הדברה
הדברת מזיקים - אבי הדברות
חייגו אלינו

050-7635319

אבי הדברת מכרסמים – מדביר מכרסמים

מובילים בתחום הדברת מכרסמים ללקוחות פרטיים גופים עסקיים, עיריות ועוד, מדביר מכרסמים באחריות, שירות מקצועי ויעיל להזמנה מהירה חברת הדברה המתמחה בהדברה נגד מכרסמים, לכידת מכרסמים ושילוב שיטות הדברה שונות נגד מכרסמים. להזמנת מדביר מומלץ נגד עכברים, חולדות או חפרפרת

הדברת חולדות – איך זה עובד

השיטות היעילות לביצוע הדברת חולדות

למרות הדמיון הרב שיש להן לעכברים, חולדות הן חיות נבונות הרבה יותר מהם ויכולת ההישרדות וההסתגלות שלה לסביבתן – היא מאוד גבוהה. בדיוק בשל כך, הדברת חולדות צריכה להיעשות מתוך הבנה מעמיקה של חיי החולדה ומאפייניה, מה שיעזור למדביר מקצועי לבצע את הפעולות הנדרשות על מנת להיפטר ממנה ולמנוע מחולדות אחרות להיכנס למתחם שבו מבצעים את ההדברה. 

הנזקים העלולים להתרחש בגלל חולדות

הימצאותה של חולדה בבית, משמעותה אפשרות להפצת מחלות וזיהומים ועל כן כדאי לבצע פעולות שירחיקו את החולדות שנמצאו במקום וימנעו את חזרתן או כניסתן של חולדות ומכרסמים נוספים. מעבר לנזק הבריאותי, חולדות עלולות לייצר הרס למזון ולציוד ולכן לכידתן וסילוקן יסייעו לבני הבית לשוב לשגרת החיים התקינה שלהם.

הדברת חולדות – כל הדרכים האפשריות

בהשוואה אל הדברת עכברים התהליך של לכידת החולדות יכול להיות מאתגר ומורכב יותר, בין היתר כיוון שיש לבדוק איזה סוג של חולדה הוא זה שנמצא במתחם. בישראל ככלל, קיימים שני זנים של חולדות שמתאפיינות באורח חיים שונה מעט: סוג אחד נמשך למקורות מים וניתן למצוא אותו בביובים ובצינורות ואילו הסוג האחר מתאפיין ביכולת טיפוס מצוינת ויימשך לעצים ולבניינים גבוהים, שם היא צפויה להתמקם ולהתרבות.

שיטת ההדברה הנבחרת תיגזר אם כן, מהמאפיינים של השטח עצמו ומהשיטות שיביאו מקסימום של הצלחה בסילוק פרטים קיימים ומניעת חזרתם – כמו גם חסימת הכניסות לחדירתן של חולדות חדשות.

הרחקת החולדות תיערך בהתאם לתכנית שעליה יחליט המדביר המיומן, לרוב באמצעות שילוב בין פיזור פתיונות שימשכו את חולדות ישירות לתוך מלכודות וכן פיזור רעל יעיל שישמיד אותן, במקומות הנכונים במתחם.

הזמנת שירות הדברה אך ורק ממקצוענים בתחום

רק אנשי מקצוע מיומנים מתחום ההדברה, יוכלו להעניק לכם פתרונות ארוכי טווח להשמדת מזיקים כמו עכברים וחולדות, הדברת טרמיטים ונמלים ומיגור בעיות הנובעות מיונים טורדניות או חרקים מזיקים. חשוב להבין כי חברת הדברה מקצועית, צריכה לשים דגש על שלושה נושאים מרכזיים:

  1. פתרון מלא לבעיה – המדביר צריך לסקור הן את המקום שבו הוא מפזר את רעל העכברים או מלכודות החולדות – והן את הסביבה, לצורך הכרת המקומות שמהם מגיעות החולדות ואיטומם, למניעת חזרתם של המכרסמים.
  2. בטיחות בעת הפעולה ולאחריה – חשוב לקבל הנחיות מדויקות מהמדביר, בכל הנוגע להתנהגות נכונה בזמן שתהליך ההדברה מתבצע וכן בנוגע להתנהלות בטוחה לאחר שההדברה מסתיימת.
  3. מחיר משתלם – חברה מקצועית להדברה, תציג בפניכם מחירון ובו יהיו מפורטות העלויות השונות של שירותי החברה, כך שהצעת המחיר להדברה תהיה שקופה והוגנת.

התמודדות עצמאית עם חולדות ועכברים היא לא נעימה והשימוש בחומרי הדברה בצורה לא מקצועית עלול להוביל לנזקים משמעותיים בבריאותם של בני אדם. רק מדביר מורשה ומקצועי, רשאי לבצע את הפעולות הללו, על מנת למגר את בעיית החולדות ולהשיב את השקט לבית.

לקבלת שיחת יעוץ חינם

050-7635319

או מלאו את הטופס
לקוחות מספרים