הדברה
הדברת מזיקים - אבי הדברות
חייגו אלינו

050-7635319

הדברת פשפשים

זה הזמן לתת למקצוענים לטפל בפשפשים

חברת אבי הדברות, החברה המובילה בישראל לביצוע הדברת פשפשים. מומחים מובילים בהדברה עם ניסיון של למעלה מ 22 שנים בתחום ההדברה, מדבירים מוסמכים עם רישיון הדברה מטעם המשרד להגנת הסביבה, הגיע הזמן שתקבלו את הטיפול וההדברה הטובים ביותר נגד פשפשים. היחידם שמתחייבים לכם ל 100% הצלחה !

050-763-5319
הדברת פשפשים – עם אבי הדברות

הרבה מאוד אנשים נוטים לא להבדיל בין הדברת פשפשים לבין הדברת פרעושים, ולכן בפועל זה יוצר מצב שאנשים לא יודעים בכלל מה סוג ההדברה אותה הם צריכים.
אבל מדובר בשני מזיקים שונים לגמרי, שכל אחד מאותם חרקים יש צרוך בסוג אחר של הדברה, סוג אחר של שיטת עבודה וכל זאת במטרה להגיע לתוצאה הטובה ביותר ולסלק את המזיק ולפתור את הבעיה באופן מוחלט.
אז רגע אחד לפני שאתם מזמינים שירות של הדברת פשפשים או פרעושים, בואו נעשה קצת סדר בדברים ותבינו בדיוק מהו סוג שירות ההדברה אותו אתם צריכים להזמין.

איך תדעו להבדיל בין פרעושים לבין פשפשים :

אז ככה, אם אין לכם כלב או חיית מחמד אחרת בבית, סביר מאוד שלא תתקלו בפרעושים, אם כי זה לא מחייב שפרעושים מגיעים רק דרך בעלי חיים, אבל הדרך העיקרית שבה הפרעושים מוצאים את דרכם אל תוך הבית שלכם היא ברוב המקרים באמצעות בעלי חיים הנמצאים איתכם.
אך לעומת אותם פרעושים, קיימים פשפשים, אבל בתוך הפשפשים נמצאים לא מעט סוגים של פשפשים, אנו בתור החברה המובילה לביצוע הדברת פשפש המיטה מעניקים לכם את שירות הדברה נגד פשפש המיטה ברמה הגבוה ביותר עם התחייבות ל 100% הצלחה, אך בנוסף לפשפשי מיטה קיימים פשפשים נוספים כמו פשפשי גינה ועוד.

הדברת פשפשים - שאלות ותשובות

הרבה מאוד לקוחות שואלים לא מעט שאלות על פשפשים, אחרי הכל מדובר על מזיק קשה מאוד, מה שצריך לא רק ידע בביצוע ההדברה, אלא לפני הכל צריכים להכיר היטב את המזיק, לדעת על אורח החיים שלו ורק ככה נוכל למצוא פתרון לבעיה.
אז הכנתי לכם מדריך מלא שיענה לכם כל השאלות שיש לכם בנוגע להדברת פשפשים, וכמובן על ההבדלים בין סוגי הפשפשים שקיימים.

הפשפשים הם סוג של חרק, שכאשר אנו פוגשים אותם, הדבר הראשון שאנו עושים זה מנסים להדביר אותם באופן עצמאי, אחת הבעיות הגדולות שרק יכולה לגרום להגדלת הבעיה.

כן, אין בעיה עם זה שתנסו להדביר לבד כל סוג של חרק שאתם רק רוצים, אבל התוצאות לא מחייבות הצלחה של 100% אבל אם אתם מבצעים את ההדברה באופן עצמאי יש כמה דברים שאתם צריכים לשים לב אליהם ולבצע את העבודה באופן יסודי.

יש כמה סיבות בגללן לא כדאי שתנסו להדביר לבד את הפשפשים :
– חשיפה לחומרי הדברה : החשיפה והשימוש בחומרי הדברה זהו תהליך שכדאי שיתבצע על ידי איש מקצוע, אם אתם לא מבינים בתחום מומלץ כמה שפחות לחשוף את עצמכם ואת בני הבית לרעלים ולחומרי הדברה.
– יכולה להיוותר בעיה יותר גדולה : בגלל שהפשפשים יחפשו מקום אחר וינסו לברוח מחומר ההדברה, הם עלולים להגיע לעוד מקומות בתוך הבית והבעיה יכולה להיות הרבה יותר גדולה.
– עבודה מאומצת : רוב הפשפשים שאני אותם רוצים להדביר, נמצאים בדרך כלל בתוך מיטות, בתוך רהיטים ואפילו מקרים בהם יש פשפשים בתוך מסגרות של תמונות, המקומות האלו מהווים מקום מסתור ומחיה אידאלי עבור הפשפשים.

אכן לפשפשים יש כנפיים, אבל הם לא משתמשים בהם בכלל אבל זה לא מונע מהם לזוז מהר מאוד, אם מישהו פעם ניסה לתפוס פשפש הוא נדהם מהמהירות שיש ליצורים הקטנים האלו.
הפשפשים זזים במהירות בכדי מקום למצוץ ממנו דם, ובגלל זה זאת הסיבה שהם נטפלים לבעלי החיים שלכם, שבעלי החיים לא מצליחים להגיע בצורה מדויקת למקום בו נמצא הפשפש. (בגלל זה אתם רואים את הכלב שלכם יכול להתגרד הרבה מאוד זמן על אותו אזור, הסיבה לכך שהוא לא מצליח למקום העקיצה בצורה מדויקת בפעם אחת, וגם מכיוון והפשפש זז מהר מאוד על הגוף שלו).

על שאלה זאת קצת מורכב לענות, מכיוון וישנם מקרים קיצוניים מאוד במקרים של פשפשים שיכולים להעביר מחלות, אך יחד עם זאת לא קיימת סכנה של העברת מחלות על ידי פשפשים, אבל מדובר במטרד מאוד רציני ואין אחד שרוצה שיהיו לו פשפשים בבית.

בהחלט איתור של פשפשים זאת פעולה שדורשת ניסיון ויסודיות רבה מאוד, אך בכדי למצוא את הפשפשים יש צורך בביצוע בדיקה יסודית ומקיפה, אם תזמינו איש מקצוע שיבצע את העבודה הוא יוכל לאתר את המקומות בהם נמצאים הפשפשים ובשימוש עם חומרי ההדברה הנכונים הוא יוכל לטפל בבעיה באופן מוחלט.

הפשפשים ניזונים מנוזלים, ישנם סוגים של פשפשים הניזונים מנוזלים הנמצאים בצמחייה, וישנם פשפשים כמו פשפש המיטה שניזון מדם.

הפשפש הנפוץ ביותר בישראל הוא פשפש המיטה, צבעו חום והוא בגודל של כחצי סנטימטר.

הוא בעל מבנה גוף שדומה לביצה, וגופו שטוח בכדי שיוכל להיכנס למקומות מסתור.

פשפש המיטה לא חי על הגוף שאותו הוא עוקץ, הוא מגיע לעקוץ ואז חוזר למקום המסתור שלו, בגלל מבנה גופו השטוח הוא יכול להיכנס לכל מיני חרצים ומקומות צרים, שזה מקום מחיה והגנה טוב עבורו.
הוא מגיע לגוף רק לצורך מזון ואז חוזר למקום שלו, בזמן העקיצה פשפש המיטה מחדיר לגוף שני חומרים, הראשון הוא חומר מונע קרישת דם, זאת בכדי שהוא יוכל לשתות את הדם בצורה קלה ונוחה, החומר השני אותו הוא מחדיר לגוף הוא חומר אלחוש בכדי שלא יפריעו לו למצוץ את הדם.

לכל פשפש יש את דרך ההתרבות שלו, אך ברוב המקרים היא דומה, למשל נקבת פשפש המיטה מטילה כמות של כ-300 ביצים בכל מחזור חיים, שמחזור החיים של פשפש המיטה נמשך כארבעה חודשים ולכן חשוב להזמין שירות של הדברת פשפשים כמה שיותר מהר בכדי למנוע התרבות רחבה של פשפשי מיטה בבית.
לאחר שנקבת הפשפש מצצה את הדם, היא מטילה את הביצים, זה לא קורה באופן מיידי אלא מספר שעות לאחר מכן היא יכולה להטיל ביצים.
למרות שנקבת הפשפש מטילה מאות ביצים, היא לא מטילה את כל הביצים באופן מיידי, אלא בחלקים, היא יכולה להטיל את ביצי הפשפשים גם בחלקים וכמה ימים אחרי.

ביצי הפשפשים באופן טבעי הם הרבה יותר קטנים מהפשפש עצמו, שגם הוא ייצור קטן, והזיהוי הביצים הוא קשה מאוד, ניתן לנסות לחפש בפינות ובחריצים של מקומות חשוכים שם תוכלו לראות את הביצים, כמו למשל ביצי פשפש המיטה הם בצבע לבן פנינה ובוצרה עגולה, נקבת הפשפש גם עוטפת את הביצים בסוג של קרום העוטף ושומר על הביצה.

מיד לאחר שזחל הפשפש בקע מהביצה הוא ניגש לחפש פונדקאי, כי רק בזכות החיבור לפונדקאי הזחל יוכל לגדול ולהתפתח, בשונה מהפשפשים שלא חיים על הגוף, הזחל יכול להיות על גוף הפונדקאי גם מספר ימים.

בואו נבדיל לרגע שוב בין סוגי הפשפשים, יש את פשפש המיטה שהוא הנפץ ביותר בישראל, שאת העקיצות שלו אנו נרגיש בעיקר באזור המותניים והגב התחתון, לעומת העקיצות של פשפשים אותם אנו נרגיש בעיקר באזור הגרביים והחלק התחתון של הרגליים.

הדברת פשפשים מחיר

כשזה מגיע למחיר של שירותי הדברה, מכיוון ואין מחירון קבוע שאומר כמה עולה סוג של הדברה, נציג לכם את המחירים שלנו, המחירים האלו יוכלו לתת לכם הערכת סדר גודל כמה צריך לעלות שירות של הדברת פשפשים.

אבל לפני שאתם בכלל מזמינים מדביר, אם יש לכם בעל חיים, חשוב מאוד להשתמש בסוגי אמפולות מיוחדות אשר מיועדות לבעלי חיים ולמניעת וטיפול בפשפשים.

  • ריסוס משולב נגד פשפשים ופרעושים 200-250 ש"ח

    ריסוס משולב נגד פשפשים ופרעושים לדירת 2 חדרים. כולל תעודת אחריות מלאה.

  • ריסוס משלוב נגד פשפשים ופרעושים 300-350 ש"ח

    ריסוס משולב נגד פשפשים ופרעושים לדירת 3 חדרים . כולל תעודת אחריות מלאה.

  • ריסוס משולב נגד פשפשים ופרעושים החל מ 400 ש"ח

    ריסוס משולב נגד פשפשים ופרעושים לדירת 4 חדרים ומעלה . כולל תעודת אחריות מלאה.

הדברת פשפשים בבית פרטי, יכולה להביא גם לעלייה במחירים במידה וקיימים פשפשים אותם יש להדביר גם בגינה, המחיר ייקבע בהתאם לגודל הגינה, לכן במעמד קבלת הצעת המחיר, אנא ציינו אם מדובר על פרטי ואנו ניתן לכם הצעת מחיר מדוייקת.

מדביר בהוד השרון

הדברת פשפשים - שאלות נפוצות

ההנחיות אחרי הדברת פשפשים הן בסיסיות ומצריכות להישאר מחוץ לבית לכל הפחות 4 שעות.

לאחר הדברה חשוב מאוד לשים לב לא לאכול מזון שנפל על הרצפה. אם ילדים בבית עדיפות לא לזחול על הרצפה בימים שלאחר ההדברה.

הדברת פשפשים עולה החל מ 199 ש"ח ויכולה להגיע עד 800 ש"ח תלוי ברמת הנגיעות וגודל הדירה.

מומלץ לעבור עם שואב אבק (או מטאט) במשך הימים הראשונים לאחר ההדברה, שטיפה ניתן לעשות רק אחרי 10 ימים מיום ההדברה.

שמדובר על ריסוס רגיל נגד תיקנים ונמלים, ניתן להיכנס לבית גם אחרי שלוש שעות. במקרה של הדברת פשפשים יש להמתין לפחות 12 שעות לפני שינה בחדר המרוסס.

כל סוג של הדברה הוא שונה, במקרה של הדברת פשפשים יש להוציא את בעלי החיים מחוץ לבית לפחות למשך 24 שעות, הסיבה לכך שחומר הריסוס לא יספג בפרווה של חיית המחמד.

יש לשטוף מיד את האיבר הנגוע בכמויות גדולות של מים, באם נראים סימנים נוספים לפנות מיד לטיפול רפואי וליצור קשר עם המדביר לוודא מהו החומר איתו עבד.

נהוג לתת תעודת אחריות מלאה למשך 12 חודשים על ביצוע הדברה נגד פשפשים.

אזורי שירות

הדברת פשפשים עם 100% התחייבות להצלחה כולל תעודת אחריות מלאה להדברת כל סוגי הפשפשים. מומחים בביצוע הדברות מורכבות נגד פשפשים. היכנסו עכשיו.

הדברת עכברים ברחובות – מדביר עכברים ברחובות – מקצועי, אמין, מנוסה במחירים נוחים.

לקבלת שיחת יעוץ חינם

050-7635319

או מלאו את הטופס
לקוחות מספרים