לוכד חולדות 

כל אחד עלול להזדקק לשירותיו של לוכד חולדות מקצועי, מאחר והחולדות עלולות לחדור לכל בית ולכל דירה. כשניגשים למשימת לכידת חולדות – חשוב לדעת כי מדובר על אחד המכרסמים החכמים והנבונים ביותר, אשר מסוגלים לשרוד בכל סביבה ויודעים כיצד לטפס על קירות הבניינים ולהגיע בקלות הן לקומות קרקע והן לקומות גבוהות יותר. חשוב לזכור כי חולדות מתרבות במהירות גבוהה יחסית, לכן מי שלא יטפל בבעיה, עלול למצוא את עצמו חולק את חלל המגורים שלו עם משפחה מורחבת של חולדות. מאחר ואף אחד לא היה רוצה להתעורר באמצע הלילה ולגלות חולדה רצה על השיש במטבח או על הרצפה בחדר השינה שלו, כדאי להזמין למקום לוכד חולדות מקצועי ברגע שישנו חשד להימצאותן של חולדות בשטח הבית. אנו בחברת אבי הדברות נשמח לסייע לכם להיפטר מהאורחים הלא רצויים בצורה היעילה והמהירה ביותר. אנו נהנים מ- 22 שנים של ניסיון בתחום ולא מעט לקוחות מרוצים.

לוכד חולדות

לוכד חולדות – מה מעולם לא סיפרו לכם?

קודם כל, חשוב להבין כי לוכד חולדות מהווה את הפתרון האידיאלי ביותר עבור כל מי שסובל ממכת חולדות בבית. אומנם נכון כי ניתן היום למצוא בשוק לא מעט סוגים שונים של מלכודות ורעלים שונים, המיועדים לצורך טיפול בחולדות, אך יש לזכור כי לא ניתן כלל להשוות בין רמת האפקטיביות של לוכד חולדות מקצועי ומיומן לבין מלכודות או רעל שניתן לרכוש ברשתות השיווק השונות. כדאי לזכור כי רוב החולדות לא יתפתו להיכנס למלכודת, אך הדבר יעורר את רמת הדריכות שלהן ויגרום להן להיזהר יותר. לכן שימוש במלכודות ביתיות עלול להקשות על לכידת חולדות על ידי איש מקצוע בהמשך הדרך. כמו כן, חשוב להבין כי רעל חולדות אומנם יכול להרוג את החולדה, אך לא פעם החולדה תבחר למות בתוך קירות הבית או מקומות מסתור אחרים, דבר שיגרום למטרד ריח משמעותי לאורך חודשים ארוכים.

נקודות חשובות לגבי לוכד חולדות

כדאי לזכור כי רק לוכד חולדות מנוסה ומקצועי יוכל לפתור את בעיית החולדות שלכם בצורה המהירה והיעילה ביותר. רק איש מקצוע שמגיע מהתחום ומכיר אותו לעומק, יידע בדיוק כיצד ללכוד את החולדות ולפטור אתכם מהמטרד הזה. לוכד חולדות ברמה גבוהה ישתמש אך ורק בפיתיונות בטוחים ובמלכודות היעילות ביותר ללכידת חולדות, על מנת ללכוד את כל החולדות בבית. יש לזכור כי מי שיזניח את הבעיה, עלול לסבול מחבורה ענקית של חולדות שעלולה לנשנש את שאריות האוכל במטבח, לכרסם כבלים חשמליים וכמובן לסכן אתכם ואת בני הבית שלכם בהעברת מחלות. לכן חשוב לא להזניח את העניין אלא להזמין למקום חברת הדברות המתמחה בתחום.

אנו בחברת אבי הדברות נשמח לשלוח אליכם לוכד חולדות מקצועי ומיומן, שיספק לכם אחריות מלאה על העבודה ויבטיח לכם בית נקי מחולדות. לפרטים והזמנות, צרו קשר.

שרותים אחרים שעשויים לעניין אתכם: הדברת חולדות | לוכד עכברים