הדברה
הדברת מזיקים - אבי הדברות
חייגו אלינו

050-7635319

הדברה בתל אביב

זמינים 24/7 חייגו עכשיו והזמינו לוכד עכברים. מחפשים מדביר מומלץ בתל אביב ?✔ אבי הדברות מבצעים הדברה בתל אביב לכל המזיקים! אחריות מלאה לכל הדברה, שימוש בחומרים טבעיים, ושירות מקצועי. צרו קשר להצעת מחיר!

050-763-5319

הדברת עכברים בתל אביב

רוצים להתמודד עם בעיית העכברים שיש לכם, רגע אחד לפני שאתם מזמינים שירות של הדברת עכברים בתל אביב, הנה כל המידע שאתם חייבים להכיר ולדעת היטב.

כל המידע המקצועי ביותר לביצוע הדברת עכברים במרכז וביצוע הדברות יסודיות.

העכבר הוא אחד המזיקים הקשים ביותר, הוא גרום נזקים רבים בעיקר לרכוש, הכל במטרה להגיע למקורות מזון, יש לעכבר יכולת מדהימה להתמצא בשטח שבו הוא נמצא, בנוסף הוא קיים לא רק בבתים, אלא הוא מזיק שמגיע לשדות, עכברים רבים יכולים לגרום לנזקים ממש גדולים בשדות ענקיים.

אז הבנו שמדובר על מזיק קשה במיוחד, והפעם נביא לכם את כל המידע והדרכים להתמודד עם עכברים.

שימו ציוד – יוצאים למלחמה

אולי זה נשמע קצת לא מציאותי, אבל התמודדות עם עכברים היא מאוד מורכבת, לא מספיק רק לבצע הדברת עכברים, אלא יש לעשות עוד פעולות למנוע חדירה חוזרת של עכברים בעתיד.

המלחמה מתחלקת לשתיים, החלק האחד הוא ביצוע של הדברת עכברים באמצעות חומרי הדברה רעילים, שעל שיטה זאת נפרט לכם כמובן בהמשך, כולל היתרונות והחסרונות שלה.

החלק השני של המלחמה נגד העכברים כולל בתוכו מיגון מלא, כלומר לסגור את כל הפתחים באם קיימים כאלו שדרכם העכבר יכול להיכנס, לסגור חבילות של מזון שעלולות להוציא ריח שימשוך אליו את העכברים, וזאת בכדי להפחית את הסיכוי להישארות העכברים בבית.

הדברת עכברים בתל אביב
הדברת עכברים
לוכד עכברים

הדברת עכברים – איך זה קורה

הדברת עכברים צריכה להיעשות בהתאם למקום ולתנאים נוספים, ישנם מקרים בהם מדובר על הדברת עכברים בשטח הביתי, במקרים כאלו לא מומלץ להשתמש ברעלים שיכולים לפגוע לא רק בעכברים אלא גם בחיות מחמד אם קיימות כאלו בבית.

בנוסף, מכיוון והעכבר הוא יונק יחסית גדול, יש צורך בפיזור של כמות גדולה של רעלים במספר מקומות בבית, אם קיימים ילדים קטנים בבית זה יכול גם להיגמר באסון, לכן שימוש ברעלים לא מומלץ כלל, הדרך המומלצת ביותר להתמודדות עם עכברים היא על ידי לכידה.

מכאן שעדיף להיעזר בשירות של לוכד עכברים בתל אביב מאשר לנסות ולהדביר את העכברים באמצעות רעלים.

מכאן שהדברת עכברים בבית צריכה להיעשות באמצעות שימוש במלכודות עכברים, שגם הצבת מלכודות נגד עכברים צריכה להיעשות ברך נכונה.

יש כמה שני סוגים עיקריים של מלכודות עכברים, אלו שהורגות את העכברים, ואלו שלוכדות את העברים.

המלכודות שלוכדות את העכברים גם בהן יש כמה סוגים, יש מלכודת שלוכדת את העכבר וגם יכולה להזיק לו, כמו למשל מלכודת הדבק המפורסמת שאותה ניתן להשיג כמעט בכל מקום, גם יש סופרמרקטים שמוכרים סוג המלכודת הזאת, היא נחשבת לאכזרית ביותר, הסיבה לכך היא שהמלכודת לוכדת את העכבר ומדביקה אותו וברוב המקרים לא ניתן בכלל לנתק את העכבר מהמלכודת.
מה שגורם לכך שזורקים את העכבר ביחד עם המלכודת והיא נחשבת לאכזרית במיוחד, כזאת שגורמת לעכבר למות בייסורים קשים מאוד.

אם בחרתם להשתמש במלכודת עכברים, גם כאן צריכים לדעת איך להציב את המלכודת, שזה מתחיל בבדיקה וניטור של המסלול בו עובר העכבר וגם שימוש בפיתיון המתאים.

הדבר החשוב ביותר שהופך את המלכודת ליעילה הוא הפיתיון שבו משתמשים, הפיתיון הטוב ביותר הוא במבה או חמאת בוטנים, יש כאלו שמורחים גם חמאת בוטנים על בוטן ואז הריח החזק מושך את העכבר במהירות אל המלכודת.

איך יודעים לזהות את מקום המסתור של העכבר ?

בשביל להציב את המלכודת, ולהלחים בעכברים צריכים לדעת קודם כל איפה הם נמצאים.

יש כמה דרכים לאתר את מקום המסתור של העכברים, הדרך הטובה ביותר היא קודם כל לראות ולזהות ממש בעיניים את המקום.

דרך נוספת, היא באמצעות הגללים, אם רואים גללים של עכברים, שאלו כדורים שחורים קטנים בערך בגודל של גרגיר אורז, רק לא בצבע לבן אלא בצבע שחור.

כאן גם יש לכם תמונה של גללי עכבר שתדעו לזהות אם את רואים את זה בבית .

אם לא מצאתם את הללים, אתם יכולים לגלות פתאום מאגרי מזון, העכבר מוצא מזון בבית שלכם ואת המזון הוא לוקח למקום המסתור שלו.

אם מדובר על נקבת העכבר היא בדרך תיקח איתה הרבה מזון אם היא רוצה ללדת, בכדי שיהיה  מזון זמין ומיידי לעכברים שנולדו.


לוכד עכברים

איך יודעים בוודאות שיש עכברים בבית ?

הדברה בתל אביב

אבי הדברות מספק שירותי הדברה בתל אביב – הדברת ברחשים בתל אביב, הדברת ג'וקים וצרות אחרות. אין ספק שחברות הדברה באזור תל אביב יתנו מענה מצוין לכל הבעיות והצרכים, והדבר היחיד שצריך לעשות הוא לבחור היטב ונכון מדביר בתל אביב. כל סוגי המזיקים החל מהדברת מקקים בתל אביב, הדברת נמלים בתל אביב הדברת זבובים בתל אביב הדברת יתושים בתל אביב ועד הרחקת יונים בתל אביב. שירותי הדברה באזור תל אביב הדברת מזיקים ירוקה בתל אביב הדברה נגד חולדות בתל אביב, הדברת טרמיטים תל אביב ועוד. ריסוס לבית או הדברה לעסקים תל אביב במחירים זולים.

מדביר בתל אביב

אבי מדביר בתל אביב – שירותי הדברות בתל אביב – מדביר ברחשים בתל אביב, מדביר ג'וקים וצרות אחרות. מדביר באזור תל אביב יתנו מענה מצוין לכל הבעיות והצרכים, והדבר היחיד שצריך לעשות הוא לבחור היטב ונכון מדביר בתל אביב. כל סוגי המזיקים מדביר מקקים בתל אביב, מדביר נמלים בתל אביב מדביר זבובים בתל אביב מדביר יתושים בתל אביב ועד הרחקת יונים בתל אביב. מדביר מזיקים ירוקה בתל אביב מדביר נגד חולדות בתל אביב, מדביר טרמיטים בתל אביב ועוד. ריסוס לבית או מדביר לעסקים בתל אביב במחירים זולים.

הדברות בתל אביב

אבי הדברות בתל אביב – שירותי הדברה בתל אביב – הדברות ברחשים בתל אביב, הדברות ג'וקים וצרות אחרות. ביצוע הדברות באזור תל אביב יתנו מענה מצוין לכל הבעיות והצרכים, והדבר היחיד שצריך לעשות הוא לבחור היטב ונכון הדברות בתל אביב. כל סוגי המזיקים הדברות מקקים בתל אביב, הדברות נמלים בתל אביב הדברות זבובים בתל אביב הדברות יתושים בתל אביב ועד מרחיק יונים בתל אביב. הדברות מזיקים ירוקה בתל אביב הדברות נגד חולדות בתל אביב, הדברות טרמיטים בתל אביב ועוד. ריסוס לבית או הדברות לעסקים תל אביב במחירים זולים.

איפה העכברים מתחבאים?

אם ראיתם את כל הסימנים האלו, ואם ראיתם את העכבר, אז לבטח יש לכם עכבר בבית.

אבל יש לא מעט מקרים בהם אנשים לא מצליחים להבחין בסימנים האלו וחוששים שמא יש להם עכבר ביית.

מה שאומר שצריכים לראות אם יש רמזים המסמנים לנו שאולי ישי עכבר בבית, שימו לב אם אתם רואים מוצרי מזון שהשארתם בביתם אכולים למחצה, אריזות מזון שכרסמו בהן מעט בכדי להגיע לאוכל.

יש מקרים בהם גם חדי השמיעה והשינה הקלה יצליחו לשמוע ציוצים של העכברים וכרסומים שלהם בזמן הפעולה שלהם בלילה.

אלו הם הרמזים שצריכים להנחות אתכם ולהדליק לכם נורה שאומת שיש עכבר בבית, ואתם בטח שואלים את עצמכם מה עושים עכשיו שיש לכם עכבר בבית.

ראשית לוודא שאכן יש עכבר, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ואנו נשמח לתת לכם ייעוץ חינם ללא כל עלות, אחרי בחינה מעמיקה של הדברים שהוזכרו לעיל, אפשר לדעת אם יש צורך בהזמנה של שירות הדברת עכברים בתל אביב.

איך למנוע כניסה של עכברים לבית ?

אחת השאלות המתבקשות ביותר היא, כיצד אפשר למנוע כניסה וחדירה של עכברים לתוך הבית.

יש לכך כמה דרכים, או יותר נכון שמירה על כללים בסיסים שאלו ימנעו את הגעת העכברים אליכם לבית.


לשמור על הזבל

זה לא אומר שלא זורקים יותר את האשפה שלכם, אלא פשוט לשמור על מכסה הפח סגור, אם יש לכם פח בגינה של בית פרטי חשוב מאוד לוודא שאין לו פתחים בחלק התחתון, בנוסף כדאי מאוד להקפיד לא לזרוק שקיות זבל מסביב לפח.
האשפה שלכם עבור העכבר היא מקור מזון מצוין קל וזמין מאוד, לכן מומלץ לא להגיש לו הארוחה, ארוחה מוגשת היא ממש הזמנה לבוא ולשבת לסעוד איתכם, ותהיו בטוחים שלא בא לכם לשבת לאכול ביחד עם העכברים.

בלי שלוליות

במיוחד בימי הקיץ החמים, אנחנו נוטים להשקות את הגינה שלנו בהרבה מאוד מים, לפעמים נוצרות שלוליות של מים, שזה מקור שתיה זמין עבור העכברים שגם הם צמאים מאוד שחם.

בעיקר בתל אביב שעוברת בתקופה האחרונה את כל עבודות הרכבת הקלה, אנחנו רואים יותר ויותר עכברים שיוצאים החוצה בגלל שמפרים את השלווה שלהם באזורי המסתור.

למרות שעיריית תל אביב עושה מאמצים רבים להתמודד עם בעיית העכברים בעיר, עדיין היא לא מצליחה למגר את התופעה ב 100%.

בנוסף כל מי שגר באזור הדרומי של העיר תל אביב שיש בו המון אזורי תעשייה, שם קיימת בעיה גדולה של עכברים, אלא שבמקרה הזה מדובר על חולדות ויש להבדיל בין החולדות לבין העכברים.

רחוב דיזינגוף בתל אביב וגם רחוב אבן גבירול ועוד לא מעט אזורים כאלו של מרכז העיר הם שוקקי חיים.

מה שקורה באזורים האלו של העיר תל אביב שיש מסעדות ומעליהם דירות מגורים.

המסעדות משליכות את שאריות המזון האדירות שלהם לפחים, והעכברים יוצאים מהמסתור בשביל לאכול ולא מהססים גם להיכנס לדירות מגורים בתל אביב שנמצאות בקומות גבוהות ולא רק נכנסים לבתים פרטיים.

סוגרים הכל

נכון שהעירייה תעשה כל מאמץ לתת לתושבים שלה רמת חיים, אבל בתור חברה שמבצעת הדברת עכברים בתל אביב אנו עדים להמון מקרים שלא מטופלים.

אם ראיתם מכסה ביוב פתוח, חייגו מיד למוקד העירייה והזמינו את האגף שאחראי לכך בעיריית תל אביב שיטפל בבעיה.

לא תמיד זה קורה באותו הרגע ולפעמים גם צריך ליצור קשר מספר פעמים עם המוקד, אל תתייאשו עד שמטפלים בבעיה, אלא אם אתם רוצים לגלות שנכנס לכם לבית עכבר.

הדברת עכברים בתל אביב – למה דווקא אנחנו

אתם בטח שואלים את עצמכם למה לבחור דווקא בנו להיות החברה שתבצע עבורכם הדברה מקצועית נגד עכברים.

הנה כל הסיבות שיעזרו לכם לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר.

עובדים בשיטות הומאניות

אנו החברה היחידה בתל אביב והמרכז שמבצעת הדברת עכברים רק בשיטות הומאניות ללא פגיעה כלל בעכברים.

בשונה מהרבה חברות אחרות שמפזרות רעלים ומשתמשות במלכודות שפוגעות בעכבר, אנו מגיעים ולוכדים אותו.

רק לוכד עכברים מקצועי ובעל ניסיון והבנה של שיטות הפעולה של העכבר יכול לתת לכם מענה.

זמינות מיידית

אנו זמינים עבורכם 724 ומגיעים לכל קריאה עד שעתיים מרגע פתיחת הקריאה, ככה שאתם יכולים להיות רגועים שלא משנה תרצו שנגיע לבצע לכידת עכברים אנו נהיה שם בשבילכם.

מחיר הוגן

אחד הדברים שמנחים אותנו הוא ששירות איכותי ללקוח מתחיל לפני הכל במחיר הוגן, המחירים שלנו הוגנים ומשתלמים לכל כיס.

רישיון הדברה בתוקף

אנו חברת מכסחי הפשפשים החברה המובילה מבצעים את כל סוגי ההדברה, הדברת פשפש המיטה, הדברה נגד עכברים וכל סוגי המזיקים שקיימים.

בנוסף אנו עובדים עם רישיון הדברה בתוקף של המשרד להגנת הסביבה, חברים בארגון המדברים וכל מדביר בעל תעודת הסמכה להגשת עזרה ראשונה.

ניסיון של שנים

לכל הדברה שאנו מגיעים אנו מביאים איתנו ניסיון של שנים, אנו יכולים להתמודד עם כל סוג של הדברה ולכידה של עכברים, אנו דור שני של מדבירים מוסמכים, היחידים שלוכדים עכברים וחולדות תוך כדי שימוש בשיטות מתקדמות וטכניקות מסורתיות שהופכים אותו להיות הלוכדים המהירים ביותר בישראל ללכידת עכברים.

הדברת עכברים בתל אביב מחיר

כמה עולה לכידת עכבר בתל אביב ? או במילים אחרות כמה יעלה לכם שירות של הדברת עכברים.

המחיר של הדברת עכברים מתחיל החל מ 199 ₪ ועד 490 ₪, שזה תלוי בשעות העבודה ומורכבות העבודה.

אם מדובר על מקרה פשוט שבו רואים את העכבר, יודעים היכן הוא נמצא וזה בשעות היום, העלות של לכידת עכבר כזאת תגיע עד 300 ₪, שזה תלוי גם באזור אליו צריכים להגיע.

אם מדובר על לכידת עכברים בשעות הלילה המאוחרות העלות תהיה החל מ 349 ₪ ועד 490 ₪ וזה יכול להשתנות בהתאם למורכבות והאזור, בדיוק כמו בקריאה רגילה במהלך היום.

אז למה אתם מחכים ? חייגו אלינו כבר עכשיו ולוכד חולדות מקצועי בדרך אליכם ולטפל בבעיה במהירות.

לקבלת שיחת יעוץ חינם

050-7635319

או מלאו את הטופס
לקוחות מספרים