כשזה מגיע לנושא של הדברת עכברים יש לא מעט דברים מורכבים, לא תמיד זה פשוט וקל, כל לוכד עכברים כבר יודע שלפעמים קיימת מורכבות גדולה מאוד.

אבל רגע לפני שאתם מחליטים לוותר לעצמכם ולא מזמינים לוכד עכברים, אנחנו כאן בחברת מכסחי הפשפשים, החברה המובילה מביאה לכם את כל המידע בשקיפות מלאה שיעזור לכם להבין עם מה אתם מתמודדים.

בעיות גישה

אחת הבעיות הגדולות ביותר היא בעיית הגישה למקום בו מסתתר העכבר, אבל העבודה הזאת של לכידת והדברת עכברים מתחילה קודם כל בהתעסקות עם מזיק שכל הזמן נמצא בתוך המסתור שלו.

לכן הדבר הבסיסי ביותר הוא לדעת להתמודד עם העכברים בזמן שהם במסתור שלהם.

ראשית חשוב להבין שאפשר להתמודד עם הבעיה הזאת בקלות, כל מה שצריכים לעשות הוא פשוט להציב מלכודת עם הפיתיון הנכון, פיתיון שיגרום לעכברים לצאת מהמסתור שלהם.

בנוסף קיימת האפשרות לבצע ריסוס נגד עכברים, מדובר על ריסוס של רעלים מיוחדים להתמודדות עם מגיפת העכברים שנכנסו אליכם לבית.

הגעה מהירה

כל אחד שנתקבל בעכבר בבית רוצה להוציא אותו כמה שיותר מהר, אנו היחידים שמתחייבים להגעה אליכם תוך 30 דקות מרגע הקריאה, אם מדובר על הדברת עכברים בתל אביב זמן ההגעה שלנו יורד ל 15 דקות בלבד מרגע פתיחת הקריאה, אנו לא סתם זכינו לשם המיוחד שלנו כחברה עם זמן ההגעה הקצר ביותר.

מורכבות ומחירים גבוהים

למרות שמדובר על מקרים מורכבים במיוחד, אנו מתחייבים לכם למחיר הוגן ומשתלם.

אחד הדברים שהרבה מאוד אנשים חוששים ממנו הוא המחיר של הדברת העכברים, הרבה מאוד חוששים להזמין שרותי הדברה בגלל שקיימת נטייה לחשוב שמדובר על מחירים גבוהים מאוד.

אבל אנחנו כאן לנפץ לכם את מה שהכרתם עד היום, רבים חושבים שהעלות של הדברת עכברים היא גבוה מאוד, והם אומרים לעצמם שהם ירכשו מלכודת עכברים פשוטה, יציבו אותה עם פיתון וילכדו את העכבר שהגיע אליהם לבית לבד.
למרות כל הרצון הזה לא תמיד הם זוכים להצלחה מהירה, לפעמים צריכים להגיע ולעשות את העבודה באופן יזום ומהיר על ידי לוכד עכברים שיתן את המענה.

לוכד עכברים ידע להגיע וללכוד את העכבר, לנטר את מקום הפעילות שלו ומעל הכל לזהות את פתח הכניסה של העכבר, אחד הדברים החשובים ביותר הוא לחסום גם את פתח הכניסה ולמנוע הגעה חוזרת של עכברים נוספים לשטח הבית.