הדברה
הדברת מזיקים - אבי הדברות
חייגו אלינו

050-7635319

זה הזמן לתת למקצוענים לטפל בפשפשים

חברת אבי הדברות, החברה המובילה בישראל לביצוע הדברת פשפשים.

מומחים מובילים בהדברה עם ניסיון של למעלה מ 22 שנים בתחום ההדברה, מדבירים מוסמכים עם רישיון הדברה מטעם המשרד להגנת הסביבה.

הגיע הזמן שתקבלו את הטיפול וההדברה הטובים ביותר נגד פשפשים. היחידים שמתחייבים לכם ל 100% הצלחה !

050-7635319

הדברת פשפשים – עם אבי הדברות

הרבה מאוד אנשים נוטים לא להבדיל בין הדברת פשפשים לבין הדברת פרעושים, ולכן בפועל זה יוצר מצב שאנשים לא יודעים בכלל מה סוג ההדברה אותה הם צריכים.
אבל מדובר בשני מזיקים שונים לגמרי, שכל אחד מאותם חרקים יש צרוך בסוג אחר של הדברה, סוג אחר של שיטת עבודה וכל זאת במטרה להגיע לתוצאה הטובה ביותר ולסלק את המזיק ולפתור את הבעיה באופן מוחלט.
אז רגע אחד לפני שאתם מזמינים שירות של הדברת פשפשים או פרעושים, בואו נעשה קצת סדר בדברים ותבינו בדיוק מהו סוג שירות ההדברה אותו אתם צריכים להזמין.הדברת פשפשים בפתח תקווה

כל שירותי הדברה נגד פשפש המיטה

שימוש בקיטור מקצועי –

שימוש במכונת קיטור המתקדמת והמקצועית ביותר בעולם, אנו מבין החברות הבודדות בישראל בעלות מכונת הקיטור המתקדמת. מבצעים הדברה משולבת ויסודית

חומרי הדברה בטוחים –

כל חומרי ההדברה איתם אנו עובדים בעלי תו תקן ISO מחמיר במיוחד ומאושרים על ידי החברה להגנת הסביבה ומכון התקנים. מתחייבים לעבודה עם חומרים בטוחים העומדים בדרישות מחמירות

שאיבת ביצי פשפשים –

לאחר ביצוע ההדברה על ידי מדביר פשפשים, אנו נבצע שאיבה של כל ביצי הפשפשים, כל זאת בכדי לתת לכם 100% ניקיון וסטריליות נגד חזרת פשפשי המיטה אליכם לבית, ובכדי למנוע את בקיעת הביצים שיתפתחו לפשפשים.

כל המידע החשוב על הדברת פשפש המיטה –

כשזה מגיע לנושא של הדברת פשפש המיטה, יש דברים שאתם חייבים לקחת בחשבון לפני שאתם בוחרים חברת הדברה, היום קיימות בישראל לא מעט חברות שמציעות שירות של הדברת פשפש המיטה, אך לפני הכל חשוב מאוד לבדוק האם אותה חברה עובדת עם רישיון הדברה מתאים, כל מדביר פשפשים המבצע הדברה פשפש המיטה מחויב להחזיק רישיון מתאים של המשרד להגנת הסביבה, לעובד עם חומרי הדברה נכונים ובטוחים לשימוש בעלי תו תקן ישראל ואירופי מחמיר במיוחד.

ראשית חשוב מאוד להבין כי פשפש המיטה הוא מזיק אשר מתרבה במהירות רבה, לכן ברגע שאתם מזהים את פשפש המיטה חשוב מאוד להזמין חברת הדברה, רק בכדי שתיבנו כיצד פשפש המיטה מתרבה במהירות, עובדה קטנה היא, כל נקבת פשפש מיטה מטילה במשך מחוזר חיים שלה כ-300 ביצים, שמחזור חיים נמשך שלושה חודשים, כלומר ככל שתמתינו, ככה בעיית הפשפשים רק תחמיר.

מיהו פשפש המיטה –

פשפש המיטה, הוא חרק ממשפחת הפשפשים, והוא מלווה אותנו עוד משחר ההיסטוריה, יש הסוברים כי פשפש המיטה נמצא איתנו עוד מימי האדם הקדמון, למרות המחשבה כי הוא טפיל של חיות, הוא טיפל אשר נדבק בעיקר לבני אדם, למרות שניתן למצוא אותו בקרב חיות שונות כמו עטלפים, תרנוגלות ועכברים.

יחד עם זאת פשפש המיטה הוא הוא קרוב משפחה של פשפשי העטלפים, אותו פשפש שנמצא במערות עטלפים, אז רגע לפני שאתם מבקרים במערת עטלפים, שימו לב שאתם לא נתקלים בפשפשי עטלפים שירצו לבוא אתכם גם לביקור בבית אחרי שביקרתם במערה שלהם.

זיהוי פשפש המיטה –

אם נעקצתם ואתם לא בטוחים שזה באמת פשפש המיטה, כי במקרים רבים אנשים מזמינים מדביר פשפשים שבכלל מה שעוקץ אותם בלילה זה כמה יתושים וזה לא הפשפשים.

הדברת פשפשים לפי אזורים –

הדברת פשפשים בבאר יעקב, הדברת פשפשים בהרצליה, הדברת פשפשים בכפר סבא, הדברת פשפשים בלוד, הדברת פשפשים בנתניה, הדברת פשפשים בראש העין, הדברת פשפשים ברחובות, הדברת פשפשים ברמלה, הדברת פשפשים ברמת אביב, הדברת פשפשים ברעננה, הדברת פשפשים בשוהם, הדברת פשפשים בתל אביב, הדברת פשפשים בתל מונד.

איך תדעו להבדיל בין פרעושים לבין פשפשים :

אז ככה, אם אין לכם כלב או חיית מחמד אחרת בבית, סביר מאוד שלא תתקלו בפרעושים, אם כי זה לא מחייב שפרעושים מגיעים רק דרך בעלי חיים.

הדרך העיקרית שבה הפרעושים מוצאים את דרכם אל תוך הבית שלכם היא ברוב המקרים באמצעות בעלי חיים הנמצאים אתכם.
אך לעומת אותם פרעושים, קיימים פשפשים, אבל בתוך הפשפשים נמצאים לא מעט סוגים של פשפשים.

אנו בתור החברה המובילה לביצוע הדברת פשפש המיטה מעניקים לכם את שירות הדברה נגד פשפש המיטה ברמה הגבוה ביותר עם התחייבות ל 100% הצלחה, אך בנוסף לפשפשי מיטה קיימים פשפשים נוספים כמו פשפשי גינה ועוד.

הדברת פשפשים – שאלות ותשובות

הרבה מאוד לקוחות שואלים לא מעט שאלות על פשפשים, אחרי הכל מדובר על מזיק קשה מאוד, מה שצריך לא רק ידע בביצוע ההדברה

לפני הכל צריכים להכיר היטב את המזיק, לדעת על אורח החיים שלו ורק ככה נוכל למצוא פתרון לבעיה.
אז הכנתי לכם מדריך מלא שיענה לכם כל השאלות שיש לכם בנוגע להדברת פשפשים, וכמובן על ההבדלים בין סוגי הפשפשים שקיימים.

מה זה בכל פשפשים ?

הפשפשים הם סוג של חרק, שכאשר אנו פוגשים אותם, הדבר הראשון שאנו עושים זה מנסים להדביר אותם באופן עצמאי, אחת הבעיות הגדולות שרק יכולה לגרום להגדלת הבעיה.

האם אני יכול להדביר פשפשים לבד ?

כן, אין בעיה עם זה שתנסו להדביר לבד כל סוג של חרק שאתם רק רוצים, אבל התוצאות לא מחייבות הצלחה של 100% לעומת מדביר פשפשים מקצועי. אבל אם אתם מבצעים את ההדברה באופן עצמאי יש כמה דברים שאתם צריכים לשים לב אליהם ולבצע את העבודה באופן יסודי.

למה שאני לא אדביר לבד ?

יש כמה סיבות בגללן לא כדאי שתנסו להדביר לבד את הפשפשים :
– חשיפה לחומרי הדברה : החשיפה והשימוש בחומרי הדברה זהו תהליך שכדאי שיתבצע על ידי איש מקצוע, אם אתם לא מבינים בתחום מומלץ כמה שפחות לחשוף את עצמכם ואת בני הבית לרעלים ולחומרי הדברה.
– יכולה להיוותר בעיה יותר גדולה : בגלל שהפשפשים יחפשו מקום אחר וינסו לברוח מחומר ההדברה, הם עלולים להגיע לעוד מקומות בתוך הבית והבעיה יכולה להיות הרבה יותר גדולה.
– עבודה מאומצת : רוב הפשפשים שאני אותם רוצים להדביר, נמצאים בדרך כלל בתוך מיטות, בתוך רהיטים ואפילו מקרים בהם יש פשפשים בתוך מסגרות של תמונות, המקומות האלו מהווים מקום מסתור ומחיה אידאלי עבור הפשפשים.

יש לי פשפשים עם כנפיים, האם זה פרעוש או פשפש ?

אכן לפשפשים יש כנפיים, אבל הם לא משתמשים בהם בכלל אבל זה לא מונע מהם לזוז מהר מאוד, אם מישהו פעם ניסה לתפוס פשפש הוא נדהם מהמהירות שיש ליצורים הקטנים האלו.
הפשפשים זזים במהירות בכדי מקום למצוץ ממנו דם, ובגלל זה זאת הסיבה שהם נטפלים לבעלי החיים שלכם, שבעלי החיים לא מצליחים להגיע בצורה מדויקת למקום בו נמצא הפשפש (בגלל זה אתם רואים את הכלב שלכם יכול להתגרד הרבה מאוד זמן על אותו אזור, הסיבה לכך שהוא לא מצליח למקום העקיצה בצורה מדויקת בפעם אחת, וגם מכיוון והפשפש זז מהר מאוד על הגוף שלו).

האם הפשפש מעביר מחלות ?

על שאלה זאת קצת מורכב לענות, מכיוון וישנם מקרים קיצוניים מאוד במקרים של פשפשים שיכולים להעביר מחלות, אך יחד עם זאת לא קיימת סכנה של העברת מחלות על ידי פשפשים, אבל מדובר במטרד מאוד רציני ואין אחד שרוצה שיהיו לו פשפשים בבית.

איך אפשר למצוא את הפשפשים ?

בהחלט איתור של פשפשים זאת פעולה שדורשת ניסיון ויסודיות רבה מאוד, אך בכדי למצוא את הפשפשים יש צורך בביצוע בדיקה יסודית ומקיפה, אם תזמינו איש מקצוע שיבצע את העבודה הוא יוכל לאתר את המקומות בהם נמצאים הפשפשים ובשימוש עם חומרי ההדברה הנכונים הוא יוכל לטפל בבעיה באופן מוחלט.

ממה ניזונים הפשפשים ?

הפשפשים ניזונים מנוזלים, ישנם סוגים של פשפשים הניזונים מנוזלים הנמצאים בצמחייה, וישנם פשפשים כמו פשפש המיטה שניזון מדם.

איזה פשפש הכי נפוץ בישראל ?

הפשפש הנפוץ ביותר בישראל הוא פשפש המיטה, צבעו חום והוא בגודל של כחצי סנטימטר.

הוא בעל מבנה גוף שדומה לביצה, וגופו שטוח בכדי שיוכל להיכנס למקומות מסתור.

אבל איפה חי פשפש המיטה ?

פשפש המיטה לא חי על הגוף שאותו הוא עוקץ, הוא מגיע לעקוץ ואז חוזר למקום המסתור שלו, בגלל מבנה גופו השטוח הוא יכול להיכנס לכל מיני חריצים ומקומות צרים, שזה מקום מחיה והגנה טוב עבורו.
הוא מגיע לגוף רק לצורך מזון ואז חוזר למקום שלו, בזמן העקיצה פשפש המיטה מחדיר לגוף שני חומרים, הראשון הוא חומר מונע קרישת דם, זאת בכדי שהוא יוכל לשתות את הדם בצורה קלה ונוחה, החומר השני אותו הוא מחדיר לגוף הוא חומר אלחוש בכדי שלא יפריעו לו למצוץ את הדם.

איך מתרבים הפשפשים ?

לכל פשפש יש את דרך ההתרבות שלו, אך ברוב המקרים היא דומה, למשל נקבת פשפש המיטה מטילה כמות של כ-300 ביצים בכל מחזור חיים, שמחזור החיים של פשפש המיטה נמשך כארבעה חודשים ולכן חשוב להזמין שירות של הדברת פשפשים כמה שיותר מהר בכדי למנוע התרבות רחבה של פשפשי מיטה בבית.
לאחר שנקבת הפשפש מצצה את הדם, היא מטילה את הביצים, זה לא קורה באופן מיידי אלא מספר שעות לאחר מכן היא יכולה להטיל ביצים.
למרות שנקבת הפשפש מטילה מאות ביצים, היא לא מטילה את כל הביצים באופן מיידי, אלא בחלקים, היא יכולה להטיל את ביצי הפשפשים גם בחלקים וכמה ימים אחרי.

איך מזהים ביצים של פשפשים ?

ביצי הפשפשים באופן טבעי הם הרבה יותר קטנים מהפשפש עצמו, שגם הוא ייצור קטן, והזיהוי הביצים הוא קשה מאוד, ניתן לנסות לחפש בפינות ובחריצים של מקומות חשוכים שם תוכלו לראות את הביצים, כמו למשל ביצי פשפש המיטה הם בצבע לבן פנינה ובוצרה עגולה, נקבת הפשפש גם עוטפת את הביצים בסוג של קרום העוטף ושומר על הביצה.

לאן הזחל הולך אחרי הבקיעה ?

מיד לאחר שזחל הפשפש בקע מהביצה הוא ניגש לחפש פונדקאי, כי רק בזכות החיבור לפונדקאי הזחל יוכל לגדול ולהתפתח, בשונה מהפשפשים שלא חיים על הגוף, הזחל יכול להיות על גוף הפונדקאי גם מספר ימים.

איפה מרגישים את העקיצות של הפשפשים ?

בואו נבדיל לרגע שוב בין סוגי הפשפשים, יש את פשפש המיטה שהוא הנפץ ביותר בישראל, שאת העקיצות שלו אנו נרגיש בעיקר באזור המותניים והגב התחתון, לעומת העקיצות של פשפשים אותם אנו נרגיש בעיקר באזור הגרביים והחלק התחתון של הרגליים.

הדברת פשפשים מחיר

כשזה מגיע למחיר של מדביר פשפשים, מכיוון ואין מחירון קבוע שאומר כמה עולה סוג של הדברה, נציג לכם את המחירים שלנו, המחירים האלו יוכלו לתת לכם הערכת סדר גודל כמה צריך לעלות שירות של הדברת פשפשים.

אבל לפני שאתם בכלל מזמינים מדביר פשפשים, אם יש לכם בעל חיים, חשוב מאוד להשתמש בסוגי אמפולות מיוחדות אשר מיועדות לבעלי חיים ולמניעת וטיפול בפשפשים.

  • ריסוס משולב נגד פשפשים ופרעושים
    200-250 ש"חריסוס משולב נגד פשפשים ופרעושים לדירת 2 חדרים. כולל תעודת אחריות מלאה.
  • ריסוס משלוב נגד פשפשים ופרעושים
    300-350 ש"חריסוס משולב נגד פשפשים ופרעושים לדירת 3 חדרים . כולל תעודת אחריות מלאה.
  • ריסוס משולב נגד פשפשים ופרעושים
    החל מ 400 ש"ח ריסוס משולב נגד פשפשים ופרעושים לדירת 4 חדרים ומעלה . כולל תעודת אחריות מלאה.

הדברת פשפשים בבית פרטי, יכולה להביא גם לעלייה במחירים במידה וקיימים פשפשים אותם יש להדביר גם בגינה, המחיר ייקבע בהתאם לגודל הגינה, לכן במעמד קבלת הצעת המחיר, אנא ציינו אם מדובר על פרטי ואנו ניתן לכם הצעת מחיר מדוייקת.

הדברת פשפשים – שאלות נפוצות

מה לעשות אחרי הדברה ?

ההנחיות אחרי הדברת פשפשים הן בסיסיות ומצריכות להישאר מחוץ לבית לכל הפחות 4 שעות.

מהם הוראות בטיחות לאחר הדברה ?

לאחר הדברה חשוב מאוד לשים לב לא לאכול מזון שנפל על הרצפה. אם ילדים בבית עדיפות לא לזחול על הרצפה בימים שלאחר ההדברה.

כמה עולה הדברת פשפשים ?

הדברת פשפשים עולה החל מ 199 ש”ח ויכולה להגיע עד 800 ש”ח תלוי ברמת הנגיעות וגודל הדירה.

איך מנקים בית אחרי ריסוס ?

מומלץ לעבור עם שואב אבק (או מטאט) במשך הימים הראשונים לאחר ההדברה, שטיפה ניתן לעשות רק אחרי 10 ימים מיום ההדברה.

כמה זמן אחרי ריסוס אפשר לישון בבית ?

שמדובר על ריסוס רגיל נגד תיקנים ונמלים, ניתן להיכנס לבית גם אחרי שלוש שעות. במקרה של הדברת פשפשים יש להמתין לפחות 12 שעות לפני שינה בחדר המרוסס.

מה לעשות עם חיות מחמד בזמן ההדברה ?

כל סוג של הדברה הוא שונה, במקרה של הדברת פשפשים יש להוציא את בעלי החיים מחוץ לבית לפחות למשך 24 שעות, הסיבה לכך שחומר הריסוס לא יספג בפרווה של חיית המחמד.

מה קורה אם באתי במגע עם חומר הריסוס ?

יש לשטוף מיד את האיבר הנגוע בכמויות גדולות של מים, באם נראים סימנים נוספים לפנות מיד לטיפול רפואי וליצור קשר עם המדביר לוודא מהו החומר איתו עבד.

לכמה זמן מקבלים אחריות על הדברת פשפשים ?

נהוג לתת תעודת אחריות מלאה למשך 12 חודשים על ביצוע הדברה נגד פשפשים.

זיהוי פשפש המיטה –

הצבע של פשפש המיטה הוא חום בהיר, למרות כי ישנם מקרים בהם צבעו החום הדומה לאדום הוא בגוון יותר כהה ואותו פשפש מיטה הוא בצבע חום כהה, מבנה גופו הוא בצורת ביצה, וגופו שטוח, הגוף שטוח בכדי שפשפש המיטה יוכל להיכנס ולהתחבא במקומות צרים וחשוכים.

סממנים להימצאות פשפש המיטה –

ישנם מספר סממנים המעידים על הימצאות פשפש המיטה אצלכם בבית, אחד מהם הוא כמובן זיהוי ודאי שאתם רואים את פשפש המיטה בעינים שלכם, הדרך הנוספת היא אם אתם רואים כתמים של דם על המזרון, הכתמים של הדם הם בעצם הפסולת של פשפש המיטה, לכן ברגע שאתם מזהים כתמים כאלו ייתכן מאוד ופשפש המיטה הגיע ותקף גם אתכם.

כיצד פשפש המיטה נכנס אליכם לבית – 

אחת השאלות הנפוצה ביותר שאני שומע מהרבה מאוד לקוחות, היא כיצד פשפש המיטה נכנס אליהם לבית, הם לא מצליחים להבין איך פשפש המיטה התפתח אצלם בבית במהירות כזאת שיש להם מאות פשפש בבית, ראשית כמו שכבר הוסבר, פשפש המיטה מתרבה במהירות רבה מאוד, אבל סיבה עיקרית בגללה פשפש המיטה נכנס אליכם לבית היא בגלל הכנסת חפצים נגועים לתוך הבית, הרבה פעמים אנשים רואים ברחוב ריהוט שהם אוהבים ומוצא חן בעיניהם, ואז הם בוחרים להכניס את הריהוט אליהם לתוך הבית מבלי לדעת שהריהוט הזה נגוע בפשפשי מיטה, לכן בכל פעם שאתם רוצים להכניס משהו אליכם לבית, בדקו טוב מה הסיבה שאותו רהיט נמצא ברחוב, ייתכן מאוד והוא נגוע בפשפשים מסוכנים.

לקבלת הצעת מחיר חינם,  ללא כל התחייבות חייגו אלינו כבר עכשיו, אנו זמינים עבורכם 24/7 ונשמח לעמוד לרשותכם לכל שאלה או בעיה.
יש לכם רק שאלה קטנה ? רוצים לדעת רק מה המחירים של הדברת פשפשי מיטה, גם זה בסדר, אנו נשמח לענות לכם בצורה המקצועית ביותר.

050-763-5319

לקבלת שיחת יעוץ חינם

050-7635319

או מלאו את הטופס
לקוחות מספרים