הרחקת יונים

שירות הרחקת יונים הטוב והמקצועי ביותר בפריסה ארצית מלאה

התקנת רשת נגד יונים החל מ – 549 ש”ח

אם גם אתם סובלים מבעיית יונים בבית הפרטי שלכם, במסתור הכביסה או אפילו בכל שטח הבניין, אנו מבצעים טיפול מקצועי להרחקת יונים בכל סוגי המבנים, הרחקת יונים באמצעות שיטות המתקדמות והטובות ביותר בעולם, הצבת רשתות נגד יונים באמצעות סנפלינג, התקנת מכשירים אלקטרונים מתקדמים העובדים בשיטה הומאנית וכל השיטות שיתנו לכם פתרון מלא ומתקדם עם 100% התחייבות להצלחה.

הרחקת יונים – למה דווקא להזמין איש מקצוע

יש הרבה מאוד אנשים ששמעו על המון שיטות להרחקת יונים, כמו למשל להציב דוקרנים נגד יונים, לתלות כל מיני דיסקים ישנים בכדי להרחיק את היונים ועוד לא מעט דרכים.

הבעיה היא שלא תמיד השיטות האלו עובדות בצורה הטובה ביותר, יש מקרים בהם גם מדובר על עבודות גובה מסוכנות,אתם כמובן יכולים תמיד לרכוש עורב להרחקת יונים ולתלות אותו ולקוות לטוב, אבל עם הזמן גם דחליל מעולה לא תמיד ייתן פתרון והמציאות מראה לנו שהרבה מאוד מקרים יש כאלו שהציבו דחלילים ולא קיבלו פתרון מלא לבעיה.

לפעמים מדובר על הרחקת יונים מתוך מסתור כביסה, הרבה מאוד אנשים מנסיפ לפרוס רשת שתתן להם פתרון, למרות שייתכן ובאמת היונים כבר לא ייכנסו, עדיין יש חשיבות גם אסטתית לאיך יראה מסתור הכביסה, צריכים למתוח רשת שקופה בצורה שתראה טוב.

רגע אחד לפני שאתם רצים לקנות את הציוד היקר ומחליטים שאתם עושים את זה בעצמכם, כדאי מאוד ליצור איתנו קשר ולקבל ייעוץ מלא בחינם ללא כל התחייבות, שימו לב שלא תמיד הציוד שאתם רוכשים ייתן לכם פתרון לבעיה, יש להתאים את סוג הטיפול לחומרת הבעיה בצורה האידילאלית ביותר, רק ככה תקבלו תוצאות שירחיקו את היונים.

פתרון מלא עם התחייבות

כמו שכבר בטח הבנתם, אין בשם בעיה לבצע הרקחת יונים באופן עצמאי, אבל לא תמיד תצליחו להגיע לתוצאות של איש מקצוע, במיוחד לא אם מדובר על עבודות גובה מורכבות.

שאתם מזמינים איש מקצוע בסיום כל עבודה תקבלו תעודת אחריות מלאה, אם היונים יחזרו, אנו נגיע שוב לטפל בבעיה עד לפתרון מלא, כל הגעה כזאת היא במסגרת האחריות וללא תשלום נוסף מצידכם.

טיפול באמצעות שיטות הומאניות

יש לא מעט שיטות להרחקת יונים, יש כאלו שמנסים גם להרעיל את היונים, אבל יוצרים בעיה הרבה יותר קשה, גם יכולה להיווצר הרעלה של בעלי חיים אחרים בסביבה, בנוסף אתם תסבלו מפגרים של יונים באזור, ומעבר להכל אנחנו כלל לא רוצים לגרום סבל וכאב ליונים, אלא רק להרחיק אותם.

תוצאה מיידית

ברגע שתזמינו מרחיק יונים מקצועי, אתם תראו את התוצאות כבר מהרגע הראשון, בשונה מהרבה שיטות אחרות שבהם תצטרכו להמתין עד להגעת התוצאות.

מכיוון ועוד לפני הצבת הרשת, מבצעים הרחקה פיזית של היונים מהשטח, בכדי לא לסגור אותם בפנים, יש תוצאה מיידית, לאחר מכן היונים לא יכולים לחזור בגלל שהשטח כבר סגור ואין אפשרות כניסה.

הרחקת יונים מחיר – כמה תעלה לכם הרחקת יונים

הרבה מאוד אנשים נמנעים מלהזמין מרחיק יונים מקצועי מכיוון והם פוחדים לספוג עלויות גבוהות מאוד, אבל רגע אחד לפני שאתם מוותרים על הפתרון המושלם, בואו ונגלה לכם שזה לא כל כך נורא ובמחיר סמלי בלבד תוכלו לקבל את מרחיקי היונים הטובים ביותר בישראל.

שיטת ההרחקההסבר על השיטהמחיר
הצבת דוקרנים נגד יוניםמדובר על שיטה שמתאימה בעיקר לשטחים קטנים, לכאלו הרחוקים גם מעייני האדם, מכיוון והיא לא השיטה הכי אסתטית, בנוסף צריך לדעת לבחור את הדוקרנים הנכונים, ישנם דוקרנים העשויים פלסטיק ויש דוקרני נירוסטה, ההמלצה שלנו היא תמיד לבחור בדוקרני נירוסטה בגלל העמידות שלהם בתנאי מזג אוויר קיצוניים.החל מ 39 ₪ לכל מטר אורך.
הדבקת פסי דריכהפסי הדריכה הם מערכת מיוחדת העובדת על סוללות ומעבירה פולס זרם בזמן מגע, ברגע שהיונה נוגעת בפס היא מקבלת פולס קטן שלא פוגע בה אבל מרחיק אותה באופן מיידי.החל מ 44 ₪ לכל מטר אורך, תיתכן תוספת במקרים בהם קיימת נגישות מוגבלת המצריכה עבודה מורכבת.
הרחקת יונים אלקטרוניתהצבת מכשירים אולטראסונים המשדרים תדר גלי קול שלא נשמע ע”י בני אדם אלא רק היונים שומעות, זה יוצר להן מקום לא נעים להיות בו והן פשוט עפות למקום אחר.החל מ 290 ₪ עד 490 ₪ בהתאם לסוג המכשיר וכמות המכשירים הנדרשת, לשטחים גדולים יש צורך במספר מכשירים העובדים במקביל.
הרחקת יונים באמצעות הצבת רשת שקופהמדובר על הצבת רשת שקופה וחזקה במיוחד, השיטה הטובה והיעילה ביותר, אחת השיטות גם הנפוצות ביותר, מדובר על פריסת רשת בשטח בו היונים נמצאות ומניעה מלאה של דרכי גישה לשטח תוך כדי שמירה על כניסה פנימה לשטח בכל דרך.החל מ 90 ₪ לכל מטר מרובע ועד 120 ₪ לכל מטר רבוע בהתאם למורכבות העבודה הנדרשת.

כמובן שאלו המחירים שלנו, ואין מחירון מדויק שלפיו כולם חייבים לעבוד, אבל בהחלט זה יכול לתת לכם הערכת סדר גודל כמה צריכה לעלות לכם הרחקת יונים.

מוזמנים ליצור קשר עם מכסחי הפשפשים החברה המובילה בישראל לביצוע הדברה נגד כל סוגי המזיקים במחירים ההוגנים והמשתלמים ביותר בישראל.

זמין עכשיו

זמין עכשיו
1
זמין עכשיו
היי שמי אבי
מה סוג ההדברה שאת/ה זקוק/ה ?