הדברה
הדברת מזיקים - אבי הדברות
חייגו אלינו

050-7635319

הרחקת יונים במרכז זה עסק למקצוענים, אל תתפשרו על פחות מהחברה המובילה בתחום הרחקת יונים בעלת וותק וניסיון של יותר מ 23 שנים בתחום.

חברת אבי הדברות הינה חברה מקצועית, אמינה, ודוגלת במחירים הוגנים ומשתלמים לכל כיס, רוצים לקבל תמורה מלאה לכספכם מוזמנים לפנות אלינו ולקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד.

הרחקת יונים במרכז

מאיפה אנו מבצעים הרחקת יונים במרכז

אנו בחברת אבי הדברות החברה המובילה והמקצועית ביותר בישראל לביצוע הרחקת יונים, מבצעים את כל סוגי העבודות להרחקת יונים.

  • הרחקת יונים ממסתורי כביסה
  • הרחקת יונים מגגות רעפים
  • הרחקת יונים מגגות בנינים משותפים
  • הרחקת יונים מממזנים
  • הרחקת יונים לצמיתות מאדן החלון
  • הרקחת יונים מלאה מבנינים רבי קומות לצמיתות.

שיטות בהם אנו משתמשים להרחקת יונים

כל השיטות שאנו משתמשים בהם להרחקת יונים אלו שיטות הומאניות ובטוחות שאינן פוגעות כלל ביונים, בנוסף אנו מבצעים את העבודות באופ מסודר ומתחייבים לסיום העבודה תוך יום אחד בלבד לא משנה עד כמה העבודה מורכבת.

הרחקת יונים אלקטרונית

שימוש במכשיר הטוב והמתקדם בעולם להרחקת יונים באמצעות גלים אולטרא סונים, אנו מציבים את המכשיר בהתאם לתנאי השטח במקום, בחינה מקצועית של תנאי השטח והצבת המכשיר במיקום המתאים הם הדרך הטובה ביותר להרחיק יונים.

הצבת רשת נגד יונים

הצבה והתקנה של רשת איכותית להרחקת יונים בעלת מסנן קרינה UV העמידה בתנאי מזג האוויר הקשים, את הרשת אנו מתקינים באמצעות קיבוע יסודי ומקצועי ויוצרים חסימה הרמטית לכניסה של יונים וציפורים, בנוף ישנם מקרים בהם נכנסת פסולת לתוך אזור הרשת ונתקעת שם, אנו מבצעים התקנה של רשת בעלת חורים בגודל 5 ס"מ לכל היותר בכדי למנוע כניסה של פסולת.

דוקרנים להרחקת יונים

התקנת דוקרינם להרחקת יונים גם בתוך מרזבים, אנו מבצעים התקנה של דוקרנים איכותיים שעמידים במים הזורמים בתוך המרזב, עשוים פלדת אל חלד איכותית וחזקה במיוחד כל זאת נעשה במגוון דרכים שגם לא יפגעו במרכז ויגרמו לנזילות וגם לא יגרמו למצב של חסימת תנועת המים במרזב ומעל הכל ישמרו על היונים מחוץ למרזב שלכם שבוחרות להקים בו את הקן שלהן שהוא יכול לגרום לסתימות במרכז הרבה יותר קשות.

למה לבחור דווקא בנו

ניסיון של שנים

לכל ביצוע הרחקת יונים במרכז אנו מביאים איתנו שנים של ניסיון בתחום הרחקת יונים, אנו החברה המנוסה ביותר ובעלת וותק של יותר מ 23 שנים בתחום.

מדבירים מוסמכים

את הרחקת היונים מבצעים רק מדבירים מוסמכים בעלי רישיון והסמכה של המשרד להגנת הסביבה, מטפלים בכל בעיות המזיקים לרבות יונים.

ניקוי יסודי מלא של השטח

כחלק מהרחקת יונים אנו מבצעים לפני פריסת הרשת או הצבת דוקרנים ומכשירים אלקטרונים, אנו מבצעים ניקוי יסודי מלא של השטח לרבות חיטוי ושימוש בחומרי חיטוי הטובים והמתקדמים ביותר בעולם בעלי תו תקן ISO.

מאות המלצות

אחרי עשרות שנים ניסיון צברנו מאות לקוחות ממליצים, נשמח להראות לכם עבודות קודמות ומאות לקוחות שבוחרים להמליץ עלינו בכל פעם מחדש.

תעודת אחריות מלאה

אנו מעניקים לכם תעודת אחריות מלאה למשך 5 שנים אחרי ביצוע כל עבודה, אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו את התמורה המלאה והטובה ביותר לכספכם.

לקבלת שיחת יעוץ חינם

050-7635319

או מלאו את הטופס
לקוחות מספרים