פינוי פגרים ונבלות

פינוי פגרים ונבלות של בעלי חיים

אבי הדברות מספקים שירותי פינוי פגרים פינוי נבלות בכל הישובים שבין חדרה לגדרה

פגרים של בעלי חיים יוצרים מוקד משיכה למזיקים וחובה לנקוט באמצעים דחופים על מנת לפנות את הפגר מהר ככל האפשר
אנו באבי הדברות מפנה פגרים מעניקים שירותי פינוי פגרים של כלבים, חתולים, עכברים, חולדות, יונים ועוד, בקרבת ביתך כולל אמצעי חיטוי והדברת מזיקים.

איתור פגרי בעלי חיים
איתור פגרים של חיות

אם אתם מחפשים חברה שתבצע עבורכם פינוי פגרים ונבלות? אנו באבי הדברות מבצעים פינוי גופות של חיות עבור לקוחותינו מזה שנים רבות והטיפול כולל חיטוי נגד מזיקים שנמשכו אל הפגרים.

אנו מומחים בתחום ההדברות ומתחייבים לנקות את השטח מפגרים ומזיקים בתום הטיפול.

פגרים מביאים איתם מחלות, התהוות של חיידקים וחרקים ולכן פינוי הפגר הוא צורך חיוני תברואתי אך אינו מספיק וצריך לבצע גם פעולות חיטוי למקום. נדאג  להטמנת הפגר באדמה בצורה מסודרת לפי דרישת הלקוח.

פינוי פגר

פינוי פגר כלב, פינוי פגר חתול, פינוי פגר יונה, פינוי פגר עכבר, פינוי חיית המחמד שלכם למניעת ריחות לא נעימים באזור ביתכם.
פינוי פגרי כלבים, פינוי פגרי חתולים, פינוי פגרי יונים ובעלי כנף, פינוי פגרי חולדות, פינוי פגרי עכברים, פינוי פגרי חיית המחמד שלכם.

פינוי פגרים

פינוי פגרים של כלבים, פינוי פגרים של חתולים, פינוי פגרים של יונים ובעלי כנף, פינוי פגרים של עכברים, פינוי פגרים של חולדות, פינוי פגרים של חיית המחמד שלכם.

פינוי גופות של בעלי חיים

פינוי גופות של בעלי חיים מיועד למקצוענים כי זה דורש ידע ומיומנות שלא כל אחד מסוגל לבצע זאת כראוי – פינוי כלב מת, פינוי חתול מת, פינוי יונה מתה, פינוי פגר של חולדה, פינוי עכבר מת.

פינוי חולדה ממלכודת

הצבתם מלכודת ללכידת מכרסמים ולאחר מספר ימים  העכבר או החולדה – התקשרו אלינו לצורך שירות פינוי חולדה ממלכודת, המחיר יקבע לפי מרחק, שעה ביום, יום חול או שבת חג . נשמח לעמוד לשירותכם.

איתור פגרים

כאשר אתם מריחים ריח חריף של נבלה באזור המגורים ואתם לא יודעים מניין הוא מגיע, אנו נגיע ונאתר את הפגר ונסלקו במהירות וביעילות. איתור פגר של חיה דורש ידע מקצועי שימנע מפגע תברואתי.

כשמחפשים חברה רצינית ומוסמכת לצורך פינוי בעלי חיים או איתור מקור ריח של פגר חשוב להבין שזה כרוך בסיכון ומחייב לבוש מתאים.
הזמינו איתור פגרים כולל פינוי נבלה של חתול מת, פינוי גופת כלב, נבלת חולדה, פגר של יונה, פגרי עכברים.

מתעניינים בחברה שמבצעת פינוי פגרים ונבלות? הגעתם למובילים בתחום עם היתרונות הבאים:
התחייבות לפינוי מוחלט של הפגרים והמזיקים ע"י פעולות חיטוי
מחירים הוגנים ביחס למחירי השוק.

איתור פגרי בעלי חיים

איתור פגרי בעלי חיים עם מעל 20 שנות ניסיון בתחום
שירות בפריסה שתביא את הבעיה לפתרון מיידי
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו כי אנו מנוסים וכבר עזרנו ללקוחות רבים להיפטר מהנבלות