הדברה
הדברת מזיקים - אבי הדברות
חייגו אלינו

050-7635319

הדברת עכברים שאלות ותשבות

כשזה מגיע לנושא של הדברת עכברים יש לכל אחד שנכנס אליו לבית עכבר המון שאלות, אבל לא תמיד אתם מקבלים תשובה מקצועית, או פתרון מקצועי שיתן לכם את המענה המדויק. אז החלטנו להביא את כל שאלות ותשבות בנושא הדברת עכברים בצורה מלאה ומקצועית.

הדבר הראשון שמעניין כל אחד הוא קודם כל להיפטר מהעכבר, יש כאלו שינצלו את המצוקה שלכם ויגבו מחיר גבוה מאוד.

המחיר המקובל עבור הדברת עכברים הוא 180 ש"ח לביקור, באם מדובר על לכידה פיזית תיתכן תוספת תשלום והמחיר יגיע עד 250 ש"ח.

בשעות הלילה ישנה תוספת תשלום עבור ביקור מאוחר, בדרך כלל נהוג להוסיף עוד סכום סמלי עבור שעות מאוחרות של עד 150 ש"ח לכל היותר.

 

לעכברים יש לא מעט דרכים להיכנס אליכם לבית, במיוחד בתקופה האחרונה של בניית הרכבת הקלה קיימים לא מעט עכברים באזור תל אביב וגבעתיים, ומאז העבודות והחפירות הדברת עכברים בתל אביב הפכה להיות פופולרית מאוד.

יש מקרים שהעכברים עולים לבית דרך תעלות הביוב במטרה למצוא מזון ומחסה, וישנם מקרים שהעכבר נכנס לבית מהגינה, קורה בעיקר בבתים צמודי קרקע וקומות ראשונות שהעכבר נכנס אליהם ממש מהדלת באופן ישיר.

אם ישנה מכת עכברים קשה באותו בניין, העכברים יחפרו לעצמם את הדרך ויכולים להיכנס מתחת לארונות המטבח ומשם לעבור לכל פינה אחרת בבית.

ישנם מספר דרכים להתמודד עם העכברים, יש כאלו שמבצעים הרחקת מכרסמים באמצעות שיטות אלקטרוניות, ישנם כאלו שמציבים מלכודות ויש כאלו שבוחרים להשתמש ברעל נגד עכברים, בכל מקרה אנו תמיד נגד שימוש ברעל.

אנו מציעים לכם את כל שיטות ההדברה לרבות לכידה פיזית של העכברים ושחרור של העכברים בשטח פתוח רחוק מאזור מגורים.

בכדי ללכוד פיזית עכבר אין צורך ברישיון, הצבת מלכודות נגד עכברים היא פעולה פשוטה שכל אחד יכול לבצע לבד, אבל שימוש ברעל שמתבצע רק בשטחים חלקאים פתוחים דורש רישון להדברה מסוג זה.

שיטת ההדברה הטובה ביותר נגד עכברים היא שימוש במלכודת כלוב, מלכודת כלוב הומאנית ואינה פוגעת בעכבר.

בנוסף יש לבחון האם קיימים עכברים נוספים בבית, במידה וישנם יותר מעכבר אחד יש לבחון שימוש בעוד כלים בכדי להתמודד עם הבעיה.

הדרך הטובה ביותר לדעת אם יש לכם עכבר בבית היא פשוט לראות אותו.

במידה וראיתם אותו יש לנסות ולראות לאן הוא הולך ומה מקום המסתור שלו ומיד לחייג למדביר מוסמך שיגיע למקום ויצליח ללכוד אותו.

הדרכים לדעת אם יש לכם עכבר בבית :

רעשים בלילה – העכברים פעילים בשעות הערב והלילה ואתם עלולים לשמוע רעשים של התזוזות שלהם בשעות אלו.

מזון מכורסם – העכברים מגיעים אליכם לבית בכדי לאכול ולמצוא מחסה, לכן הם יכרסמו אריזות של מזון.

גללים – אתם יכולים למצוא גללים של עכברים באזור מסוימים בבית, חשוב מאוד לא לגעת בהם, גללי עכברים ובמיוחד השתן שלהם מלאים בהמון חיידקים מזהמים שיכולים לפגוע בכם.

אין זמן קבוע שאפשר להפעיל סטופר ולהגיד שזה הזמן שהעכבר ייכנס למלכודת אות יעזוב את הבית שלכם.

ברוב המקרים אם מציבים מלכודת עם פיתיון חזק בתוך מספר שעות העכבר כבר נלכד בקלות.

אם מדובר על זיהוי ודאי של העכבר ויש לכידה פיזית, עד 20 דקות בדך כלל לוכד מקצועי יגיע ויתפוס את העכבר.

בהחלט כן, אנו לא משתמשים ברעלים בשום אופן, אנו מבצעים הדברה ירוקה באמצעות חומרים אורגניים שאים פוגעים בחיות המחמד שלכם בבית.

 

בכדי למנוע כניסת עכברים לבית מומלץ לשמור על הניקיון, לא להאשיר שאריות מזון על הרצפה שאלו יכולות למשוך אליהן עכברים, לוודא שלא קיימים דרכי גישה נוחים לעכבר ולחסום פתחים גם אם הם נראים לכם פתחים קטנים מאוד.

תאכילו חתולים, אולי זה נשמע מגוחך אבל אם תאמצו חתול ריק הריח שלהם בסביבה כבר יגרום לעכברים לחפש מקום אחר, יש מקרים בהם אנשים מאכילים חתולים ברחוב בכמויות מאוד גדולות, אותו מזון חתולים הוא גם מזון נהדר לעכברים והם מגיעים לאכול ממנו גם.

אם בחרתם להאכיל חתולים חשוב מאוד לא להגזים, רק כמות קטנה מאוד של מזון בכדי שהחתול יחליט לבקר אתכם כל כמה ימים יכולה להיות פתרון מעולה.

בנוסף, אתם יכולים להציב מלכודות מסוג תחנות האכלה שאלו לא יפגעו בחיות מחמד וגם יהיו פתרון מעולה ללכידת העכברים.

בהחלט כן, אצלנו תקבלו תעודת אחריות בכתב נגד העכברים, בנוסף המדביר המקצועי שמגיע למקום יבדוק את השטח וייתן לכם המלצות כיצד יש לפעול בצורה נכונה בכדי למנוע כניסה חוזרת של עכברים.

ברוב המקרים זמן ההגעה שלנו הוא עד 30 דקות בתוך אזור המרכז וגוש דן, אם מדובר על אזורים מרוחקים עד 40-45 דקות תלוי במיקום, בשעות הלחץ זמן ההגעה עולה, אנו תמיד משתדלים להגיע מתחת ל 30 דקות בגלל שאנו מבינים את המצוקה שאנשים נמצאים בה שיש להם עכבר בבית.

בדרך כלל לא, מדובר על שני יחידות נפרדות שמה שמקשר בינהם הם צינורות סגורים ולכן העכבר לא יכול לעבור מהמדחס החיצוני למזגן הפנימי, מה שכן יכול להיות שיש את החור שממנו עוברת כל הצנרת של המזגן, אם היא פתוחה דיה בהחלט שהעכבר יכול להיכנס ממנה לבית שלכם.

לקבלת שיחת יעוץ חינם

050-7635319

או מלאו את הטופס
לקוחות מספרים