מחיר שירות הדברה נגד פשפשים – כמה זה עולה להזמין מדביר?

כמה זה עולה שירות הדברה נגד פשפשים

מחיר הדברת פשפשים מכל סוג שהוא (כמו למשל פשפש המיטה) משתנה בהתאם לסוג ההדברה, גודל החלל, גודל הנזק ועוד פרמטרים שנלקחים בחשבון. זה יכול לעלות לכם 500 ש”ח, ובמקרים קיצוניים להגיע לסכומים כמו 5000 ש”ח. כאן נסביר לכם כיצד מתומחר שירות הדברה נגד פשפשים, מה בא בחשבון כאשר מחשבים את האירוע (סוג הריסוס, חומרים ומספר החדרים), וכמה זה עולה אפילו להזמין מדביר פשפשים לביקור עבור בדיקה חד פעמית.

רוצים לדעת כמה עולה שירות הדברה נגד כל סוגי המזיקים? ליחצו כאן >> מחירון הדברה

כיצד מתומחר שירות הדברה נגד פשפשים

מחיר שירות הדברה בדרך כלל נקבע על ידי מספר פרמטרים שבאים בחשבון:

  • מספר החדרים להדברה
  • גודל החדר
  • גודל הבית
  • סוג האירוע
  • סוג חומרי ההדברה
  • מרחק הלקוח ממשרדי המדביר.

לא פעם שומעים על אנשי שירות בארץ ובעולם אשר מציגים ללקוח סכומים גבוהים ומפנים את הגב כאשר נשאלים שאלה כמו “מדוע ככה נקבע מחיר הדברת פשפשים”. מומלץ להזהר מנוכלים ולבדוק את אמינות בעל המקצוע, ולבקש לדעת כיצד מתומחר השירות שמקבלים.

מדביר חכם יסביר ללקוח את הסיבה לתמחור השירות – ומשקף לו בצורה נכונה על מה הוא משלם.

כמה זה עולה להזמין מדביר פשפשים לביקור חד פעמי

עלות הזמנת מדביר לביקור ובדיקה חד פעמית יכולה לנוע בין 500 – 1,000 ₪.

לפני שרצים להוציא את הכסף למדביר, חשוב לאמת מול בעל המקצוע את החשש כי אכן קיימת נוכחות של פשפש המיטה או פשפשים אחרים ברחבי הבית, ולוודא כי מדובר במדביר אמין ומוסמך עם תעודות.

כמו כן, אף אחד לא מעוניין להוציא כסף על הדברה ולמצוא שוב התנחלות פשפשים באיזור אחר בבית, ולכן תמיד מומלץ לבצע בדיקה קטנה מול איש השירות כי הוא אכן מתכוון להבטיח אחריות במסגרת עלות ההדברה.

איך להוזיל את עלות ההדברה

מחיר הדברת פשפשים

על מנת לקבל את שירות ההדברה המקצועי ביותר במחיר המינימלי האפשרי – חשוב לדבר המדביר כדי לדעת מה איזור השירות האידיאלי שלו (כמה שיותר קרוב בדרך כלל עולה פחות), ולהתייעץ על סוג חומרי ההדברה אשר המחיר שלהם משתנה בהתאם לאיכות החומר (לדוגמה – חומרי הדברה אקולוגיים איכותיים = חומרים יקרים יותר).

האם הדברת פשפשים יקרה יותר מהדברה של מזיקים אחרים?

לרוב, שירות הדברת פשפשים עולה יותר משירות הדברה של מזיקים אחרים – זאת כיוון שמתבצעת עבודה מקיפה לאימות של הימצאות של פשפשים בחלל החדר.

בנוסף, ריסוס חומר ההדברה מתבצע בצורה מדויקת ופרטנית באיזורים פחות נגישים ומסובכים יותר להדברה, וכמובן עם חומרים אפקטיביים איכותיים יותר המרחיקים את הפשפשים לטווח הארוך.

קישורים בנושא הדברה נגד פשפש המיטה ופשפשים אחרים

מאמר באתר homeadvisor: מחיר שירות הדברה נגד פשפשים בשנת 2020

ליצירת קשר עם מדביר לכל שאלה בנושא מחיר הדברת פשפש המיטה התקשרו עכשיו: 050-7635319

זמין עכשיו

זמין עכשיו
1
זמין עכשיו
היי שמי אבי
מה סוג ההדברה שאת/ה זקוק/ה ?