הדברת תיקנים – הדברת ג'וקים

בישראל חיים בעיקר ארבעה מינים של תיקנים כשכל מדביר תיקנים מכיר: תיקן מזרחי, תיקן האמריקאי, תיקן הפסים החום, תיקן הגרמני שאמנם אינו מסוכן לאדם אך מנגד עמיד יותר לחומרי ההדברה.

ג'וקים שוהים בביובים ובמקומות בהם נמצא מזון, הם מתרבים ומטילים ביצים בקבוצות בצורת קפסולה ממנה בוקעים ג'וקונים קטנים אשר דומים לבוגרים אך ללא כנפיים, פעילים בעיקר בלילה, מטפסים לגובה ואת רוב זמנם הם מעבירים במקומות מסתור.

הג'וקים מעוררים גועל, הם אוכלים הכל ומתרבים מהר. האכילה שלהם מזהמת והורסת מזון ומסמכים והם נשאים של מחלות ואורגניזמים. ה "ג`וק" הנפוץ מכולם הוא בדרך כלל התיקן האמריקאי הגדול יותר מהאחרים.

מניעת התפשטות ג'וקים

כדי למנוע התפשטות התופעה בבית יש להקפיד על ניקוי יסודי של ארונות מטבח, תנורים ומכשירי חשמל, לנקות שאריות מזון ופירורי אוכל מפוזרים, לאטום בורות ביוב

הדברת ג'וקים

הדברת תיקנים או הדברת ג'וקים מבוצעת לטווח ארוך ונעשית על ידי שימוש בחומרי הדברה ידידותיים לסביבה, המאושרים על ידי המשרד לאיכות הסביבה.

הדברת ג'וקים יכולה להתבצע באמצעות איבוק, ריסוס, הנחת פיתיונות או שילוב כלשהו של השיטות.

כאשר אנו ניגשים לבצע הדברת תיקנים, אנו יכולים לעשות זאת גם על ידי ריסוס, וגם הדברה על ידי ג'ל המיועד למשיכה וקטילת ג'וקים – הדברת מקקים באמצעות ג'ל שמכיל רעלים, שומנים וסוכרים, שמושכים את התיקן לאכול מהם, כך הוא מורעל ומודבר.

אזורי שירות להדברת תיקנים –

הדברת תיקנים בבאר יעקב, הדברת תיקנים בהרצליה, הדברת תיקנים בכפר סבא, הדברת תיקנים בלוד, הדברת תיקנים בנתניה, הדברת תיקנים בראש העין, הדברת תיקנים ברחובות, הדברת תיקנים ברמלה, הדברת תיקנים ברמת אביב, הדברת תיקנים ברעננה, הדברת תיקנים בשוהם, הדברת תיקנים בתל אביב, הדברת תיקנים בתל מונד.

אנחנו כאן כדאי לסייע לכם להיפטר ממקקים.
אבי הדברות היא חברת הדברה בטוחה ומנוסה בכל סוגי ההדברות, כולל הדברת ג'וקים גדולים וקטנים, ואנחנו מתחייבים למחירים זולים, עמידה בזמנים, שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה ואחריות על כל עבודות ההדברה.

צלצלו אלינו טלפון כבר עכשיו והזמנו מדביר מומלץ שיגיע כבר היום.

✔ הדברת ג'וקים גדולים וקטנים (גם ג'וקים מעופפים)

✔ אחריות בכתב על כל הדברה

✔ טיפול ומניעה של ג'וקים קטנים בחצר ובבית

✔ מדביר מוסמך עם רישיון המשרד להגנת הסביבה

✔ הדברת קני ג'וקים בחצר או בביוב

✔ שירות בכל מרכז הארץ בין גדרה לחדרה

✔ הדברת מקקים בבית ובעסק (עסקי מזון וחנויות)

✔ ריסוס נגד ג'וקים עם חומרים ידידותיים לסביבה

✔ אפשר להיכנס לבית אחרי זמן קצר