מחיר הרחקת יונים בהרצליה- אז כמה יעלה לכם לבצע הרחקת יונים מקצועית ויסודית שבאמת תתן לכם פתרון מושלם.

בביצוע הרחקת יונים בהרצליה שזאת עיר שמאופיינית בעיקר בביניים גבוהים במיוחד בשכונות החדשות כמו בהרצליה הירוקה, מתחם מטרופוליס, הרצליה הצעירה נווה אמירים ואל מול אותן שכונות בהן יש בניינים גבוהים אנו נמצא אזורים של בתים פרטיים באזור הרצליה פיתוח.

בכל אחד מאותם מבנים קיימת מורכבות שונה שהיא זאת שקובעת בעיקרה את המחיר של ביצוע הרחקת יונים מקצועית.

למחירון הדברה המלא שלנו ליחצו כאן

הרחקת יונים בהרצליה מחיר הרחקה ממסתור כביסה

המחיר של הרחקת היונים ממסתור כביסה מורכב ראשית מהצורך להרחיק את היונים באופן חד פעמי, בנוסף ניקוי וחיטוי יסודי של מסתור הכביסה ורק לאחר מכן התקנת רשת מקצועית ויעודית לשימוש במסתורי כביסה.

מחיר התקנת רשת במסתור כביסה מתחיל החל מ 390 ש"ח למסתור כביסה בו קיימת גישה נוחה ויכול להגיע עד 890 ש"ח למסתור כביסה פתוח באופן מלא בו יש צורך להתקנת רשת לכל אורך וגובה מסתור הכביסה.

הרחקת יונים בהרצליה מחיר הרחקה ממרפסות

הרחקת יונים ממרפסות יכולה להתבצע במספר שיטות, שיטה אחת היא הצבת "פס דריכה" מדובר על פס מוליך זרם קל, שברגע שהיונה נוגעת באותו פס דריכה היא מקבלת זרם חשמלי קטן, כזה שלא יכול לפגוע בה אלא רק גורם לה לחוסר נעימות קל והיא מיד נעלמת ובוחרת לקנן במקום אחר.

גם במקרה של הצבת פס דריכה המחיר משתנה בהתאם לגודל הפס אותו רוצים להציב, המחיר נע החל מ 29 ש"ח לכל מטר ומגיע עד 79 ש"ח לכל מטר, זאת במקרים בהם רוצים להציב פס דריכה לא רק במרפסת אלא בגגות רעפים ומקומות בעלי גישה מוגבלת.

הרחקת יונים בהרצליה מחיר

מחיר הרחקת יונים מבניין :

אם מדובר על בעיה קשה מאוד שכל הבניין סובל ממנה, יש צורך בביצוע התקנת רשת לכל אורך הבניין באמצעות עבודה בסנפלינג.

עבודה גבוה בסנפלניג מעבר להיותה עבודה מורכבת במיוחד, מדובר על עבודה האורכת זמן רב, לכן ביצוע התקנת רשת לכל אורך הבניין יכולה להגיע גם למעל 500 ש"ח לכל מ"ר, ולכן בנייניםן רבים נוטים לשקול חלופות זולות יותר לביצוע הרחקת יונים.

עשה זאת בעצמך – במחיר הזול ביותר

כמובן שאם תחליטו לבצע הרחקת יונים באופן עצמאי המחיר שתשלמו יהיה הרבה יותר זול, אבל יחד עם זאת קיים סיכון כפול, הסיכון הראשון הוא סיכון פיזי, לא מומלץ לבצע עבודות בגובה אם אין לכם ידע וניסיון בכך, מדובר על עבודות מסכונות שיכולות גם לעלות בחיי אדם, לכן אנו לא ממליצים כלל לנסות לעשות לבד התקנה של רשתות במקומות גבוהים.

הסיכון השני שאתם חשופים אליו הוא הסיכון הכלכלי, הסיבה לכך שלא תמיד אתם יודעים להתאים את המוצרים הנכונים לבעיה.

מכיוון וקיימים לא מעט מוצרים להרחקת יונים בינהם דוקרנים ליונים שאותם ניתן לרכוש כמעט בכל מקום גם בקניות בסופר, אנשים מיד רוכשים אותם ולא מציבים בצורה נכונה וכזאת שמתנע מהיונים לקנן באותו מקום, ואז רוכשים מוצר שאין גם איך להחזיר אותו מכיוון ונעשה בו שימוש.

אז אולי בתור התחלה תשלמו מחיר זול אם תעשו זאת בעצמכם, אבל ייתכן מאוד ותמצאו את עצמכם לאחר מכן משלמים מחיר יותר כבד, יש דברים שכדאי לקרוא לאנשי מקצוע לבצע אותם ובשום אופן לא לעשות לבד.

לקבלת שיחת יעוץ חינם

050-7635319

או מלאו את הטופס
לקוחות מספרים