הדברת עכברים וחולדות

המומחים להדברת עכברים וחולדות

כשזה מגיע לנושא של הדברת עכברים וחולדות, יש רק חברה אחת בישראל שיכולה לתת לכם את המענה המהיר והיעיל ביותר, לכידת חולדות במהירות בשיטות הומנאיות מתקדמות ללא שימוש ברעלים או במלכודות הגורמות סבל ויסוריים לחולדה. זמינים 24/6 ומגיעים במהירות, מתחייבים לזמן הגעה עד 3 שעות מרגע הפנייה, לא יוצאים מהבית בלי החולדה. המחירים הזולים והמשתלמים ביותר בישראל לביצוע הדברת ולכידת עכברים.

050-763-5319
כל הסיבות החשבות
למה לבחור דווקא בנו
1.
מדביר מוסמך

הדבר הראשון והחשוב ביותר הוא רישיון הדברה, לפי החוק חל איסור לבצע הדברה ללא רישיון בתוקף מטעם המשרד להגנת הסביבה, שאתם בוחרים בנו אתם יכולים להיות שאתם מקבלים מדביר מוסמך בעל רישיון.

2.
שירות איכותי

אנו בחברת מכסחי הפשפשים מאמינים שאנשי המכירות הטובים ביותר אלו לקוחות מרוצים, לכן אנו שמים דגש רב על איכות השירות אותו אנו מספקים, מתחייבים לכם לשירות מהיר ויעיל ומעניקים זמינות מלאה 24/6 לביצוע הדברה מקצועית

3.
מחיר נוח לכל כיס

אצלנו תקבלו את המחירים הנוחים והמשתלמים ביותר לכל כיס, כמו שכבר אמרנו, אנחנו כאן לפתור בעיה לפני הכל, אנחנו מאמינים שבזכות הוגנות מלאה ושמירה על מחירים הוגנים המשקפים את איכות העבודה, כל לקוח יהיה מרוצה ועושים כל מאמץ אפשרי בשביל לתת לכם את המחירים הזולים והמשתלמים ביותר.

3.
זמינות מיידית

כחלק מדגש על איכות ללא פשרות בשירות, אנו מתחייבים לכם לזמינות מיידית, זמינים עוברכם בטלפון, במייל וגם בהודעת ווצאפ, שלחו הודעה ואנו היתן לכם את המענה המושלם והמהיר ביותר לביצוע לכידת כל סוגי החולדות והעכברים.

בנוסף, בזכות שימוש בציוד מתקדם אנו יכולים להעניק לכם שירות של לכידת חולדות ועכברים הנמצאים גם במקומות בעלי גישה מוגבלת במיוחד.

הדברת עכברים שאלות ותשובות

רגע אחד לפני שאתם מזמינים מדביר ומתחילים לפזר עלים מסוכנים אצלכם בבית או בגינה, יש לכם בטח לא מעט שאלות שחשוב לקבל עליהם תשובה בשביל למצוא חברת הדברה מקצועית לטיפול בעכברים ובחולדות.

אחת השאלות שעולה תמיד אצל הרבה מאוד אנשים היא למה בכלל החולדה נכנס אליהם לבית, אז האמת זה לא כי היא אוהבת אתכם, אלא פשוט היא באופן טבעי מבוהלת בחיפוש אחרי מזון. ואצלכם בבית יש לה מזון בשפע, אז היא פשוט מגיעה לארוחה טובה.

שכונות המגורים העירוניות הן המקום המושלם עבור העכברים, כל פח זל יכול להיות מקום מושלם עבור העכברים, בגלל הריכוז של הרבה מאוד מזון שנזרק לפח ומושך אליו באופן מיידי עשרות עכברים.

לכן יש לבצע באופן קבוע פעולות יזומות של הדברת עכברים בכדי למנוע את ההתפשטות שלהם ואת הכניסה שלהם אליכם לתוך הבית.

אחד הדברים שבאמת מעניינים הוא שמדובר על חיה, ברוב המקרים היצורים הרבים מעדיפים את החיים בשטח על פני החיים בתוך הבית, אבל החולדה נוהגת בדרך קצת שונה, ולכן אצלכם בבית היא יכולה גם למצוא מקום מסתור בקלות, בנוסף למקום המסתור החולדה יכולה גם למצוא מקורות מזון זמינים עבורה בכמויות גדולות ובזמינות מלאה, לכן היא מעדיפה לשהות בבתים ובעיקר אנו נראה את החולדות במסעדות ומקומות בהם יש מקור מזון.

בטבע הפתוח יש לא מעט אויבים עבור החולדות, זה יכול להיות רעלים שהעירייה והרשות המקומית מפזרת באופן קבוע בכדי למנוע את התפשטות החולדות אצלכם בשכונה, זה יכול להיות חתולים ועוד אויבים.

אצלכם בבית בדרך כלל כל החולדות והעכברים יכולים למצוא מקום מסתור מעולה מאותם אויבים ומהפרעות הנזקים שיכולים להיגרם להם.

העכבר וגם החולדה הם חיות מאוד הססניות, הם לא חיות תוקפות בכלל, הן מחפשות מקום מסתור ואם הן תוקפות זה רק מתוך הגנה, למרות שהחולדה תעדיף לברוח במקום להיכנס לעימות. אבל במקרים בהם לחולדה לא תהיה ברירה היא אכן עלולה לתקוף, גם שהחולדה נפתסת היא נהיית מאוד כנועה, הרבה מאוד פעמים היא לא מנסה בכלל לברוח או לנשוך ולהגן על עצה.

למרות כל זה לא מומלץ בכלל לנסות ולתפוס את החולדה באופן עצמאי, אלא להשתמש במלכודת עכברים מקצועית או להזמין מדביר מוסמך ללכידת החולדה.

כמו שכבר הבנתם בשאלה הקודמת העכבר והחולדה אלו חיות מאוד הססניות ולכן הן יהיו במסתור רוב הזמן, ולא תוכלו לדעת בוודאות אם אם הם נמצאים אצלכם אלא רק במבט, כלומר בשביל לדעת בוודאות שיש לכם חולדה בבית אתם צריכים לראות אותה בעיניים, רק אחרי זה אתם יכולים להיות בטוחים שיש לכם חולדה.

כמובן שיש עוד לא מעט גורמים אחרים שיכולים לעזור לכם לדעת אם גם אצלכם בבית יש חולה, זה ברגע שאתם רואים גללים של עכבר במקומות שונים בבית, או שאתם רואים את הנזקים שהחולדות יוצרות, כמו למשל כרסום של כבל חשמל וכרסום של כל מיני דברים אחרים כמו רהיטים אצלכם בבית.

האמת שההבדל שהכי מעניין אתכם הוא המראה, אתם רוצים לדעת איך נראה עכבר ואיך נראית חולדה.

לכל מי שצופה מהצד ורוצה להבדיל בין עכבר לחולדה יהיה קשה לתת את ההבדלים מכיוון ושני היצורים אלו יצורים שיעירים וקטנים ודי דומים במראה שלהם.

אבל בכל זאת קיימים הבדלים.

החלודה היא הרבה יותר גדולה פיזית מאשר העכבר, וכמובן שיחד עם זאת היא יותר כבדה.

לחולדה יש זנב ארוך יותר וגם יותר עבה, למרות שאין לכם גם עכבר בבית וגם חולדה בשביל שתתחילו להשוות גדלים, באופן פשוט במבט תוכלו לראות האם מדובר באמת בזנב גדול ועבה או בזנב שנראה לכם כזנב רגיל.

בגלל שלא ניתן לראות את החולדות והעכברים כמעט, תוכלו לזהות לפי גודל הגללים שלהם. לחולדה יש גללים יותר גדולים בגלל הגודל הפיזי שלה.

בגלל שהעכבר הוא חיה מאוד פחדנית, עיקר הפעילות שלו היא בשעות אחרי הצהרים המאוחרות ובעיקר בשעות הלילה, ברגע שהשמש מתחילה לעלות העכברים מיד יכנסו חזרה לתוך המסתור שלהם.

יחד עם זאת העכבר לא יפעל ברוב המקרים במקומות פתוחים מעל כיפת השמים, אלא המקומות שאהובים ביותר על החולדות אלו הם הביוב ומקומות חשוכים.

למרות שבשביל להשיג מזון החולדות לא יא יהססו לצאת מהמסתור שלהם לחהשיג את המזון ואז לרוץ שוב לתוך הביוב.

בהחלט כן, החולדות מביאות איתן המון מחלות, לא רק בגלל החידקים הקשים שהן נושאות בגופן, אלא גם בגלל שהן שוהות במקומות כמו ביוב בהם יש המון חיידקים ומחלות יש מקרים בהם הגענו לבצע הדברת פשפש המיטה וראינו בביתם גם גללים של חולדות שייתכן מאוד והן אלו שגרמו להגעת פשפשי המיטה.

יש לא מעט דרכים להרחיק עכברים, הדבר או יותר נכון החיה שמרחיקה עכברים בדרך הטובה ביותר היא נחשים, כי עכבר הוא הטרף שהנחש אוהב ביותר, אבל זאת לא המלצה להכניס הביתה נחש במקום עכברים.

בכל מקרה היום קיימות לא מעט דרכים שבהם אפשר להרחקי עכברים וחולדות באמצעות שימוש במכשירי הדברה אלקטרונית שיכולים למנוע כניסה של מזיקים אליכם לבית או לגינה . 

הדברת עכברים שכוללת בתוכה לכידת העכבר באופן יזום או באמצעות שימוש במלכודות עולה 250 ש”ח ויכולה להגיע עד 400 ש”ח וזה משתנה בהתאם לסוג המורכבות וזמן שנדרש ללכידת העכבר.

פינוי פגר עכב לא כלול במחיר ההדברה והוא דורש הגעה נוספת, העלות של הגעה לצוך פינוי פגר עכבר היא בין 90 עד 150 ש”ח.

כמובן שזה בהתאם למרחק ולמיקום שבו הפגר נמצא, אם מדובר על פינוי פגר שדורש גם פירוק קירות גבס בשביל להגיע לפגר העלות יכולה לעלות בהתאם לסוג העבודה.

תהליך של הדברת עכברים מתחיל קודם כל באיתור וזיהוי המיקום של החולד או העכבר אותם רוצים ללכוד.

זה נעשה על ידי מציאת מסתור המזון של החולדה שאוגרת לעצמה מזון.

בהתאם למקום שבו נמצא המזון ולפי תנאי השטח מדביר מוסמך ללכידת חולדות ועכברים ידע באיזה סוג מלכודת נכון להשתמש בכדי ללכוד את החולדה.

אחרי הצבת המלכודת והפיתיון הנכון, לא יעבור הרבה זמן והחלודה תיכנס למלכודת, באותו הרגע יש ליצור קשר עם המדביר והוא יגיע לפנות אותה.

אחרי שהמלכודת הוצבה במקום הנכון והחולדה נלכדה, חשוב מאוד להשאיר עוד מלכודת אחת עדיים פעילה.

חשוב לשים לב שלפעמים אין רק חולדה אחת בבית, אלא יכול להיות שנכנסו מספר חולדות ועכברים ויש להשאיר גם לאחר לכידת החולדה עוד מלכודת פעילה.

בנוסף אם קיימים פתחים שמהם נכנסה החלודה לבית, חשוב מאוד לאטום את אותם פתחים בכדי למנוע כניסה של חולדות נוספות ויש לבצע הדברת חולדות גם בתוך הביוב שממנו הן מגיעות.

נגן וידאו
נגן וידאו
מדביר בהוד השרון

זמין עכשיו

זמין עכשיו
1
זמין עכשיו
היי שמי אבי
מה סוג ההדברה שאת/ה זקוק/ה ?