כלל מתחת לארונות המטבח ולאטום אותם בצורה הטובה ביותר למען מניעת כניסה חוזרת של עכברים אליכם לבית.
בשום אופן אסור להתפשר רק על לכידה בלבד, אלא יש צורך לסגור את החורים ואת דרכי הכניסה של העכבר, לשמור על הגיינה ברמה גבוה ולא להשאיר שאריות מזון על הרצפה בבית שאלו יכולות למשוך את העכבר.

הסריקה תבוצע בכל שטח הבית ולא רק באזור שבו העכבר נלכד, ייתכן והעכבר נכנס ממקום אחר לתוך שטח הבית ולאחר מכן הגיע למטבח או למקום אחר שבו הוא מצא מקום מסתור ומזון זמין. הסריקה תתבצע באופן יסודי וקפדני ללא פשרות עד שיתבצע איתו רמלא של המקום ממנו העכבר נכנס.

הדברת עכברים ברמת גן מחיר – כמה עולה הדברת עכברים

סוג ההדברהמחירהערות
הצבת מלכודת89 ₪במידה ולא יימצא העכבר ויש צורך רק בהצבת מלכודת עלות הפעולה היא 89 ₪, הצבת מלכודת בנקודות אסטרטגיות על ידי מומחה בתחום הדברת עכברים ברמת גן והסביבה.
הדברה אלקטרוניתהחל מ 249 ש”חהצבת מכשור אלקטרוני מקצועי (שנשאר אצלכם בבית לתמיד) כלומר מכשיר מקצועי להרחקת עכברים בשיטה אלקטרונית והמאנית ללא שימוש ברעלים.
לכידה פיזיתהחל מ 109 ש”חאם רואים את העכבר תבוצע לכידה פיזית של העכבר, לוכד עכברים ברמת גן מקצועי יתפוס את העכבר באופן פיזי ויוציא אותו משטח הבית

בתחום הדברת עכברים ברמתן גן אין מחירון מדויק שלפיו כולם עובדים, מדובר על שוק חופשי שפתוח שכל מדביר יכול לקבוע את המחיר שלו, אבל הבאנו לכם את המחירון שלנו שיעזור לכם לקבל הערכת סדר גודל כמה תעלה לכם הדברה מקצועית נגד עכברים.

ייעוץ מקצועי חינם ללא כל התחייבות

רוצים לקבל ייעוץ מקצועי בחינם ללא כל התחייבות ? חייגו אלינו כבר עכשיו ואנו נשמח לתת לכם ייעוץ מלא ללא התחייבות בכל שעות היממה, מדביר מוסך שישמח לענות על הכל בכל זמן.

זמין עכשיו

זמין עכשיו
1
זמין עכשיו
היי שמי אבי
מה סוג ההדברה שאת/ה זקוק/ה ?