הדברה
הדברת מזיקים - אבי הדברות
חייגו אלינו

050-7635319

הדברת חולדות – מדביר חולדות

מובילים בתחום הדברת חולדות ללקוחות פרטיים גופים עסקיים, עיריות ועוד. הדברת חולדות ועכברים היא פעולה שנעשית בשיגרה ובשוטף.

מדביר חולדות באחריות, שירות מקצועי ויעיל להזמנה מהירה חברת הדברה המתמחה בהדברה נגד חולדות, לכידת מכרסמים ושילוב שיטות הדברה שונות נגד מכרסמים. להזמנת מדביר מומלץ נגד עכברים, חולדות או חפרפרת

הדברת חולדות – איך זה עובד

השיטות היעילות לביצוע הדברת חולדות

למרות הדמיון הרב שיש להן לעכברים, חולדות הן חיות נבונות הרבה יותר מהם ויכולת ההישרדות וההסתגלות שלה לסביבתן – היא מאוד גבוהה. בדיוק בשל כך, הדברת חולדות צריכה להיעשות מתוך הבנה מעמיקה של חיי החולדה ומאפייניה, מה שיעזור למדביר מקצועי לבצע את הפעולות הנדרשות על מנת להיפטר ממנה ולמנוע מחולדות אחרות להיכנס למתחם שבו מבצעים את ההדברה.

הדברת חולדות ועכברים

אנו מבצעים הדברת חולדות ועכברים, הרחקה ולכידת מכרסמים בבתי עסק ובבתי מגורים. הדברת עכברים וחולדות בשיטות מתקדמות וע"י פיתיונות בטוחים.
נוכחות של מכרסם בסביבת מחיה של בני אדם דורשת טיפול מיידי ע"י מדביר עכברים.
לנו יש את מירב שנות הניסיון!
נבצע הדברה נגד חולדות ועכברים בביתך בהתאמה למצב וב-100% שביעות רצון

הנזקים העלולים להתרחש בגלל חולדות

הימצאותה של חולדה בבית, משמעותה אפשרות להפצת מחלות וזיהומים ועל כן כדאי לבצע פעולות שירחיקו את החולדות שנמצאו במקום וימנעו את חזרתן או כניסתן של חולדות ומכרסמים נוספים. מעבר לנזק הבריאותי, חולדות עלולות לייצר הרס למזון ולציוד ולכן לכידתן וסילוקן יסייעו לבני הבית לשוב לשגרת החיים התקינה שלהם.

אזורי שירות להדברת חולדות –

הדברת חולדות בבאר יעקב, הדברת חולדות בהרצליה, הדברת חולדות בכפר סבא, הדברת חולדות בלוד, הדברת חולדות בנתניה, הדברת חולדות בראש העין, הדברת חולדות ברחובות, הדברת חולדות ברמלה, הדברת חולדות ברמת אביב, הדברת חולדות ברעננה, הדברת חולדות בשוהם, הדברת חולדות בתל אביב, הדברת חולדות בתל מונד.

הדברת חולדות – כל הדרכים האפשריות

בהשוואה אל הדברת עכברים התהליך של לכידת החולדות יכול להיות מאתגר ומורכב יותר, בין היתר כיוון שיש לבדוק איזה סוג של חולדה הוא זה שנמצא במתחם. בישראל ככלל, קיימים שני זנים של חולדות שמתאפיינות באורח חיים שונה מעט: סוג אחד נמשך למקורות מים וניתן למצוא אותו בביובים ובצינורות ואילו הסוג האחר מתאפיין ביכולת טיפוס מצוינת ויימשך לעצים ולבניינים גבוהים, שם היא צפויה להתמקם ולהתרבות.

שיטת ההדברה הנבחרת תיגזר אם כן, מהמאפיינים של השטח עצמו ומהשיטות שיביאו מקסימום של הצלחה בסילוק פרטים קיימים ומניעת חזרתם – כמו גם חסימת הכניסות לחדירתן של חולדות חדשות.

הרחקת החולדות תיערך בהתאם לתכנית שעליה יחליט המדביר המיומן, לרוב באמצעות שילוב בין פיזור פתיונות שימשכו את חולדות ישירות לתוך מלכודות וכן פיזור רעל יעיל שישמיד אותן, במקומות הנכונים במתחם.

הזמנת שירות הדברה אך ורק ממקצוענים בתחום

רק אנשי מקצוע מיומנים מתחום ההדברה, יוכלו להעניק לכם פתרונות ארוכי טווח להשמדת מזיקים כמו עכברים וחולדות, הדברת טרמיטים ונמלים ומיגור בעיות הנובעות מיונים טורדניות או חרקים מזיקים. חשוב להבין כי חברת הדברה מקצועית, צריכה לשים דגש על שלושה נושאים מרכזיים:

  1. פתרון מלא לבעיה – המדביר צריך לסקור הן את המקום שבו הוא מפזר את רעל העכברים או מלכודות החולדות – והן את הסביבה, לצורך הכרת המקומות שמהם מגיעות החולדות ואיטומם, למניעת חזרתם של המכרסמים.
  2. בטיחות בעת הפעולה ולאחריה – חשוב לקבל הנחיות מדויקות מהמדביר, בכל הנוגע להתנהגות נכונה בזמן שתהליך ההדברה מתבצע וכן בנוגע להתנהלות בטוחה לאחר שההדברה מסתיימת.
  3. מחיר משתלם – חברה מקצועית להדברה, תציג בפניכם מחירון ובו יהיו מפורטות העלויות השונות של שירותי החברה, כך שהצעת המחיר להדברה תהיה שקופה והוגנת.

התמודדות עצמאית עם חולדות ועכברים היא לא נעימה והשימוש בחומרי הדברה בצורה לא מקצועית עלול להוביל לנזקים משמעותיים בבריאותם של בני אדם. רק מדביר מורשה ומקצועי, רשאי לבצע את הפעולות הללו, על מנת למגר את בעיית החולדות ולהשיב את השקט לבית.

לקבלת שיחת יעוץ חינם

050-7635319

או מלאו את הטופס
לקוחות מספרים