הדברה
הדברת מזיקים - אבי הדברות
חייגו אלינו

050-7635319

הרחקת יונים עשה זאת בעצמך – כל השיטות להרחיק יונים באופן עצמאי בקלות ופשטות.

אם עד היום נושא הרחקת יונים היה נחשב לתחום שבו רק בעלי מקצועי מוסמכים ומיומנים יכולים לעסוק בתחום, יש עוד כמה דברים שכל אחד יכול לעשות באופן עצמאי ופשוט ולהצליח להרחיק את היונים בצורה יעילה במיוחד.

הרחקת יונים עשה זאת בעצמך

שיטות הרחקת יונים עצמאית

יש לא מעט שיטות להרחיק יונים באופן עצמאי, הפעם נעבור איתכם על השיטות ועל היתרונות והחסרונות של כל שיטה וכמובן גם עלויות, והכי חשוב איך תעשו את זה בצורה הכי טובה יעילה ונכונה.

הצבת רשת נגד יונים

הדרך הנפוצה והמוכרת ביותר היא הצבת רשת נגד יונים, יש מגוון גדול של רשתות ושיטות לפרוס כל רשת.
בחירת הרשת צריכה להיעשות לפי החומר ממנו היא עשויה, ככל שהחומר יותר עמיד לתנאי מזג אוויר קשים הוא עדיף.

חשוב מאוד לפני שאתם רצים להתקין רשת נגד יונים הוא לשים לב לדגשי הבטיחות, בשום מקרה אין לראות בשום דבר מהנאמר המלצה לבצע עבודות גובה מסוכנות, אם מדובר על עבודה מורכבת שכוללת בתוכה סיכון, קראו למרחיק יונים מקצועי שיגיע ויבצע עבורכם את העבודה, לא משנה מה עלות העבודה הומורכבות שלה, כל עוד היא כוללת סיכון הימנעו מלבצע אותה.

את הרשת יש לפרסו בצורה מתוחה מקצה לקצה וזאת בכדי למנוע חדירה של יונים, בדרך כלל אלו רשתות מיוחדות למסתורי כביסה.

דיסקים ומחזירי אור

יותר מפעם ראינו כאלו שתולים דיסקים על החלון ולא הבנו כל כך למה הם תולים אותם, אוו כאלו שתולים דיסק על המראה ברכב (זה היה נהוג בתחילת שנות ה-90) המטרה של הדיסקים האלו היא ליצור הבזקי סינוור ואור עבור היונים, ברגע שהבזקי האור האלו פוגעים ביונה זה יותר לה מקום לא בטוח ולכן היא בוחרת לעבור למקום אחר.
הרחקת יונים עשה זאת בעצמך באמצעות תליית דיסקים עם חוט, לא משנה איזה חוט לא מדובר על משהו כבד, גם חוט תפירה כפול יכול להיות פתרון מעולה להרחקי יונים.

דוקרנים נגד יונים

דרך מאוד נפוצה היא הדבקת דוקרנים להרחקת יונים, מדובר על קוצים העשויים מחומר נירוסטה, שנמצאים על משטח הנחיתה של היונה, הרגע שהיונה מנסה לנחות היא לא מוצאת מקום לנחות עליו ומיד עפה לחפש מקום אחר.
זאת שיטה לא הכי הואמנית ויש הרבה מאוד יונים שפשוט נפגעו פיזית מהדוקרנים האלו, אבל בהחלט שיטה יעילה אם מציבים אותם בצורה נכונה, הצבת הדוקרנים בצורה נכונה היא הדרך החשובה ביותר להצלחה.
כל מה שאתם צריכים לעשות הוא רק לרכוש כמה דוקרנים שיש בכל מקום, להדביק אותם עם סיליקון מיוחד להדבקה ויש לכם פתרון לבעיה.
אחת השיטות הכי זולות ויעלות להתמודד עם בעיית היונים.

הרחקת יונים אלקטרונית

מדובר על הצבת מכשירים אלקטרונים שאלו יוצרים גלים אולטראסוניים שיוצרים גלי קול גבוהים מאוד, שאנו בני האדם לא מסוגלים בכלל לשמוע והיונים שומעות את הרעש והוא מפריע להן מאוד, זה יוצר להן סביבה לא נעימה להיות בה ואז היונים מעדיפות לעבור למקום אחר.
בהתקנת מכשיר אלקטרוני לא צריכים להסתבך יותר מידי, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא רק להציב את המכשיר במקום שבו יש לכם את הבעיה של היונים, אחרי שיש לעם את המכשיר מותקן כל מה שאתם צריכים לעשות הוא פשוט לבחור איזה סוג מכשיר אתם מעדיפים, יש כמה סוגים, יש מכשירים להרחקת יונים על סוללות, מתחברים לחשמל, או כאלו שעובדים על אנרגיה סולארית ולכם נשאר רק להציב את המכשיר ולהנות משקט וניקיון ללא יונים.

לקבלת שיחת יעוץ חינם

050-7635319

או מלאו את הטופס
לקוחות מספרים