הרחקת יונים היא עסק לא פשוט. כאשר חושבים על דרכים ושיטות להרחיק יונים, קיימות מגוון אפשרויות – חלקן מהוות פתרון תמידי וחלקן פתרון זמני. הדרך הטובה ביותר למנוע מיונים להכנס לביתכם, המרפסת או חדר הכביסה – היא באמצעות התקנת רשת נגד יונים. מדובר בשיטה הפופולרית היותר למנוע כניסת ציפורים לחלל הפרטי שלכם, וכזו שתפתור את הבעיה אחת ולתמיד באמצעות התקנה חד פעמית. עם זאת, קטלוג הרשתות הוא רחב, מרשתות זולות שעלולות להיקרע לאחר מספר חודשים וכאלה שעמידות בכל מזג אוויר לאורך כל החיים. הנה כל הדברים שאתם צריכים לדעת על רשתות להרחקת יונים – מחירים, המלצות, טיפים להתקנה נכונה ועוד.

להזמנת מתקין רשתות נגד יונים התקשרו עכשיו: 050-9992196

רשת נגד יונים – הדרך המומלצת להרחיק ציפורים

רשת יונים היא האמצעי המומלץ ביותר להרחקה של כל סוגי הציפורים.

מדוע מדובר בפתרון המובחר להרחקת יונים? הנה כל הסיבות לכך:

יתרונות בהתקנת רשת יונים

התקנת רשת נגד יונים - יתרונות

אז למה כדאי לגדר את מסתור הכביסה מיונים? אילו עוד שימושיים ויתרונות נקבל לאחר התקנת רשת כזו? הנה כמה סיבות לשימוש ברשת כזו:

מעבר לכל היתרונות של רשת וגידור להרחקת ציפורים, היתרון הכי שווה בכל הסיפור הוא השקט והשלווה שיתקבלו לאחר הידיעה כי אין סיכוי שבעלי חיים מעופפים יכולים להתקרב לביתכם הפרטי.

איך בוחרים רשת איכותית נגד יונים

לרוב, אנשים נוטים לבחור ברשתות שקופות להרחקת יונים, זאת כדי לא להרוס את הנוף החיצוני לבית, כאשר מדובר במסתורי כביסה, גגות ומרפסות.

בחירת רשת להרחקת יונים

קיימים כמה סוגים נפוצים של רשתות נגד יונים:

  1. רשת שקופה מונופיל – הרשת הכי נפוצה להרחקת יונים, רוב מתקיני הרשתות ישתמשו בה. הרשת עושה את העבודה ומרחיקה את החיות לצמיתות.
  2. רשת פוליאתילן – עשויה מחומר אחר מיוחד, הינה בצבע חום ואמידה במזג אוויר קר אך יכולה להיות דליקה. רשת שימושית שנועדו להשתמש בה פעם כדי לגרש יונים.
  3. רשת מתכתית נגד יונים – רשת אשר עשויה ממתכת, אמידה בכל מזג אוויר ויקרה מעט משאר הרשתות. הרשת הזו פחות נפוצה כיוון שיכולה לפצוע את היונים שמתקרבות אליה במהירות.
  4. רשת פלסטיק נגד יונים – זו הרשת הנפוצה להתקנה עצמאית. הרשת קלה ופשוטה להתקנה, אך מתבלה במהירות כאשר הפלסטיק נרטב ומתייבש במעברי העונות.

עם השנים, רשתות הרחקת היונים משתדרגות ומשתכללות, אך נכון לעכשיו רוב לקוחותינו מעדיפים להתקין בביתם את הרשתות השקופות כדי להשאיר סביבה סטרילית ברמה הויזואלית, ואכן מדובר בבחירה המומלצת.

איזורים נפוצים בהם נהוג להתקין רשתות יונים

רשת נגד יונים במסתור כביסה

התקנת רשתות יונים בדרך כלל מתבצעת באיזורי ההתקוננות בבית. זה יכול להיות בכל מקום המהווה פתח ליונים להיכנס – מחלונות בחדרי השינה ועד למרפסת הבית. האיזורים הפופולריים ביותר להתקנת רשת נגד יונים הם:

מחיר התקנת רשת להרחקת יונים

כאשר מדברים על מחיר רשת נגד יונים, עלות הרשת לעצמה (רשת שקופה סטנדרטית בגודל 3X3) נעה בין 500 ל- 1,500 ש"ח.

מה העובי של הרשת שתקבלו במחיר הזה?

בדרך כלל כשמדובר ברשת יונים רגילה, העובי שלה הוא 0.7 מ"מ – שבהחלט צריך להיות אמיד לטווח הארוך ולהבטיח הרחקה שלהציפורים.

עלות הזמנת מתקין להתקנת רשת נגד יונים משתנה בהתאם לגובה הדירה מהקרקע, סוג הרשת, ואופן העלייה למסתור הכביסה בבית (כאשר מדובר בסולם – ההתקנה תהיה זולה יותר, אך סנפלינג גלישה יהיה יקר יותר בדרך כלל).

מחיר התקנת רשת יונים בחברת אבי הדברות נע בין 450 ₪ ל- 1,500 ₪.

קישורים בנושא: מחיר הרחקת יונים בהרצליה

מחיר משתנה בהתאם לגובה התקנת הרשת

בהמון מקרים, בשל הגובה הלא שיגרתי בו יש אילוץ להתקין את הרשת, המתקינים ייאלצו להשתמש בסולם גבוה ואפילו סנפלינג גלישה. במקרים מסוימים כאשר מדובר בדירת בניין גבוהה ביותר, המחיר יכול להתייקר, וחשוב לדעת כי התקנת רשת יונים באמצעות גלישת סנפלינג עלולה להוסיף למחיר עוד 300 – 900 ₪.

לקבלת הצעת מחיר מדוייקת להתקנת רשת נגד יונים התקשרו עכשיו: 050-9992196

התקנה עצמאית של רשת יונים – דברים שכדאי לדעת

רוצים לדעת איך להתקין רשת נגד יונים בעצמכם? לפני הכל, חשוב לעבור על כללי הבטיחות, ולוודא שבידכם הכלים הבאים:

כללי בטיחות

כאשר אתם בוחרים לבצע את ההתקנה באופן עצמאי – חשוב להשאר קרוב לאדם צמוד המנוסה ומיומן בתחום שיכול לשמור עליכם. במידה ואינכם מחזיקים בתעודת גלישת סנפלינג – הימנעו משימוש באמצעים אלה בעבודה בגובה.

במידה ואתם מזמינים מתקין רשת נגד יונים המבצע את עבודתו בגובה, חשוב לשים לב כי מרחיק היונים הינו בעל הסמכה על גלישת סנפלינג ועובד צמוד לאדם נוסף האחראי עליו במהלך ההתקנה. מתקיני הרשתות מחוייבים להחזיק בתעודת גולשים וביטוח. במידה וקורה משהו חס וחלילה למתקין ואין בידו תעודה וביטוח – האחריות חלה עליכם, וחבל להסתבך.

התקנת הרשת לפי שלבים

סרטון וידאו (YouTube) – מדריך להתקנת רשת יונים במסתור כביסה (לפי שלבים)

המלצות על מתקיני רשתות

עוד לפני שאתם ניגשים להרים טלפון למתקין רשתות להרחקת יונים, חשוב להכיר כמה טיפים נבונים בבחירת מתקין רשת יונים שיעזרו לכם בתהליך:

שאלות ותשובות בנושא רשת נגד יונים

כמה עולה להתקין רשת נגד יונים?

מחיר הרשת לעצמה יכול לנוע בין 350 ל- 1,000 שקלים. עם זאת, התקנה המתבצעת על ידי בעל מקצוע מוסמך יכולה להוסיף למחיר עוד 500 שקלים – כאשר המחיר משתנה ונקבע על ידי מספר פרמטרים (גובה ההתקנה, המכשירים, סוג הרשת ועוד).

האם אפשר להתקין רשת נגד יונים לבד?

התקנת רשת להרחקת יונים מתאפשרת לבעלי יכולת והסמכה לביצוע התקנה בגובה – בין אם מדובר בסולם גבוה או סנפלינג גלישה מקצועי. יש להמנע מלבצע התקנה ועבודה בגובה ללא ניסיון והסמכה נכונה.

מאיפה הכי כדאי להזמין מתקין רשתות יונים?

חברת אבי הדברות מבצעת התקנה של רשתות יונים מעל 10 שנים. היא החברה ההוגנת והטובה ביותר בשוק מבחינת המחיר, הביצוע והאחריות (10 שנות אחריות ממועד ההתקנה).

האם יש שיטות יעילות יותר להרחיק יונים מהתקנת רשת?

קיימות שיטות רבות המרחיקות יונים משטח הבית ומסתור הכביסה, כמו משרוקיות ודוקרנים, אך השיטה שתרחיק את היונים לצמיתות היא ללא ספק התקנת רשת ייעודית נגד יונים.

תוך כמה זמן אפשר להתקין רשת נגד יונים?

התקנה מלאה של רשת נגד יונים לוקחת בין שעה ל-3 שעות, זאת בהתאם לגובה המרפסת או מסתור הכביסה, סוג הטיפוס (סולם / סנפלינג) ומספר החדרים בהם יש צורך לבצע התקנה.