הדברה
הדברת מזיקים - אבי הדברות
חייגו אלינו

050-7635319

הדברת פשפש המיטה בירושלים

הדברת פשפש המיטה בירושלים 100% התחייבות להצלחה
050-763-5319
השירותים שלנו

כל שירותי הדברה נגד פשפש המיטה בירושלים

שימוש בקיטור מקצועי

שימוש במכונת קיטור המתקדמת והמקצועית ביותר בעולם, אנו מבין החברות הבודדות בישראל בעלות מכונת הקיטור המתקדמת. מבצעים הדברה משולבת ויסודית

חומרי הדברה בטוחים

כל חומרי ההדברה איתם אנו עובדים בעלי תו תקן ISO מחמיר במיוחד ומאושרים על ידי החברה להגנת הסביבה ומכון התקנים. מתחייבים לעבודה עם חומרים בטוחים העומדים בדרישות מחמירות

שאיבת ביצי פשפשים

לאחר ביצוע ההדברה, אנו נבצע שאיבה של כל ביצי הפשפשים, כל זאת בכדי לתת לכם 100% ניקיון וסטריליות נגד חזרת פשפשי המיטה אליכם לבית, ובכדי למנוע את בקיעת הביצים שיתפתחו לפשפשים.

כל המידע החשוב על הדברת פשפש המיטה

כשזה מגיע לנושא של הדברת פשפש המיטה בירושלים, יש דברים שאתם חיייבים לקחת בחשבון לפני שאתם בוחרים חברת הדברה, היום קיימות בישראל לא מעט חברות שמציעות שירות של הדברת פשפש המיטה, אך לפני הכל חשוב מאוד לבדוק האם אותה חברה עובדת עם רישיון הדברה מתאים, כל מדביר המבצע הדברה פשפש המיטה מחויב להחזיק רישיון מתאים של המשרד להגנת הסביבה, לעובד עם חומרי הדברה נכונים ובטוחים לשימוש בעלי תו תקן ישראל ואירופי מחמיר במיוחד.

ראשית חשוב מאוד להבין כי פשפש המיטה הוא מזיק אשר מתרבה במהירות רבה, לכן ברגע שאתם מזהים את פשפש המיטה חשוב מאוד להזמין חברת הדברה, רק בכדי שתיבנו כיצד פשפש המיטה מתרבה במהירות, עובדה קטנה היא, כל נקבת פשפש מיטהמטילה במשך מחוזר חיים שלה כ-300 ביצים, שמחזור חיים נמשך שלושה חודשים, כלומר ככל שתמתינו, ככה בעית הפשפשים רק תחמיר.

מיהו פשפש המיטה

פשפש המיטה, הוא חרק ממשפחת הפשפשים, והוא מלווה אותנו עוד משחר ההיסטוריה, יש הסוברים כי פשפש המיטה נמצא איתנו עוד מימי האדם הקדמון, למרות המחשבה כי הוא טפיל של חיות, הוא טיפל אשר נדבק בעיקר לבני אדם, למרות שניתן למצוא אותו בקרב חיות שונות כמו עטלפים, תרנוגלות ועכברים.

יחד עם זאת פשפש המיטה הוא הוא קרוב משפחה של פשפשי העטלפים, אותו פשפש שנמצא במערות עטלפים, אז רגע לפני שאתם מבקרים במערת עטלפים, שימו לב שאתם לא נתקלים בפשפשפי עטלפים שירצו לבוא איתכם גם לביקור בבית אחרי שביקרתם במערה שלהם.

זיהוי פשפש המיטה

אם נעקצתם ואתם לא בטוחים שזה באמת פשפש המיטה, כי במקרים רבים אנשים מזמינים שירות של הדברה שבכלל מה שעוקץ אותם בלילה זה כמה יתושים וזה לא הפשפשים.

הנה תמונה של פשפש המיטה :

הדברת פשפש המיטה בירושלים

הצבע של פשפש המיטה הוא חום בהיר, למרות כי ישנם מקרים בהם צבעו החום הדומה לאדום הוא בגוון יותר כהה ואותו פשפש מיטה הוא בצבע חום כהה, מבנה גופו הוא בצורת ביצה, וגופו שטוח, הגוף שטוח בכדי שפשפש המיטה יוכל להיכנס ולהתחבא במקומות צרים וחשוכים.

סממנים להימצאות פשפש המיטה

ישנם מספר סממנים המעידים על הימצאות פשפש המיטה אצלכם בבית, אחד מהם הוא כמובן זיהוי ודאי שאתם רואים את פשפש המיטה בענים שלכם, הדרך הנוספת היא אם אתם רואים כתמים של דם על המזרון, הכתמים של הדם הם בעצם הפסולת של פשפש המיטה, לכן ברגע שאתם מזהים כתמים כאלו ייתכן מאוד ופשפש המיטה הגיע ותקף גם אתכם.

כיצד פשפש המיטה נכנס אליכם לבית

אחת השאלות הנפוצה ביותר שאני שומע מהרבה מאוד לקוחות, היא כיצד פשפש המיטה נכנס אליהם לבית, הם לא מצליחים להבין איך פשפש המיטה התפתח אצלם בבית במהירות כזאת שיש להם מאות פשפש בבית, ראשית כמו שכבר הוסבר, פשפש המיטה מתרבה במהירות רבה מאוד, אבל סיבה עיקרית בגללה פשפש המיטה נכנס אליכם לבית היא בגלל הכנסת חפצים נגועים לתוך הבית, הרבה פעמים אנשים רואים ברחוב רהיוט שהם אוהבים ומוצא חן בעיניהם, ואז הם בוחרים להכניס את הריהוט אליהם לתוך הבית מבלי לדעת שהריהוט הזה נגוע בפשפשי מיטה, לכן בכל פעם שאתם רוצים להכניס משהו אליכם לבית, בדקו טוב מה הסיבה שאותו רהיט נמצא ברחוב, ייתכן מאוד והוא נגוע בפשפשים מסוכנים.


לחצו כאן ליצירת קשר

הדברת פשפש המיטה בירושלים – התנהלות נכונה

ברגע שאכן זיהיתים כי פשפש המיטה נכנס אליכם לבית, חשוב מאוד לנהוג לפי מספר כללים חשובים מאוד, כללים אלו יעזרו למגר את התעופה בצורה הרבה יותר טובה ויתרמו המון להצלחתו של המדביר המגיע אליכם לבית.

  • לא מזיזים רהיטים מהחדר הנגוע ובשום אופן גם לנסות להוציא את המזרון לחדר אחר, חשוב מאוד לא להוציא רהיטים מהחדר הנגוע ולשים אותם במקום אחר, בצורה כזאת אתם יוצרים את התפשטותו של פשפש המיטה, ומעבירים אותו לחדרים נוספים שנמצאים בתוך הבית, לכן חשוב מאוד בשום אופן לא להוציא חפצים מהחדר, גם אתם בטוחים שאותם חפצים לא נגועים, יכול להיות שפשפש המיטה מסתתר באחד החריצים ורק איש מקצוע שיודע לזהות הימצאות של פשפשי מיטה יוכל לזהות זאת. לכן הכל נשאר במקום עד להגעת המדביר.
  • אני בטוח שאתם רוצים להיפטר מהבעיה כמה שיותר מהר, ובטח גם לאל לשלם על הדברת פשפש המיטה בירושלים, אחרי הכל מדובר על עבודת הדברה מעט יקרה וזאת בשל העבודה בביצוע הדברה משולבת, אבל בכל מקרה לא כדאי בכלל לנסות להדביר לבד נגד פשפש המיטה, הסיבה לכך היא שאם תשמשו בחומרי הדברה, הם יגרמו לתזוזה של פשפש המיטה ולא תמיד גם יגרמו לחיסולו, לכן במקרה כזה גם פשפש המיטה מפתח עמידות לחומר ובגלל התזוזה שחומרי הדברה שאינם חזקים מספיק לא חיסלו את פשפש המיטה הוא נהיה חסין ואז יש צורך בחומר הדברה חזק יותר ובעל ריכוז רעלים הרבה יותר חזק, בכדי למנוע ריבוי רעלים בתוך הבית שלכם חשוב מאוד לא לנסות ולהדביר לבד, גם אם בטח ראיתם במספר מקומות שאפשר לעשות את זה לבד בקלות ומהירות וניסו להציע לכם חומרי הדברה שיבטיחו לכם פתרון מלא לבעיית הפשפשים, אבל חשוב שתכירו כי רק מדביר מוסמך רשאי להחזיק בחומרי הדברה בעלי ריכוז רעלים גבוה עד כדי כך שיוכל להתמודד בצורה יעילה עם פשפש המיטה.
  • לא נכנסים (עד כמה שאפשר) לחדר הגוע, מהרגע שראיתם וזהיתם באופן ודאי כי אכן יש הימצאות של פשפש המיטה אצלכם בבית, החדר הגוע הופך לסטרלי, אין יוצא ואין בא עד כמה שאפשר, גם אם זה אומר שלילה אחד תישנו בסלון, אבל חשוב מאוד לא להוציא את המזרון לסלון ולישון עליו, אלא לעבור לישון בסלון עד לסיום העבודה של המדביר וחשוב מאוד גם להנוג לפי ההנחיות, יומים לאחר ההדברה מומלץ לא לישון על המזרון.

חייגו אלינו וקבלו הצעת מחיר חינם

לקבלת הצעת מחיר חינם,  ללא כל התחייבות חייגו אלינו כבר עכשיו, אנו זמינים עבורכם 24/7 ונשמח לעמוד לרשותכם לכל שאלה או בעיה.
יש לכם רק שאלה קטנה ? רוצים לדעת רק מה המחירים של הדברת פשפשי מיטה, גם זה בסדר, אנו נשמח לענות לכם בצורה המקצועית ביותר.

050-763-5319

לקבלת שיחת יעוץ חינם

050-7635319

או מלאו את הטופס
לקוחות מספרים